PDA

View Full Version : Трябва да и го кажа



GOODNESS
12-02-2011, 19:50
Тя е от моя клас. Искам да и го призная, но ме хваща страхът..
Само сега мога да сложа краят, но ме е страх от отхвърлянето.

Luidgie
12-02-2011, 20:18
Еми ако те отхвърли ще береш срам, но поне няма да се чудиш "АМи ако..."

elysunny
12-02-2011, 20:22
сподели ни какво точно искаш да и кажеш, хахаха

nepowtorima
12-02-2011, 20:33
Предполагам искаш да и кажеш, че много я харесваш..
Ами не и го казвай директно, защото ще я стъписаш.. сближете се малко и може би една целувка ще обясни всичко без думи!

GOODNESS
12-02-2011, 20:36
Вече знае, но не и от мен личнo.
Доста време ще ми отнеме да споделя цялата история, но никога не съм изпитвал по-големи чувства към някоя друга така..

cigarettekisses
12-02-2011, 20:51
Разберете се да излезете след училище и й го намекни. Не й го казвай директно.

Lucho
12-02-2011, 20:56
Щом е от твоя клас най-добре си останете само приятели. Да не те е яд после и да не можете да се гледате. Няма смисъл.

umri
12-02-2011, 21:18
Действай според тва, което си написал в подписа си. Само за красота ли си го сложил?

По ред причини не е особено добра идеята да имаш нещо с някоя от твоя клас, но щом я харесваш толкова, направи нещо. Първата стъпка е, не като някъв мухльо да й се обясняваш, и в същото време да си мислиш, че си супер смел. От една страна е смело да го кажеш, но от друга смешно, унизително и неправилно. Дори да го кажеш, се казва в друг момент.

Първо я уговаряш лично или през интернета да излезете преди или след училище САМО ДВАМАТА на кафе, в парка, на билярд, джаги, боулинг или все тая. Просто да излезете и да сте само двамата. Говорете си, поне като сте от един клас и ще има за какво да говорите. Гледай да я докосваш колкото може повече и това да не изглежда неестествено, за да може да свикне с теб. (Оф.. колко пъти съм го повтарял тва.. ако беше старият форум щях ти кажа ми провериш мненията, но сега е бъгната функцията.. все тая) Като вървите някъде и искаш да й покажеш нещо, я хващаш за рамото и с другата ръка или с поглед показваш каквото искаш да види. Като сте седнали й разглеждаш аксесоарите, като пръстени, накети. Сега е зима, а женските ръце са вечно студени, така че като сте седнали някъде й кажи "Дай си ръцете за малко" .. обикновено ще си ги подаде, но ако те изгледа въпросително й кажи " спокойно бе, няма да ти ги изям, макар че не е лоша идея." + усмивка и леко захилване. Като ти даде ръцете (ше ги даде, няма де да иде,) й ги хващаш, казваш й, че са й студени и й ги топлиш с твоите. Има една игра "палчета" и викат. Хващате си десните ръце и трябва да и затиснеш палеца с твоя, не може да не я знаеш. Добро попадение е, щото ем имате физически контакт, ем е непринудено и изглежда супер невинно и безподтекстово. С моята приятелка, когато излизахме първите срещи, играхме тая игра и се бяхме обзаложили, че ако аз я бия ще ми направи мусака на моята печка вкъщи. Бих я, но тогава така и не дойде. Най-важното е смях да става и ТИ да се забавляваш. Забавляваш ли се ти, енергията и атмосферата стават такива, че и събеседникът ти се забавлява + физическият контакт, и ето ти го привличането. Дойде ли привличането, оттам общо взето е ясно какво следва. Не казвам, че ще ти е лесно. На някои им идва природно, на други им е безбожно трудно, но за всичко трябва практика. Всички в един етап от живота си сме се учили. Едни го развиват, други по-бавно, трети (по-голямата част) въобще. Всичко зависи само и единствено от теб.

Azoria
12-02-2011, 21:35
Действай според тва, което си написал в подписа си. Само за красота ли си го сложил?

По ред причини не е особено добра идеята да имаш нещо с някоя от твоя клас, но щом я харесваш толкова, направи нещо. Първата стъпка е, не като някъв мухльо да й се обясняваш, и в същото време да си мислиш, че си супер смел. От една страна е смело да го кажеш, но от друга смешно, унизително и неправилно. Дори да го кажеш, се казва в друг момент.

