PDA

View Full Version : Какво точно визирате под "недостъпно момиче"?



ledenakrasota
12-03-2011, 21:29
Какъв смисъл влагате в понятието "недостъпно момиче"? Кое момиче е недостъпно?




...и не такива, които го играят недостъпни.


Просто цитат от Секса :)

anonymous708973
12-04-2011, 06:37
С тоя цитат имах предвид тия, които се дърпат ей-така, колкото да си вдигат цената, тоест тия, които отказват срещи, щото били много заети (а всъщност не са), за да ги искало момчето повече, видиш ли. Ненавиждам игрички. Искам ли да изляза с тоя човек - искам, приятно ли ми е - приятно ми е, харесвам ли го - харесвам го. Значи работя по въпроса, показвам му го, а не разчитам на гадателските му способности, щото той трябвало да направи първата крачка.

bwef
12-04-2011, 07:10
Хахаха, точно преди една минутка прочетох тоя цитат и сее замислих, по въпроса - Какво влагаш в "...и не такива, които го играят недостъпни." Благодаря, че отговори, промени ми представата в малко по-друга светлина.

SisiStrange
12-04-2011, 07:32
С тоя цитат имах предвид тия, които се дърпат ей-така, колкото да си вдигат цената, тоест тия, които отказват срещи, щото били много заети (а всъщност не са), за да ги искало момчето повече, видиш ли. Ненавиждам игрички. Искам ли да изляза с тоя човек - искам, приятно ли ми е - приятно ми е, харесвам ли го - харесвам го. Значи работя по въпроса, показвам му го, а не разчитам на гадателските му способности, щото той трябвало да направи първата крачка.
Напълно съм съгласна.
Отстрани момиченцата, които се правят на недостъпни изглеждат по-скоро надути. Някак не им се получава.

ledenakrasota
12-04-2011, 07:51
Ок, но как тогава разбирате, че не са всъщност заети? Тук идва момента, когато някой прави нещо, но то е прието по различен начин от всеки. Така, често човек остава с грешното впечатление. Някои хора, просто като чуят, че някой не може да дойде точно в този момент, дори не се замислят, а направо обвиняват дадената особа, че е надута, прави се на трудна и т.н.

SisiStrange
12-04-2011, 08:00
Ок, но как тогава разбирате, че не са всъщност заети? Тук идва момента, когато някой прави нещо, но то е прието по различен начин от всеки. Така, често човек остава с грешното впечатление. Някои хора, просто като чуят, че някой не може да дойде точно в този момент, дори не се замислят, а направо обвиняват дадената особа, че е надута, прави се на трудна и т.н.
E, разбира се, трябва да има някаква граница. Сега... не всяка, която наистина няма интерес към дадено момче го реже от надутост... Може просто да не го харесва. И това, че си зает и нямаш възможност също не е правене на недостъпна.
Има обаче разни, които видимо изгарят по някое момче, а му се дърпат, правят се, че не се интересуват въобще, убиват му желанието из основи и после като на човека му писне, търчат по него и му се натискат с надеждата пак да им хукне по д-то. :Д

cigarettekisses
12-04-2011, 08:34
Еми това поведение значи,че нямат никакъв интерес към някого и затова така се получава.

anonymous708973
12-04-2011, 08:41
Абе, има си супер тактични начини да "отрежеш" някого, няма нужда да се изкарваме много оборотни и да си вдигаме самочувствието, наранявайки чуждото.


правят се, че не се интересуват въобще, убиват му желанието из основи и после като на човека му писне, търчат по него и му се натискат с надеждата пак да им хукне по д-то. :Д
Точно. Супер зле е.

umri
12-04-2011, 08:54
Най-често правенето на недостъпна е признак за незаинтересованост или недостатъчен интерес, както и на несигурност и комплекси в някои случаи. Ако едно момиче те харесва достатъчно няма да си позволи да ти отказва срещи и да бъде "заета", защото ще знае, че има шанс да не я потърсиш пак. Ако те е харесала, не би си го позволила. В случай, че наистина е заета ще каже "ее, точно в сряда в 8 не мога, на урок по гълтане на мечове съм(примерно), но ако не ти е проблем четвъртък или петък?"

MihaelaMM
12-04-2011, 09:38
Не мисля, че вече останаха много такива момичета ;) Хаха съдейки по моето обкръжение разбира се. И не мисля, че това да отрежеш някой е игричка.. по - скоро размотаване, понеже не им стиска да си кажат или обичат да им галят самочувствието. Каквото и да казват, никой нормален човек няма да се прави на прост, ако харесва някого наистина.. не ни е в природата просто. Друг е въпроса вече, ако момичето знае, че това му е "цаката" на момчето.

Verminaard
12-04-2011, 10:37
Какъв смисъл влагате в понятието "недостъпно момиче"? Кое момиче е недостъпно?

