PDA

View Full Version : Не знам



PaffXdd
12-03-2011, 15:03
Как да го опиша .. Положението е следнато : Значи имам една съученичка която е също е еднин от хората на които държа много .. Но нейната майка ме мрази заради класната ни ( Намести си ги както искаше и пред двете ни майки обаче моята не се влияе от чуждите деца какви са а от това каква съм аз , докато майка и се влияе точно от класната ) .. Както и да е нали опита се оная да ни раздели обаче няма как понеже сме в един клас . .Накрая въпросната съученичка започна да крие от майка си че излиза с мен ... И преди 1 седмица имаше рд .. Не ме покани понеже майка и и забрани .. Аз не и се сърдя и злобя обаче майка си отвори устата и каза че оная прекалява и че не може приятелката ми да е такова мекутело че да си мълчи и да не си защитава приятелите .. И от тогава и майка намрази моята фр .. И в момента всячески се опитват да ни разделят .. Знам че майка е права и наистина е така както казва обаче това си е моята фр и няма да се откажа от нея така .. Чудя се какво вие бихте направили в тая ситуация ??

Fiction7577
12-03-2011, 15:50
Не разбрах много от цялата история.... ама поговорете просто и изяснете проблема.