Първо я уговаряш лично или през интернета да излезете преди или след училище САМО ДВАМАТА на кафе, в парка, на билярд, джаги, боулинг или все тая. Просто да излезете и да сте само двамата. Говорете си, поне като сте от един клас и ще има за какво да говорите. Гледай да я докосваш колкото може повече и това да не изглежда неестествено, за да може да свикне с теб. (Оф.. колко пъти съм го повтарял тва.. ако беше старият форум щях ти кажа ми провериш мненията, но сега е бъгната функцията.. все тая) Като вървите някъде и искаш да й покажеш нещо, я хващаш за рамото и с другата ръка или с поглед показваш каквото искаш да види. Като сте седнали й разглеждаш аксесоарите, като пръстени, накети. Сега е зима, а женските ръце са вечно студени, така че като сте седнали някъде й кажи "Дай си ръцете за малко" .. обикновено ще си ги подаде, но ако те изгледа въпросително й кажи " спокойно бе, няма да ти ги изям, макар че не е лоша идея." + усмивка и леко захилване. Като ти даде ръцете (ше ги даде, няма де да иде,) й ги хващаш, казваш й, че са й студени и й ги топлиш с твоите. Има една игра "палчета" и викат. Хващате си десните ръце и трябва да и затиснеш палеца с твоя, не може да не я знаеш. Добро попадение е, щото ем имате физически контакт, ем е непринудено и изглежда супер невинно и безподтекстово. С моята приятелка, когато излизахме първите срещи, играхме тая игра и се бяхме обзаложили, че ако аз я бия ще ми направи мусака на моята печка вкъщи. Бих я, но тогава така и не дойде. Най-важното е смях да става и ТИ да се забавляваш. Забавляваш ли се ти, енергията и атмосферата стават такива, че и събеседникът ти се забавлява + физическият контакт, и ето ти го привличането. Дойде ли привличането, оттам общо взето е ясно какво следва. Не казвам, че ще ти е лесно. На някои им идва природно, на други им е безбожно трудно, но за всичко трябва практика. Всички в един етап от живота си сме се учили. Едни го развиват, други по-бавно, трети (по-голямата част) въобще. Всичко зависи само и единствено от теб.

Съгласна съм с по-голямата част. :)


С моята приятелка, когато излизахме първите срещи, играхме тая игра и се бяхме обзаложили, че ако аз я бия ще ми направи мусака на моята печка вкъщи. Бих я, но тогава така и не дойде.
Не думай :lol:

umri
12-02-2011, 21:47
Съгласна съм с по-голямата част. :)


Не думай :lol:
Не е въпросът дали ще дойде или няма да дойде. В моя случай даже беше сигурно, че няма да дойде. Работата е там, че с подобни действия насаждаш сексуален подтекст. Оттам момичето знае, че искаш да я чукаш, евентуално се създава привличане и спира да те възприема като САМО приятелски обект. Жените си го търсите тва. Грешката на повечето момчета е, че се държат неестествено и си мислят, че е лошо да показваш какво искаш да й сториш.

В случая.. неестествено държание - супер много да искаш да искаш да правиш секс с нея и да си го визуализираш 24/7, а в същото време да си като пън и въобще, по никакъв начин да не започваш подобна тема или прилагаш част от горепосочените неща.

Azoria
12-02-2011, 21:57
Не е въпросът дали ще дойде или няма да дойде. В моя случай даже беше сигурно, че няма да дойде. Работата е там, че с подобни действия насаждаш сексуален подтекст. Оттам момичето знае, че искаш да я чукаш, евентуално се създава привличане и спира да те възприема като САМО приятелски обект. Жените си го търсите тва. Грешката на повечето момчета е, че се държат неестествено и си мислят, че е лошо да показваш какво искаш да й сториш.

В случая.. неестествено държание - супер много да искаш да искаш да правиш секс с нея и да си го визуализираш 24/7, а в същото време да си като пън и въобще, по никакъв начин да не започваш подобна тема или прилагаш част от горепосочените неща.

Е мисля ,че се сещам защо момичето не е дошло...
Има една световноизвестна тайна ,че жените си падаме не по тези,които директно ни казват /или показват/ ,че ни искат ,а по тези ,които ни карат първо ние да пожелаем. + Не е добра идея да правиш сексуални намеци на момиче на някоя от първите ви срещи , защото това директно ще я накара да си помисли,че искаш единствено да преспиш с нея. :?
Това с ръцете ,прегръщането и др. неща беше подходящо. Нека момичето усети ,че й е приятно с теб и лека полека нещата ще се подредят. :)

umri
12-02-2011, 22:29
Има една световноизвестна тайна ,че жените си падаме не по тези,които директно ни казват /или показват/ ,че ни искат ,а по тези ,които ни карат първо ние да пожелаем.
Щом излиза с теб 2-ри, 3-ти и тн. път и дава одобрителни знаци, тогава може да се прави, ако знаеш как. Даже е задължително, защото трябва да свикне с твоята същност, като в случая, моята е такава. Аз съм много сексуален човек и се държа и говоря по такъв начин. Ако на нея това не й харесва (и такива индивиди има, макар и малко) няма да излизаме повече и проблемът е решен.



