PDA

View Full Version : Хипотетична ситуация.



Niakoitam
12-04-2011, 07:17
Време е и аз да видя как се пише тема в новият дизайн на сайта въпреки че вече три дни ми отказва вписването през Internet Explorer та искам не искам, пиша през Mozilla Firefox.

Та към темата.
Случвало ли ви се е понякога така да ви впечатли коментар/и и/или снимка/и на дадено момче/момиче че да искате да се свържете с него/нея, а понякога дори да ви се разтупа сърчицето. На мен ми се случва отвреме навреме.

Да преминем обаче към хипотетичната ситуация.
Засичате се с такова момче/момиче в интернет. Така се нареждат обстоятелствата че вие правите свръзка.Разбирате за отсрещният човек и други неща, които сякаш се вписват във вашите критерии идеално.Разбирате обаче и че с даденият човек ви дели стабилно голямо разстояние, а освен това и той има здрава и стабилна връзка. И все пак въпреки че вече може, не си общувате много с този човек. Какво бихте направили? Бихте ли оставали така нещата пък каквото стане или...? Как бихте реагирали в такава ситуация?

П.П. Сега забелязах и че от време на време ми се явява Auto Saved, което ако работи, което много не ми се проверява сега, е много добра екстра и поне леко компенсира останалите бъгове.

SisiStrange
12-04-2011, 07:26
Щом има стабилна връзка, не бих направила нищо. Хем, че няма да ми се получи и ще изглеждам смешна, хем, че не е редно. Пък и става дума за нещо, подбудено само от снимки и чатове. Това не се превъзмогва толкова трудно.

Azoria
12-04-2011, 08:18
Да , случвало ми се е.


Щом има сериозна връзка и живее далеч - бих се посъветвала да го забравя.

LeprikonA
12-04-2011, 09:06
сериозната връзка и стабилното разстояние бъркат работата. в смисъл такъв, че ти дори не си виждал на живо какво представлява този човек, а и дори да си прекъсне сериозната връзка, вашата от многото километри колко би просъществувала? (говоря в обощен случай, сигурно има и изключения) аз не бих продължавала контакта.

Alabalaportokala
12-04-2011, 10:57
Време е и аз да видя как се пише тема в новият дизайн на сайта въпреки че вече три дни ми отказва вписването през Internet Explorer та искам не искам, пиша през Mozilla Firefox.

Та към темата.
Случвало ли ви се е понякога така да ви впечатли коментар/и и/или снимка/и на дадено момче/момиче че да искате да се свържете с него/нея, а понякога дори да ви се разтупа сърчицето. На мен ми се случва отвреме навреме.

http://i72.photobucket.com/albums/i182/TakahiroO/facepalm.jpg

Ахахах ще ме умориш. Момче на възраст си вече. Престани да се занимаваш с глупости и си живей живота.

horacio
12-04-2011, 11:00
Разстоянието не е чак такъв проблем, но щом има връзка няма да се занимавам.

Meoww
12-04-2011, 11:09
Не ми се е случвало...но мисля, че не бих имала сериозни отношения с въпросния човек - не и на този етап от живота му

Niakoitam
12-04-2011, 11:12
Alabalaportokala

Чудно защо ли ми копира само половината пост.Ако имаш да казваш нещо по темата кажи, ако пък не не ми пускай разни фейспалмчета. Не доказвай че още те боли д... егото де от някогашните ни спорове.

А Meoww казваш не би имала сериозни отношения. Това значи ли да речем...никакви или...

Meoww
12-04-2011, 11:21
Еми той е обвързан...Какви по-сериозни отношения бихме могли да имаме. Особено по интернет.... освен приятелството си, нищо друго не бих могла да му предложа на този етап от неговия живот.

nepowtorima
12-04-2011, 11:28
Имала съм подобен случай който в момента изживявам.. Т.е. нещата приключиха по ужасен начин..
Повярвайте ми .. трудно е да се забрави и такъв вид взаимоотношения.
И все пак.. да той е обвързан и по-добре изчакай да се освободи или по-добре не се мъчи да се случи нещо между вас, защото той може да не иска връзка от разстояние .. пък и е много трудно за някои хора и трябва и двамата да сте сигурни, че ще можете да карате така..
Както се казва невиждани очи - лесно се забравят, но уви.. при мен не е така..

