PDA

View Full Version : Нещата, които не харесвате в новия сайт



StringTheoryPracticist
12-02-2011, 14:46
Нещата които харесвам са ок, няма нужда да ги споменавам, защото нищо не може да се направи по въпроса, а и ги изредих в другата ми тема (оная за анимационните пички и хипопотамите). Затова посвещавам тази тема на нещата, които не харесвате в новия сайт, че да се променят. Засега се сещам за тия, в бъдеще може да добавя още. Горе-долу са подредени по важност, но подреждането не е стриктно.

1: Не виждам листа с емотиконките и командите като [img], [size], [color]. Не знам къде са отишли, но предлагам да се върнат, ако не - да предоставите лист с емотиконките и да проверяваме от тоя лист (неудобно, но по-добре от нищо). Пък може и да си направим тема с такъв лист, ако не направите нищо.

2: Не знам как да видя мненията на даден потребител :С искам да сталквам хората! Така или иначе има и по-неудобни начини да се прави това, защо да не може и по по-удобни начини.

3: Защо трябва да е задължително да въведем възраст/местожителство/пол? Тъй като ми изписва възрастта, а аз съм сложил рандом число (и пише, че съм на 40) реших да си напиша истинската възраст, че да не плаша децата. Само че не мога да направя това без да си посоча града и пола, а аз не искам да ги пише.

4: По същата система - реших да се примиря с това и да си напиша града - живея в Лондон. Само че менюто не ми позволява да въведа град вместо това трябва да избера град от списък с български градове. Системата ме задължава да стоя с профил на който пише, че съм на 40, или да излъжа, че съм от някой български град. АРГХ!!!!!! Предлагам да въведете поле, в което да се пише "друг" град, защото може да има хора от градове в чужбина, които не са големи и известни - познавам такива българи, които използват интернет.

5: Предлагам някъде да изписва колко хора са оценили темата и кой каква оценка е дал (без да изписва имената, само брой на оценили и лист с оценки). Така ще се знае дали тема с 5 звезди е такава защото е популярна, или защото един човек я е харесал.

6: Искаме да можем да пишем кратки мнения поне в Кофата! Така или иначе има начин да се заобиколи лимита, защо да го заобикаляме всеки път, вместо да го премахнете? Но ако не може да се направи само за Кофата може и да го запазите, че е добра идея, въпреки че може да ядоса и изгони някои от потребителите иначе.

допълнителни:
- АРГХ не мога да едитна заглавието на темата! Това беше як трол трик, по-яко беше като можеше, може ли да го върнете?
- Линка ви към "Правила" не работи, оправете го :Д

Също така, може ли да направите така, че да мога да пиша задраскан текст (като underline, ама задраскан), често ми се е налагало.

Perchem
12-02-2011, 14:55
7. Иконите за темите са прекалено много и не се разбира кое какво е - четена/нечетена само е достатъчно.

KumchoValcho
12-02-2011, 15:08
МНОГО МИ Е ГОЛЯМО РАЗСТОЯНИЕТО И ЗА ТОВА ИОСКАМ СТАРАТА ФОРУМ А И Е НОГО СЛОЖЕН Я НЕ РАЗИРАМ ТОЛКОЗ

StringTheoryPracticist
12-02-2011, 15:11
Аз пък предпочитам новия, ще го харесвам още повече ако направят промените, които изписах.

Ако си решил, че не харесвам новия те съветвам да си подобриш критическото мислене.

KumchoValcho
12-02-2011, 15:13
Това беше шега, не отправена към теб. Съветвам те да се научиш да разчиташ иронията
Форума е приятен, това с оценяването ми изглежда излишно, но останалите не са лоши предложения.

StringTheoryPracticist
12-02-2011, 15:20
Предположих, затова написах "ако". Поста ти по-горе беше двузначен и това му значение съвпадаше с често допускана грешка. Иначе лолнах като го прочетох.

Ontopic: това с оценяването наистина не е много полезно и много от хората сигурно няма да му обръщат особено внимание, но на мен би ми било полезно.

NightGuardian
12-02-2011, 15:24
Няма активност във форума :(

LovEsIckk
12-02-2011, 16:04
Това с иконите пред темите наистина е най-гадното.
А другото което бих искала аз да допълня е да се пусне отделна колонка за автора на темата, а не да се изписва отдолу под темата.Много наблъскано изглежда така.

StringTheoryPracticist
12-02-2011, 16:10
Иконките са ужасни и никой не ги харесва, защото не се подразбира значението им и не са в един тон. Харесва ми това, че пише в коя тема колко поста имаш, само че иконките са грозни. Освен това, някъде трябва да пише коя иконка за какво е.

Blab
12-02-2011, 16:14
* предпочитам цветова разлика при неотваряна от мен тема/тема с нови отговори, или поне болднати и ординерни. по-лесно е за очите и т.н. просто е по-визуално и бързо, мисля си. (или ако ще е с картинки - да има картинка при ново мнение/неотваряна тема, и да липсва такава, ако си я прочел)

* също като щракнеш на нови мнения (аз така съм свикнала да чета форума:Д, а после през егосърча)
2-ра колонка е кой е написал последното мнение, след това колко пъти е преглеждана и най-накрая в кой раздел е. бих разменила местата на кой е писал последното мнение и форума, в който се намира темата. и/или цвят на името на форума.

* егосърча - разбира се,(