Не е добра идея да правиш сексуални намеци на момиче на някоя от първите ви срещи , защото това директно ще я накара да си помисли,че искаш единствено да преспиш с нея. :?
Да си мисли каквото си иска. Не е като да не ми се е случвало понякога това, което ми казваш. Даже се е случвало, когато първоначално съм харесвал дадено момиче евентуално за нещо повече от само секс. В моментът, в който тя започне да ми го казва и да си мисли, че аз искам само секс от нея, тва на мен ми дава знак за неувереност в собствените й умения и сама превръща себе си като само сексуален обект. Един вид, ми казва - "ти най-вероятно искаш само секс от мен, защото си мега готин, Казанова, можеш да имаш всяка, а аз нямам нищо повече да ти предложа от другите, разбира се, че ме искаш само за секс." Тя трябва на мен да може да ми докаже, че си струва. Ако си знае цената и вижда отношението ми към нея, ще знае аз какво искам и какво не искам, а няма да си мисли "ахаа, той сега се държи така, за да ме примами, а пък после ще ме нае'бе и зареже, щот за нищо не ставам".

Azoria
12-02-2011, 22:57
Umri , няма да те цитирам ,защото почти на всяко изречение ще трябва да споря...
Само да поясня - една жена може да си помисли,че някой иска само да преспи с нея , не само защото е неуверена в себе си и мисли ,че няма какво повече да предложи. Ако това е ,което тя вижда в поведението на един мъж ,спрямо нея , няма да спи с него ,именно защото знае ,че може много повече от това.
Когато жената усети,че един мъж иска само секс има три варианта:
1. И тя да иска и да го направят.
2. Да усеща,че няма как иначе да е с него и да го направят. /което е каквото ти се опитваш да обясниш/
3. Да го зареже,усещайки ,че той не оценява това,което тя самата цени в себе си.

Когато излизаш на среща със случайно момиче - твоите методи са добри (ако е за някой с твоите разбирания) . Но авторът явно наистина харесва момичето и би било глупаво от негова страна да пропилее шансовете си ,правейки се на хиперсексуален на първата им среща. Според мен за всичко си има време. Нека тя първо го хареса ,пък после ще става дума за секс. /да не говорим ,че може да се някои 14-15 годишни ,дето не е добре да ги съветваме да правят секс на втора среща :lol: / Когато момичето е сигурно,че харесва дадено момче й е много по-лесно да си прави подобни намеци с него. Ако не е сигурна това може да изиграе лоша шега.. :)

GOODNESS
12-03-2011, 06:14
Ще ви улесня повече. 2 месеца я въртим любовната игра като минахме през всякви лайна (аз и тя). Споделих преди 1 месец с момчетата от моя клас и ми казаха, че тя вече им е казала (че я занимавам). Правих 1-2 опита да излезем, но тя реално имаше работа през тези месеци. Цялата работа е, че преди 1 седмица пак почнахме да пишем в фейса и се скарахме. В даскало гледах да се правя на по интересен като ме гонят и т.н и тя ми каза да бъда себе си и че така нищо няма да се промени като и казах права си но има и нещо друго, че изпитвам чувства към теб както към никой друг - и тя ами и ти не си лошо момче....
После след 2 дена отиде в коридора и го изсипа на целия клас и те се гавреха ама кво ми пука после момчетата казаха ако наистина я харесваш кажи и ние няма да се месим като ви излагаме..
От тогава го караме на безмълвие в даскало и усмивки като пак прави някой намек. Вчера един от най-добрите и приятели ме пита дали искам да я пита как вървят нещата между нас и аз еми питай по така дискретно.
Тя му отговорила, че ще вземел да ми каже по хубаво било да сме се оправили двамата насаме.
ТЪПА РАБОТА! 11 клас сме.

umri
12-03-2011, 07:51
Смятай... аз няма кво повече да напиша. Бахти децата.

