PDA

View Full Version : Защо всичко се прецака :Х



WhereAreYouNow
12-03-2011, 20:08
Пишех си с едно момче (той проявяваше интерес, аз 1-2 съм му писала, винаги той ми пишеше пръв), всичко вървеше добре, говореше ми колко съм красива и всичките неща, които момчетата казват, за да те свалят. Той е от моето училище и като се видим (което рядко се случва) не ме отразява, или се прави, че не ме вижда, или ми промърморва едвам здрасти. Покани ме на среща и ходихме на кино. Обаче не ме целуна и се държа много тъпо, защото беше с температура. Досега сме се карали 3 пъти и то за някакви неща от сорта на кой какво казал и т.н. Обаче снощи като се скарахме беше заради един негов коментар и оттам си казахме всичко направо, аз му казах, че не вярвам на нещата, които ми говори и че имам чувството, че всичко е само за фейсбук и той ми се обиди и ми каза, че няма смисъл да ми пише повече, щом така мисля. Аз му казах, че има смисъл, защото имам чувства към него и той ми каза, че има също, но не е сигурен, че може да оправдае очакванията ми. Той едва ли не ми каза, че само по фейсбук не става и аз споделям неговото мнение и чаках да ме покани пак да излезем, ама не стана. Днес не сме си писали и не знам какво ще стане. Само харесва снимки на една приятелка, които аз съм качила... Не смятам да му пиша, докато той не ми пише и в училище няма да му казвам здрасти, абе изобщо игнор, защото имам чувството, че само си играе с мен и ми писва да чакам.
За протокола аз съм на 14, а той на 17.

nepowtorima
12-03-2011, 20:19
Един вид те върти на пръста си... ама първо имал чувства и той ама.. не бил сигурен, че може да ти оправдае очакваниятата ти.. айде стига бе.. И все пак все още сте в развитието на връзката ви т.е. на взаимоотношенията ви. Потърпи малко.. не го игнорирай.. дори напротив. пускай му едни широки усмивки.. говори му миличко и т.н. Просто се опитай да го омаеш.. Ако той наистина има нещо към теб той ще започне да те търси по-усилено и дай боже да излезете на среща..

Meoww
12-03-2011, 20:23
Е*ати дечкото. Мила не си трови нервите с такива като него, няма смисъл. Скоро ще го разбереш.

SisiStrange
12-04-2011, 07:44
Хах. И той май не знае какво иска. А това не говори добре за един мъж. Ако има нещо, което определено да искаме от мъжете, то е да са стабилни и сигурни. Да няма хък мък "Ама не знам... ама не съм 100%... еми ще си помисля..." Този тип са по-скоро дечковци. Освен това как ще му признаваш ти така смело, че имаш чувства към него, а той ще ти ги суче и върти разни? Ти си сложила картите на масата. А той не се е възползвал. Лошо за него.

Azoria
12-04-2011, 08:12
Не смятам да му пиша, докато той не ми пише и в училище няма да му казвам здрасти, абе изобщо игнор, защото имам чувството, че само си играе с мен

И аз имам такова чувство. :?

anonymous708973
12-04-2011, 08:48
като се видим (което рядко се случва) не ме отразява, или се прави, че не ме вижда, или ми промърморва едвам здрасти.

Точно в тоя момент му биеш шута и не се занимаваш.

Enchanting
12-04-2011, 08:58
^^ мм Според мен не си заслужава...

LeprikonA
12-04-2011, 09:02
Точно в тоя момент му биеш шута и не се занимаваш.

подкрепям изцяло. пък и вие (до колкото разбрах) даже не сте двойка, а се карате така?

fenasf
12-04-2011, 19:01
За протокола аз съм на 14, а той на 17.

Тоя е много деградирал бе :D:D

bitchwolf
12-04-2011, 20:04
^ и аз т'ва загледах...

ariimeri97
12-05-2011, 11:17
не си заслужава.... тоя май не знае какво иска.... аман от такива

SUNinTHEsunset
12-05-2011, 18:47
Той много добре знае какво иска и именно,защото тя не му го дава гледа да я разкара и понеже е путьо не и го казва в прав текст,а я разиграва