Недостъпна = долна курва,която няма да си отвори краката преди да види портфейлчето.
Факт.

xPafx
12-04-2011, 10:49
Недостъпна.. боже, нема накова понятие..
няма недостъпно момиче, има тъпи путки, дет обичат да им се тича след гъзо и да им се огажда, за да задоволят комплеска си за малоценност.

valdesbg
12-04-2011, 12:25
Ехтия недостъпни са ви само в устите беее.

Те такива дето те режат по random(глупави) поводи. А ако са наистина заети особите, ще предложат алтернатива за близка дата/час, без да се налага да ги подсещаш.

That simple :)

Gwendoline
12-04-2011, 12:42
Между другото добра тема, защото и аз съм си мислела по тоя въпрос.

Къде е границата между недостъпна и.. "достъпна"(да го кажем)? Първо да кажа, че не мисля, че има "недостъпни" хора, всички просто се правят на такива. Нормално е след като всеки има различни възприятия и светоглед, то мненията да са от едната крайност до другата и така ми се струва доста невъзможно да се даде точно определение, въпроса е да се намерят двама, които да мислят що-годе еднакво и да се нагодят. А и не е задължително да се харесаме на всички(защо ни е?) За мен лично е трудно да кажа кой тип/вид или кое момиче е недостъпно, но примерно мога да кажа кои постъпки са такива: да кажем момче и момиче се запознават, единия има симпатии и му/и пише в скайп, иска телефона, иска да излязат на среща и т.н., а другия/другата: нарочно не му отговаря, не си вдига телефона, по улицата или във заведение не го поздравява, не му/и обръща внимание, гледа да избягва разговори или засичане на погледа - естествено причината няма значение каква е, въпроса е, че момичето/момчето умишлено играе тази игра на "недостъпен/на".

Wwwooow
12-04-2011, 14:48
недостъпно момиче-момиче до което няма достъп. Това е.

SisiStrange
12-04-2011, 15:14
недостъпно момиче-момиче до което няма достъп. Това е.
Абсолютно. Истински недостъпни са само момичетата, които наистина не искат дадено момче и по никой начин не биха били с него. Всичко останало е поза.

shadowcrew
12-04-2011, 16:24
Недостъпно момиче - няма такива. Всички са по един или друг начин. А аз познавам момичета които когато си харесат някое момче не им е интересно то да им обръща внимание и спират контакт с него. Харесват момчетата които се правят на недостъпни.

RealGangsta
12-04-2011, 17:46
Жените, които не се чукат на първа среща

Pamaa
12-04-2011, 18:26
Абсолютно. Истински недостъпни са само момичетата, които наистина не искат дадено момче и по никой начин не биха били с него. Всичко останало е поза.
точно така! :)

djipsito
12-04-2011, 22:35
Абсолютно. Истински недостъпни са само момичетата, които наистина не искат дадено момче и по никой начин не биха били с него. Всичко останало е поза.

И аз съм съгласна с тва.

error92
12-04-2011, 22:39
кифлиии (колкото искаш, па и да не искаш пак са в изобилие) :D

tomboy
12-05-2011, 06:42
Аз също отказвам , но го правя когато не харесвам някого ...

LadyDi
12-05-2011, 06:59
Най-често правенето на недостъпна е признак за незаинтересованост или недостатъчен интерес...
...
Именно. Много се дразня, когато отрежа някого или се направя на "недостъпна" (както явно е термина), просто защото момчето е мухльо и не ми харесва, и той да ме обяви след това за надута.
Ами аз не съм длъжна да харесвам всеки самсуляк, който реши, че трябва да ми се сложи.

Blab
12-05-2011, 07:18
самсуляк
<3:Д
//още символи

LadyDi
12-05-2011, 07:19
<3:Д
//още символи

приятна дума а :lol:

ledenakrasota
12-05-2011, 07:26
Именно. Много се дразня, когато отрежа някого или се направя на "недостъпна" (както явно е термина), просто защото момчето е мухльо и не ми харесва, и той да ме обяви след това за надута.
Ами аз не съм длъжна да харесвам всеки самсуляк, който реши, че трябва да ми се сложи.

Радвам се, че и някой друг мисли като мен. :) Защото просто...

Kadabra234
12-05-2011, 07:36
С тоя цитат имах предвид тия, които се дърпат ей-така, колкото да си вдигат цената, тоест тия, които отказват срещи, щото били много заети (а всъщност не са), за да ги искало момчето повече, видиш ли. Ненавиждам игрички. Искам ли да изляза с тоя човек - искам, приятно ли ми е - приятно ми е, харесвам ли го - харесвам го. Значи работя по въпроса, показвам му го, а не разчитам на гадателските му способности, щото той трябвало да направи първата крачка.

Абсолютно.Лошото е, че има и такива, които харесват някого и са му го казвали, и пак се правят на недостъпни,

cherinka
12-07-2011, 08:39
такава, 'дето няма интерес към теб:)

bebzgirl
12-07-2011, 14:50
Споделям мнението на PinkPan7her.Просто понякога момичето не се чувства привлечено.Тогава ще откаже.Има още много фактори,които биха накарали момиче да откаже,но ако го иска и само го прави за да си вдига рейтинга,то какво си мисли ?