Azoria, само като ти чета, виждам, че не ме разбираш и няма смисъл да спорим. Някой ден ще излезеш с някой дето има г/д като моята нагласа към света и ще видиш. Точка 3 е толкова нелепа.. не ми се коментира. Там също става въпрос за доза неувереност, но са дълбоки води, а не ми се пише, отделно и не ме разбираш. Кви години си?

Azoria
12-03-2011, 09:26
Azoria, само като ти чета, виждам, че не ме разбираш и няма смисъл да спорим. Някой ден ще излезеш с някой дето има г/д като моята нагласа към света и ще видиш. Точка 3 е толкова нелепа.. не ми се коментира. Там също става въпрос за доза неувереност, но са дълбоки води, а не ми се пише, отделно и не ме разбираш. Кви години си?
Не виждам кое е нелепото ,ама карай. :) На 18 години съм.

anonymous708973
12-03-2011, 10:21
Azoria, защо казваш "правейки се на хиперсексуален"? Ами ако наистина е? Ами ако това е толкова дълбоко заложено в него? Ами ако на това се дължи цялата му същност и нагласа за живота?
Обзалагам се, че сега си изгради представа за истински Казанова, неспособен на истински и дълготрайни чувства. Да, ама не.

Това, което имаше предвид umri и с което съм на 120% съгласна е, че ако едно момиче си мисли, че момчето я иска само за секс, тя унижава самата себе си - първо, като човек, после като жена, защото сама си внушава, че момчето вижда в нея само едно тяло.

Azoria
12-03-2011, 10:37
Така... казвам "правейки се на ..." ,защото не знам дали авторът е такъв. Това е черта на umri ,която той се опитва да наложи в темата. Това дори не е от такова значение. Момчето тука пита дали да признае на момичето чувствата си , аз доколкото разбрах той иска от нея нещо повече от секс ,ами защо държанието му към нея не показва именно такова отношение?
Целият спор тръгна от малката подробност ,че според моите лични разбирания , на някоя от първите срещи не се показва такова поведение. На мен лично не ми харесва. Когато се харесат вече и знаят /и двамата/ ,че искат да спят заедно - тогава се говори и се действа. Все пак отначало хората дори не се познават /изключвам случая на автора / , не ми се вижда уместно да си правят сексуални намеци.
Съгласих се с първия пост на umri. Това ,че имам едно различно разбиране за нещата си е мое право и мнение ,което споделям в темата . Нали това е смисъла? :)

anonymous708973
12-03-2011, 11:35
Това е смисълът, да.
На човек му отнема 5 секунди, за да прецени дали отсрещният човек го привлича чисто сексуално, така че не виждам нищо лошо в намеците от първата среща, стига те да са загатнати, а не в стил "Штъ клатъ кат' ..."

Идеята е, че намеците и физическият контакт са израз на намеренията ти към човека отсреща. Ако авторът иска момичето да го възприеме като повече от приятел, те са просто задължителни.

GOODNESS
12-03-2011, 12:47
Не знам за какво точно спорите. Не искам от нея някакъв си секс, който мога да намеря с 96-97 набор. Искам сериозна връзка ама засега ще оставя нещата така.

umri
12-03-2011, 20:33
Не знам за какво точно спорите. Не искам от нея някакъв си секс, който мога да намеря с 96-97 набор. Искам сериозна връзка ама засега ще оставя нещата така.
Откъде знаеш, че искаш сериозна връзка? Това само идва, след като вече сте заедно и се напасвате. Не знаеш как ще се държи и дали ще ти харесва докато сте заедно с по-сериозни взаимоотношения, но въпреки всичко ИСКАШ сериозна връзка с нея? Пораженец си, бе, пич. Тя трябва на теб да ти докаже, че е достойна за да бъде с теб за по-дълго време. Набий си го в празната глава и може и да имаш някакъв успех. Промени си мисленето, мирогледа, начинът на възприятие на околната среда и най-вече отношението си с жените, в най-абстракния смисъл, за абсолютно всичко.

Azoria, не става въпрос само да казваш и да правиш намеци. Това е най-малкото нещо. Представи си едно момче, което с държанието си, жестовете си, начина си на говорене и цялата му енергия те вкарва в сексуален режим. Не може да не си срещала такова момче, поне веднъж. Сега се представи някакъв мухльо, с който по никакъв начин и в никакъв случай няма да спиш с него. Не е само за единия сексуален намек на думи. Важни са всичките изброени неща, цялата енергия на човека до теб. Дали той може да ти въздейства по такъв начин, че да не знаеш къде се намираш и цяла вечер след срещата да си фантазираш и представяш най-различни неща (не само от сексуален характер). За такова държание ти говора.

