PDA

View Full Version : корем...помощ



GrEeNgIrL21
12-02-2011, 17:15
Такаам предполагам има много такива теми и се извинявам ,че се повтарям,но...
На 16г. съм и има проблем ЕДИНСТВЕНО и САМО в областта на корема,което страшно ме тормози не мога да нося тесни блузки или рокли,да не говорим да се съблека по бански.Всъщност корема ми не е някакъв огромен,но го има....Пробвала съм с аеробика,коремни преси и с още какви ли не упражнения..но нищо.Може би единствено от пресите има някакъв минимален ефект...Ограничавам храненето,но майка ми строго ми е забранила да спазвам диети..Ако някой може да ми препоръча някакви упражнения или и аз не знам да пише..Благодаря предварително :)

kukli4kata001
12-02-2011, 18:03
И аз имам мазнинки в корема и реших да се заема със спортуване като цяло. Не с цел да имам плосък корем и да спра,просто искам това да ми е начин на живот.
Ако имаш мазнини в коремната област,коремни преси няма да ти помогнат,защото те само стягат корема,но не премахват излишното от него. Прави кардио-аз правя Tae Bo Aerobic Cardio на Били Бланкс. Скоро ще стане около месец и да ти кажа имам надежди,че ще има резултати точно в корема. Иначе за ограничаването в храненето,според мен и това е избор-вместо да гладуваш или да се тъпчеш,по-добре подбирай с какво се храниш.

Enchanting
12-02-2011, 18:54
Мххм храни се редовно и здравословно. Заеми се, също с някакъв спорт, който ще ти е за постоянно. :)

FuCKkK13
12-03-2011, 09:39
^ + за горните коментари... иначе има доста клипчета в замунда с упражнения,които можеш да правиш и у вас :)

Rebirthing
12-03-2011, 10:28
Кардио / аеробни / анаеробни тренировки, РЕДОВНО и ПРОДЪЛЖИТЕЛНО за период от ПОНЕ един месец за да има поне начален видим ефект !

kotenciiity
12-04-2011, 16:31
Брат ми прави едни много готини упражнения на Les Mills от няколко месеца и супер доволен. Напиши в youtube и ще ти излязат. С тях тренираш цялото тяло и почти непрекъснато се движиш! Просто ако искаш пробвай! Ааа и не се храни след 18 часа и пий течности! дано до ти помогне :)

vampire_girl_
12-04-2011, 16:34
въртенето на обръч и скачането на въже,дали ще имат някакъв ефект?

GrEeNgIrL21
12-04-2011, 17:06
ще опитам с тези кардио упражнения/дано помогнат/Благодаря ви много :))

vampiresong
07-25-2013, 12:46
https://nestle-fitness.com/bg/flatbellyprogram/ темата е стара, но който иска плосък корем :)