valdesbg
12-04-2011, 12:15
В момента,в който спомена разстоянието ме загуби :) Няма шанс девойката да е на повече от час път с random земен транспорт и аз да се занимавам с нея. Достатъчно глупости свърших през годините :)

N1ksun
12-04-2011, 15:41
Зарежи тоя вид връзки , по-добре се огледай в близост до тебе кво има . Иначе относно "Случвало ли ви се е понякога така да ви впечатли коментар/и и/или снимка/и на дадено момче/момиче че да искате да се свържете с него/нея, а понякога дори да ви се разтупа сърчицето. " случвало ми се е преди , но отминава бързо и почти не му обръщам внимание . Остави хората да си се радват на връзката , някой ден може би и ти ще срещнеш момиче , което ти подхожда .

Niakoitam
12-04-2011, 16:20
Зарежи тоя вид връзки , по-добре се огледай в близост до тебе кво има . Иначе относно "Случвало ли ви се е понякога така да ви впечатли коментар/и и/или снимка/и на дадено момче/момиче че да искате да се свържете с него/нея, а понякога дори да ви се разтупа сърчицето. " случвало ми се е преди , но отминава бързо и почти не му обръщам внимание . Остави хората да си се радват на връзката , някой ден може би и ти ще срещнеш момиче , което ти подхожда .

Ами сега...не се ли надяваш? :)

shadowcrew
12-04-2011, 16:21
Ами аз действам малко по - различно и може някой да не ме разберът. Смятам,че животът ни е прекалено кратък и трябва да направим всичко което искаме. Като по - малък много се ядосвах,че почти всичко зависи от парите и нежелаех това да ми пречи. Дори неможеш да отидеш до Египет да видиш пирамидите,защото струва пари. Това успях да го оправя и не ми пречи,а когато някое момиче ми хареса просто отивам при нея и се запознаваме, няма какво да чакам и да крия, да уговарям,да разбирам нещо за нея и т.н. Ако някое момиче от друг град ми хареса и почуствам това което ти - ще запаля колата и ще отида да се запозная. Не съм казал,че е задължително да й разбивам връзката,просто ще се запознаем.

N1ksun
12-04-2011, 17:07
Ами сега...не се ли надяваш? :)

Не не аз вече съм тотално променен , на нищо не се надявам . За мен самотата е даденост и надали бих , заменил с нещо друго . Не казвам че никога не бих си харесал някое момиче , но бих се опитал да си подтисна захласването на всяка цена .

anonymous708973
12-04-2011, 17:38
Никсън, попринцип ли говориш или само в случая, в който момичето живее в друг град?

N1ksun
12-04-2011, 17:51
Попринцип . Повечето хора не биха ме разбрали знам , но това съм си аз . Нито имам желане за връзки нито имам мераци към някого . Като цяло хората не са ми безразлични , но нека да не разширявам темата .

Pamaa
12-04-2011, 18:13
Разстоянието не е чак такъв проблем, но щом има връзка няма да се занимавам.
+ : )) . Просто не е нормално.

anonymous708973
12-04-2011, 18:59
Попринцип . Повечето хора не биха ме разбрали знам , но това съм си аз . Нито имам желане за връзки нито имам мераци към някого . Като цяло хората не са ми безразлични , но нека да не разширявам темата .

Безкрайно глупаво е да си потискаш "захласването", особено ако мацката изглежда свястна.

N1ksun
12-04-2011, 19:20
Безкрайно глупаво е да си потискаш "захласването", особено ако мацката изглежда свястна.

Просто живея на тоя свят с по-различно разбиране от останалите , затова казах че не би ме разбрала . Много мацки биха си заслужавали , но не това не е живота за мен .

AmNesiA
12-04-2011, 19:54
Щом момчето си има здрава връзка, не бих му я отнела. Надали ще ти е приятно ако си на мястото на момичето, нали? Тези връзки нямат кой знае какъв успех. А той щом има сериозна връзка и търси внимание от друга страна, има ли гаранция че ако примерно сте заедно, няма да постъпи така и към теб?

svinokio
12-04-2011, 20:25
Попринцип . Повечето хора не биха ме разбрали знам , но това съм си аз . Нито имам желане за връзки нито имам мераци към някого . Като цяло хората не са ми безразлични , но нека да не разширявам темата .
Приятел,напълно те разбирам( от това което си написал , иначе може да сме напълно различни в реалността което е най-вероятно) и знам за какво говориш!

