PDA

View Full Version : Ne razbiram , jivota mi ? Neshto stava ;x



plamsiii
12-03-2011, 11:49
Dobavih temata kym liubov dori neznam kade trqbva da e ! :(
Imam problem, no dori samata az ne moga da go rabera ! ;(
Ot nqkolko dena nastroenieto mi izchezna , kato imam v napredvid che v prednite dni bqh vesela kakto vinagi shtastliva makar obstoqtelstvata i vsichko okolo men zatrudneniqta i taka natatak ... dva dena izlizah s dve momcheta ii ot tqh ednoto mi dopadna na tretata vecher kato izliazohme dr momche ni ostavi na sami pochnahme da se bazikahme prekarah strahotno ;xx, bqh na sedmoto nebe . A tochno na dr den nastroenieto mi se razvali usmivkata q nqma sedq ostrani iimalcha dori ne se usmihvam na priqtelite si kogato gi vidq sluchaino po ulicata ...na s!shtata vecher az bqh sama v kvartirata i edno momche koeto mi e golqmm priqtell .. ot moeto uchilishte me izvika da izl toi me darpashe k!m nego v edna t!mna ulichka zapochna da me celuva i da me obarva po d....to az se drapnah i go pitahh ti dobre li si .. i se skarahme .. mn se qdosah ;x ... ot togava nqmam nikakvo nastroenie dori drugite okolo mene go razbirat .. neznam zashto pri polojenie che momcheto koeto haresvam utre shte e smen ;xx Pomognete mi ! dorii mi se plache dano mi pomognete s neshto :{

kalpazanka
12-03-2011, 11:51
Публикувай си темата на кирилица.