Малко се отнасям, щото като го чувствам и усещам тва много дълбоко в мен и не успявам добре да го формулирам като изказ. Пантерката щи обясни. Даже имам чувството, че си нямала досег до човек подобен на това, което излагам в примерите си и просто стреляш в тъмното.

А до автора.. дори и мненията сигурно не ми е разбрал. Ще загрее некой ден.

anonymous708973
12-03-2011, 21:01
Тя трябва на теб да ти докаже, че е достойна за да бъде с теб за по-дълго време.

Eй с това не съм съгласна.

За останалото обаче е прав. Азория, ти приемаш сексуалните намеци като нещо, което човекът се напъва да прави. Сега си представи човек, на който това е част от същността му. Не ти говоря за ония селските бекове, дето се бият в гърдите, че са големи плейбои, а за човек, който е извел сексуалността на преден план в себе си. Както каза umri - държание, жестове, начин на говорене и прочее. Бих добавила още неща обаче :) Въздействащ е най-точното описание. Не мисля, че ме разбираш, защото не си срещала такъв човек. Уотевър. Много разводнихме темата. Главната идея е, че ако си такъв човек, трябва да бъде показано от самото начало, не да се слагат фалшиви маски на благоприличие, защото идеята ти е човекът отсреща да те хареса такъв, какъвто си. Ако не ... не е твоят човек :) Простичко е.

Azoria
12-04-2011, 08:05
Ъъъ , вие ме изкарахте от друга планета направо ... :lol:
Не знам ,за мен е достатъчно когато съм на среща с момче ,той да ме хване за ръка докато ходим , да ми каже нещо мило , да ми направи комплимент , накрая на срещата да ме целуне. Да , определено не искам някое дърво.
Имах предвид ... вербалните намеци. Тях не ги приемам /от толкова рано/ . :)

Наистина много разводнихме темата ,така че предлагам да не спорим повече. :)

Към автора:
Искам сериозна връзка ама засега ще оставя нещата така.

Да , така ще стане , да знаеш. Ако наистина искаш нещо да се получи с това момиче - направи нещо. Иначе скоро ще има тема "Обичам я ,но тя си има гадже".

GOODNESS
12-04-2011, 08:38
Според поведението и не считам, че е много сериозна и имам чувството че си играе с мен
оф по дяволите трябваше ли да стане така :/
Проблемът ми е, че считам това за много сериозно нещо и не не съм някакъв сдуханяк, но се промених много..
Нямам идея какво трябва да правя.

umri
12-04-2011, 08:48
Ъъъ , вие ме изкарахте от друга планета направо ... :lol:
Не знам ,за мен е достатъчно когато съм на среща с момче ,той да ме хване за ръка докато ходим , да ми каже нещо мило , да ми направи комплимент , накрая на срещата да ме целуне. Да , определено не искам някое дърво.
Имах предвид ... вербалните намеци. Тях не ги приемам /от толкова рано/ . :)

Да те хване за ръка докато ходите?? На първа среща?? От тоя коментар ми става ясно - или имаш ебахти странните разбирания за първа среща или въобще не ти се е случвало и правиш предположения. Седите си, ей така, говорите си и изведнъж те хваща за ръчичка? В някои ситуации под ръка може да го хванеш, дори на първа среща, не е кой знае кво, но за ръката.... верно не знаеш за какво говориш ти. Кво се занимавам..

Azoria
12-04-2011, 09:09
Да те хване за ръка докато ходите?? На първа среща?? От тоя коментар ми става ясно - или имаш ебахти странните разбирания за първа среща или въобще не ти се е случвало и правиш предположения. Седите си, ей така, говорите си и изведнъж те хваща за ръчичка? В някои ситуации под ръка може да го хванеш, дори на първа среща, не е кой знае кво, но за ръката.... верно не знаеш за какво говориш ти. Кво се занимавам..

Какво да ти кажа , не всичко е "Ела в нас да ми направиш мусака" . :lol:

" Седите си, ей така, говорите си и изведнъж те хваща за ръчичка? " - Ми не , не седим. Написала съм докато се разхождаме.

Не ми се спори повече. Вие ,ако си нямате друга работа - продължавайте. :) Имаме различни разбирания , не виждам смисъл да си ги налагаме едни на други. :?

xPafx
12-04-2011, 10:37
Бъди едно страхливо копеленце и не признавай нищо..
Боже, и това е бъдещото поколение мъже..
Аз имам повече топки от теб.