PDA

View Full Version : Как да го прецакам ?



MoreThanaLL
12-03-2011, 10:19
Такаа, използвам този профил за един въпрос.
Утре вечерта ще се видя с едно момче, което преди време ме прецака, но сега иска отново да има нещо м/у нас. Целта ми е да стигнеме до един момент, в който той да е сигУрен, че ще си легна с него. И в същия този момент да го прецакам. Примерно - натискаме се и точно преди да стане нещо да си тръгна. Трябват ми съвети какво точно да му кажа и как точно да си направя нещата, че да остане с пръст в уста..

anonymous708973
12-03-2011, 10:34
Злобно.
Как те е прецакал? Това, че не е отвърнал на чувствата ти, не е прецакване.
А това, което искаш да направиш, е детска игра.

kalpazanka
12-03-2011, 10:36
Вместо да се занимаваш с глупости и да си напрягаш главицата с кроежи, заложи на стратегията с мълчаливия отказ.

MoreThanaLL
12-03-2011, 10:36
Изобщо не е заради чувствата му. Нарани ме много и понеже го познавам добре, знам, че е сигурен, че утре ще спя с него. И искам до последно да си мисли това. Накрая - просто да му го върна..

kalpazanka
12-03-2011, 10:41
Еми разбираш се с познати, казваш в кое заведение ще сте, разполагате се близичко или поне така, че да може да те виждат и като се разгорещите, идват и те викат за дискотека. Не е трудно да се сетиш, но е детинско. По-боли от мълчалив отказ, след като си го поразиграла и си му поотказвала доволно количество пъти.

MoreThanaLL
12-03-2011, 10:44
тцтц други тъпи идеи ? Не, че нещо.. просто искам да му го върна, искам да му покажа какво е загубил и какво изпуска. Какво и да е, благодаря за обърнатото внимание

kalpazanka
12-03-2011, 10:44
Оставям на останалите да преценят кой е тъпия в случая.