Luidgie
12-04-2011, 20:32
Колкото и не морално да прозвучи. Не мсиля, че това, че някой има "сериозна" връзка трябва да спира хората. НО има едно голямо НО! За да се захванеш с подобно нещо, чувствата ти трябва да са наистина много силни и желанието ти толкова непокорно, че да не можеш да се спреш. Пък ако другият човек толкова много държи на връзката си, ще те отблъсне.

error92
12-04-2011, 22:35
Дълги разстояния, стабилна връзка...не че нямаш шанс, ама просто не си заслужава нервите ^^ :D

Niakoitam
12-05-2011, 07:21
Продължавайте да давате мнения :)


Не не аз вече съм тотално променен , на нищо не се надявам . За мен самотата е даденост и надали бих , заменил с нещо друго . Не казвам че никога не бих си харесал някое момиче , но бих се опитал да си подтисна захласването на всяка цена .

Аз пък не знам как ще ме разбереш, но си мисля че се криеш зад огрооомна маска.Самотата не е приятна на абсолютно никой, а пък другото са заблуждения, на които трябва да си повярваш за да ти е просто по-леко.А за да си поттискаш харесването има най-вероятно друга причина, която ти пречи, не е че ти е особено гот да си сам.Не вярвам да си се отчаял чак толкова. :)

gabsit000
12-05-2011, 08:21
надали ще се занимавам,преди време бях попаднала на такова момче,само където я нямаше връзката и единственото хубаво нещо останало от това е едно приятелство и до сега,(макар че се виждаме да не кажа най-много 2 пъти на година,ако имам късмет),а ако имахме възможност за връзка,щеше да бъде страхотно...може би ако преди 4-5 години ми бе зададен въпроса щях да се впусна,но след като човек си е изпатил,гледа да седи настрани...

N1ksun
12-05-2011, 10:55
Продължавайте да давате мнения :)



Аз пък не знам как ще ме разбереш, но си мисля че се криеш зад огрооомна маска.Самотата не е приятна на абсолютно никой, а пък другото са заблуждения, на които трябва да си повярваш за да ти е просто по-леко.А за да си поттискаш харесването има най-вероятно друга причина, която ти пречи, не е че ти е особено гот да си сам.Не вярвам да си се отчаял чак толкова. :)

Имаш право да мислиш каквото си искаш , тъй като не се познаваме , хората който ме познават добре знаят какво представлявам . Обаче си в грешка за това че съм отчаян , напротив точно на обратния полюс съм . Причината за "подтискването" е в главата ми , такива разбирания съм си изградил + това , не обичам чувствата да взимат приемущество над здравия разум .

Niakoitam
12-05-2011, 11:24
Малко си тръгнал на краставичар краставици да продаваш, но както и да е. :-D
И ако причината за това подтискане е в главата ти, което всъщност значи страхове (казвам го от личен опит), но ти харесва, докъде мислиш да стигнеш с него? На 21 си вече :)
А иначе винаги трябва да има и разум, но ако няма и чувства, човек ще се превърне просто в една обикновенна неемоционална машина за пари, власт, влияние или каквото ти харесва, но не и в истински човек с главно Ч :)

anonymous708973
12-05-2011, 12:06
Колкото и не морално да прозвучи. Не мсиля, че това, че някой има "сериозна" връзка трябва да спира хората. НО има едно голямо НО! За да се захванеш с подобно нещо, чувствата ти трябва да са наистина много силни и желанието ти толкова непокорно, че да не можеш да се спреш. Пък ако другият човек толкова много държи на връзката си, ще те отблъсне.
Точно.

Като чуя "Не им разваляй връзката на хората" и ми се гади. Ако връзката им е толкова здрава, намесата на трето лице няма да окаже влияние.

