PDA

View Full Version : сенки под очите



progrezo
12-02-2011, 15:44
здравейте,откакто се помня имам сенки под очите.. понякога са по-светли,понякога доста по-тъмни :( бихте ли препоръчали някакъв начин,ако не за цялостното им премахване,поне за намаляването им?

mariqanastasova
12-02-2011, 16:20
Трябва да спиш поне 8 часа...примерно пиеш чай от лайка след като изпиеш чая вземи покетчето и го дръж 15 мин.под очите ,докато изстине....това помага за сенките под очите-поне на мен лично много ми помага,надявам се да си доволна...във всяка оптека ще ти помогнат да се насочиш към някакво кремче,не бързай за ант. и др.,защото става зле...една приятелка има лилави сенки под очите,вместо да се лекува с крем,тя прибягва към ант.,които влошават нещата

progrezo
12-02-2011, 16:29
благодаря за съвета.. ама съм момче :D

Meoww
12-02-2011, 16:35
Първо трябва да разбереш причината за появата им... Отиди на дерматолог.

Enchanting
12-02-2011, 19:00
^^


Можете да сложите и кръгчета краставица върху клепачите за около 5-6 минути.
Някои дерматолози обясняват кръговете под очите с натрупване на токсини в организма. Те препоръчват пиенето на големи количества вода (което е полезно не само за премахване на кръговете под очите).


Решението е здрав сън. :)

zlatit0o
12-03-2011, 06:45
А случайно да седиш много пред компютъра? Или да има късогледство/далекогледство?
Аз имам късогледство, доста време седя на компютъра, всъщност като съм вкъщи май само това правя. Та.. очите ми много се изморяват => ОГРОМНИ СИНИНИ!
Краставички съм пробвала, това с чая също, махане няма. Прикривам си ги със коректор, но ти си момче и нз..
Има едно момче в класа, дето е с по-големи синини и от моите и нищо не има прави. Те неговите май са по ген.

Sarafina
12-04-2011, 16:10
Течен коректор на Maybelline

ariimeri97
12-05-2011, 13:27
или дерматолог, да тинамерят причините, или пък коректор само дето щом си момче ще си прецениш дали би се чувствал добре с грим... индивидуално е :)

Sarafina
12-07-2011, 15:04
А, не прочетох, че е момче :D

Mirelaa
12-08-2011, 13:20
Може ли да ми препоръчате най-ефикасните домашни начини за отстраняването на тъмни кръгове под очите. И колко време да се правят за бърз резултат :) Благодаря предварително !

progrezo
12-12-2011, 17:08
ми откакто се помня имам сенки.. май е по ген.. иначе такива педе*аски работи с гримове,няма да ги бъде ;D