PDA

View Full Version : Става ми гадно,



ReallyStrange
12-03-2011, 20:58
Когато някой е откровено тъп, а непрекъснато се изявява с изказвания в компания, как реагирате?

Говорите си вие на някаква тема с другите хора и той хоп - дава "компетентен" отговор, че и спори без аргументи. Говори глупости. На всяка манджа мерудия един вид.

И всички виждат, че е тъп, някои понякога завоалирано му го казват, има и такива, които го скастрят, ама в общи линии си мълчат хората и се чудят как да изместят темата. А той не спира...

Познавате ли такъв? Как реагирате, ако заговорите за нещо и той се намеси с компетентните си изказвания? Че даже и се опитва да ви оборва ;О

LovEsIckk
12-03-2011, 21:03
Такива хора - бол. Те самите знаят колко са затъпели и ограничени и именно това ги кара всеки път да се месят в нечий разговор и всеки път да се правя на много компетентни, туко виж са изпъкнали с нещо, но уви.. Още повече се излагат. 8-)

LadyDi
12-03-2011, 21:05
о, познавам
даже един такъв го виждам всеки ден
а как реагирам... ми никак, не му обръщам внимание като ми говори

NightGuardian
12-03-2011, 21:05
За какво сте се събрали ? Нали да си говорите? Аз пък мразя шушукане и групички.

yakuza_
12-03-2011, 21:20
аре да ми пратиш голи снимки

ReallyStrange
12-03-2011, 21:21
първо ти:<

yakuza_
12-03-2011, 21:24
откъде съм сиг, че няма да ме излъжеш, а ти ми обеща !

Joc
12-03-2011, 21:27
все ми е тая, аз ако се дразня на всеки тъпанар ше откача

Luidgie
12-03-2011, 21:48
Познавам много. Водя спор с тях. След като те продължават да изказват "компетентното" си мнение придружено с цветущи епитети и изрази. Им намеквам, че са глупави същества и как може да няма и капка логика или мисъл в кривите им черепи? Те ме поглеждат злобно и млъкват. Аз какво съм виновна, че някой говори без да знае и без да мисли? Много ли си интересен като псуваш и говориш простотии без дори да се замислиш, защо се случва нещо и няма ли да е по-добре ако това нещо се случи? Много мразя такива хора.

Wwwooow
12-03-2011, 22:05
познавам за жалост ;х
Дразня им се много, някой път се правя,че не ги чувам и не им обръщам внимание, ама ако много почват да ,слагат от мерудията' ми кипва чайника и не мога да се прая, че не ги чувам и да си замълча ;х

psychopath
12-03-2011, 22:11
Мда, познавам...не един при това.
Ами станал съм необичайно дипломатичен и толерантен...
Гледам да не обиждам много хората напоследък. :D

Luidgie
12-03-2011, 22:39
Мда, познавам...не един при това.
Ами станал съм необичайно дипломатичен и толерантен...
Гледам да не обиждам много хората напоследък. :D

Да, да и ще ти се качат на главата! Трябва да си груб и злобен. С добро не става - на това ме научиха скъпите ми приятели. Колкото по-зъл и гаден си - толкова по-добре за теб.

PainMonopoly
12-03-2011, 23:31
Да, да и ще ти се качат на главата! Трябва да си груб и злобен. С добро не става - на това ме научиха скъпите ми приятели. Колкото по-зъл и гаден си - толкова по-добре за теб.

От цялата тема най-интересно ми се стори вашето минидиалогче.

И действително - трябва ли човек да е винаги толерантно-дипломатичен, или директен и груб? Нека темата да завие в тази посока. 8)

LadyDi
12-03-2011, 23:55
От цялата тема най-интересно ми се стори вашето минидиалогче.

И действително - трябва ли човек да е винаги толерантно-дипломатичен, или директен и груб? Нека темата да завие в тази посока. 8)
и двете си имат минуси
ако имаш достатъчно сиво вещество, ще прецениш според човека
има хора, които не заслужават да си толерантно-дипломатичен, а има и хора, които не го правят нарочно

BadAss
12-04-2011, 00:13
по принцип винаги съм предпочитал да съм директен с риск да съм груб..така поне хората знаят какво мисля и после няма "о ама ти каза така ама аз мислех иначе" и сякви такива