N1ksun
12-05-2011, 14:47
Малко си тръгнал на краставичар краставици да продаваш, но както и да е. :-D
И ако причината за това подтискане е в главата ти, което всъщност значи страхове (казвам го от личен опит), но ти харесва, докъде мислиш да стигнеш с него? На 21 си вече :)
А иначе винаги трябва да има и разум, но ако няма и чувства, човек ще се превърне просто в една обикновенна неемоционална машина за пари, власт, влияние или каквото ти харесва, но не и в истински човек с главно Ч :)

Поправка на 20 съм. Може и да са страхове , но и има и много други неща -> ефекта се засилва многократно . Чувства си имам , но специално такива за каквито говориме в тази тема не , тях гледам да ги подтискам :P .

Alabalaportokala
12-09-2011, 02:43
Alabalaportokala

Чудно защо ли ми копира само половината пост.Ако имаш да казваш нещо по темата кажи, ако пък не не ми пускай разни фейспалмчета. Не доказвай че още те боли д... егото де от някогашните ни спорове.


Не ти го копирам, а цитирам. Колкото до темата, за мене е пълен фейл и няма какво да кажа още повече,че си говорим за хипотетични ситуации. Ама ти бъди спокоен. За пред дечурлигата си великия мъдрец който изказва издържани и качествени мнения, О необорими :D.

Даже не помня тематиката на някогашните ни спорове, но ти си паметлива. Май ти държи влага някъде...







































































отзад може би?

Irti
12-09-2011, 05:29
Точно.

Като чуя "Не им разваляй връзката на хората" и ми се гади. Ако връзката им е толкова здрава, намесата на трето лице няма да окаже влияние.

Тц. Колко такива "сериозни" хора съм виждал... рано или късно винаги е възможно един от двамата да отплесне, ако ще преди това да е бил не знам си какъв и колко сериозен и да си сплитат любовта с вериги, ако искат.. :)

extreme16
12-09-2011, 05:34
Ами аз действам малко по - различно и може някой да не ме разберът. Смятам,че животът ни е прекалено кратък и трябва да направим всичко което искаме. Като по - малък много се ядосвах,че почти всичко зависи от парите и нежелаех това да ми пречи. Дори неможеш да отидеш до Египет да видиш пирамидите,защото струва пари. Това успях да го оправя и не ми пречи,а когато някое момиче ми хареса просто отивам при нея и се запознаваме, няма какво да чакам и да крия, да уговарям,да разбирам нещо за нея и т.н. Ако някое момиче от друг град ми хареса и почуствам това което ти - ще запаля колата и ще отида да се запозная. Не съм казал,че е задължително да й разбивам връзката,просто ще се запознаем.
Eвала !!!



Имаш право да мислиш каквото си искаш , тъй като не се познаваме , хората който ме познават добре знаят какво представлявам . Обаче си в грешка за това че съм отчаян , напротив точно на обратния полюс съм . Причината за "подтискването" е в главата ми , такива разбирания съм си изградил + това , не обичам чувствата да взимат приемущество над здравия разум .

Еми да, не всичко се гради на любовта, има много по смислени и ценни неща. Мен също рядко ме разбират, дори и най-близките ми, по простата причина, че имам своя изкривена гледна точка за всичко, гледам по различен начин на нещата и рядко оставам разбрана, а в най-лошия сличай ме разбират погрешно...
По темата случвало ми се е да попадам в такива ситуации, ама не съм го приемала за нищо особено, пък и не мислиш ли, че всичко е в главата, след като си набележиш даден човек и след това постоянно откриваш неща, които идеално отговарят на качествата, които търсиш в някого. Когато сложиш дадения човек в графата с обикновените, той става като всички остагали. Всичко е в мислите.

Niakoitam
12-09-2011, 06:53
Alabalaportokala аз съм мъдрецът пък ти си ебачът...изобщо не виждам къде би трябвало да са ни в противоречие интересите :). Ако си станал и хомо или би та ми говориш с такива намеци...мен това всъщност изобщо не ме грее. Напълно толерантен съм към тези хора обаче съм си чистo хетеро така че си пускай подобни намеци на други хора, а не на мен :D

Hilary_
12-09-2011, 14:43
Случвало ми се е да ме привлече коментар на някой и съответно съм се запознавала с него/нея.
По този начин съм си намерила доста познати.

Относно ситуацията - щом има стабилна връзка не бих направила нищо, с което да я разваля.
Бих продължила контактите си с него само на ниво приятелски отношения.