PDA

View Full Version : С всеки изминал ден чашата прелива



aleks07
12-02-2011, 11:13
Ще бъда кратка, харесвам (даже смея да твърдя, че съм влюбена в него) вече 2 месеца.Бих определила всичко като любов от пръв поглед, общо взето бяхме си гоовили 2, 3 пъти (през, които разбрах, че е възпитано момче с много цели) Минаха 2 седмици, в коиито с всеки ден се увличах все повече...нямах смелост да говоря с него, нямах смелост в очите да го погледна..получавах странно сърцебиене когато го виждах..беше ми ясно, че няма да мога сама да му кажа, за това приятелката ми поговори с него (те не се познават) той беше казла, че не изпитва нищо към мен, но ще запази това в тайна, даже, че няма да ми казва, че знае..отдръпна се от мен, от тогава не сме си говорили много..но през това време той продължи постоянно да ме гледа и щом забележи, че и аз си отдръпва погледа.След това разбрах, чер ходи с момиче от съседния клас...толкова болно ми стана..така се разплаках...и от тогава всеки път когато бяха заедно прегръщаха се той не спираше да ме гледа (прегърнал нея но мен гледа) не издържаха и 2 седмици, той се раздели с нея, но останаха добри приятели, от момента, в който се разделиха той започна да ме гледа още повече да се усмихва..ЯСНО ВИ СТАНА, ЧЕ СЕ ОБНАДЕЖДИХ..но не нищо не се случва вече 2ра седмица и той прдължава с тези погледи...просто ми писна, да съм в очакване.. и малко по малко си търся занимание коеот да ме откаже от него... започнах да се базикам с едно момче (баизк от двете страни е ) че го харесвам, че сме заедно и тогава той някак се намесва в разговора или започва да се смее..и след това идва при мен и другите момичета и започва да сваля една..сякаш на пук ми прави..незнам вече... дайте съвет моля..

Meoww
12-02-2011, 12:57
Не е трябвало да караш приятелката ти да говори с него...мъжете не обичат такива работи. Трябвало е ти да говориш с него...ако още искаш да си с него поговорете. Ако има намерения към теб ще ти каже, или ще си проличи. Ако няма, голяма работа.

Josefinne
12-02-2011, 13:22
Хващаш го, дръпваш г настрани и питаш дали нещо се случва. Обясняваш, че ти се струва, че те гледа, че флиртува, питай го дали ти се струва или наистина има истина в това.

nepowtorima
12-02-2011, 14:18
Просто не се спичай и говори с него.. дали ще е по интернет или на живо ти си избираш, но не оставяй нещата така!!

aleks07
12-02-2011, 14:23
а според вас имам ли шанс?

SisiStrange
12-02-2011, 14:33
Според мен няма как да разбереш дали имаш шанс без да отидеш и да говориш с него. Поне пробвай, най-малкото, защото нищо не губиш. А що се отнася до погледите - те не винаги значат нещо.

aleks07
12-03-2011, 14:25
Благодаря много :)