PDA

View Full Version : Стъпки в пясъка



Oy7ofCon7roL
12-04-2011, 09:17
Много хубав български филм.
Много красива история за една любов и как тя може да промени целия ти живот, абе страхотен филм...
Препоръчвам филма на всеки, има го в замунда и в момента е в топа :)

Blab
12-04-2011, 09:23
дам, от последните, този е сполучливият.
все пак Бърнев е 1 път;

Oy7ofCon7roL
12-04-2011, 17:25
ъпченце
..

Bumer
12-04-2011, 20:41
хареса ми, но не разбрах как след 20 години всичките остаряха, някой даже умряха, а Янчето Титова не мръдна :Д

Afternoon
12-04-2011, 20:50
Преди 2 часа го гледах. Може би първият български филм който ми хареса. Препоръчвам.

jghgh
12-04-2011, 22:32
Изпуснах го на кината. Сега ми е малко гузно, но ще го сваля, понеже му бях навита, но така и не го гледах. По истински случай бил :)

Mi6inka
12-05-2011, 04:59
Филма е страхотен. Не само любовната история го прави толкова страхотен.. това, че един българин успява да се справи сам с/у света също ме впечатли много..абе... наистина има хора, които да се трогнат от този филм..и то доста да се трогнат.

Oy7ofCon7roL
12-05-2011, 05:23
Филма е страхотен. Не само любовната история го прави толкова страхотен.. това, че един българин успява да се справи сам с/у света също ме впечатли много..абе... наистина има хора, които да се трогнат от този филм..и то доста да се трогнат.

Да наистина историята е много по-дълбока от това което съм дал като описание но истината е, че просто не намерих думи с които да опиша филма.
Наистина много ме трогна филма. През целия филм имах една буца в гърлото ,накрая на филма ми се насълзиха очите дори, а това ми се е случвало много рядко. Като цяло, след като гледах филма цял ден в мен бушуваха едни такива чувства, абе определено почувствах историята и драмата на този човек ..... истината е, че социализама е разбил много човешки съдби.

Линк към филма в замунда http://www.zamunda.net/details.php?id=289501&hit=1

Линка към филма в ютуб http://www.youtube.com/watch?v=7xFGjXritBM

Mi6inka
12-05-2011, 10:22
Да наистина историята е много по-дълбока от това което съм дал като описание но истината е, че просто не намерих думи с които да опиша филма.
Наистина много ме трогна филма. През целия филм имах една буца в гърлото ,накрая на филма ми се насълзиха очите дори, а това ми се е случвало много рядко. Като цяло, след като гледах филма цял ден в мен бушуваха едни такива чувства, абе определено почувствах историята и драмата на този човек ..... истината е, че социализама е разбил много човешки съдби.

Линк към филма в замунда http://www.zamunda.net/details.php?id=289501&hit=1

Линка към филма в ютуб http://www.youtube.com/watch?v=7xFGjXritBM


Същото. С разликата, че аз на 2 пъти се разревах. Първия път, когато разбра за събарянето на Берлинската стена и започна да пее химна.. е там просто ме побиха тръпки и после накрая като се срещнаха двамата.
Като цяло филма дава и хубави асоциации и за сегашните дни. За това колко млади бягат от тук за да си търсят късмета навън, само защото не искат просто да се примирят с положението тук..Абе.. тежичък си е, особено ако в живота ти по някакъв начин присъства това за бягането в чужбина.

torVPN
12-05-2011, 19:22
Много хубав български филм.
Много красива история за една любов и как тя може да промени целия ти живот, абе страхотен филм...
Препоръчвам филма на всеки, има го в замунда и в момента е в топа :)

Аз съм го свалил, но благодаря за инфото и сега няма да си губя времето да го гледам.

NightGuardian
12-05-2011, 19:37
Днеска приятел ми го каза също , а за да ми кажат , че са гледали определен филм значи си заслужава :D

sapa91
12-05-2011, 20:44
И на мен филма много ми хареса! Аз принципно съм с 2 ръце ЗА развитието на бг киното, и много се радвам като пуснат нов сериал или филм. Гледам всички сегашни бг сериали (без етажна собственост :D ) и моето мнение е че са много много добри!

Oy7ofCon7roL
12-06-2011, 12:42
Ако някой иска магнит да пише на лично

NightGuardian
12-06-2011, 12:51
гледах го снощи , супер е :)