PDA

View Full Version : Forever 21 до България?



MidnightZ
12-04-2011, 19:22
Знам, че не доставят до България, но имат уникални неща.Чувала съм за момичета, които чрез фирма посредник (мисля, не съм сигурна) или по някакъв друг начин успяват да си поръчат.Проблемът е, че повече от това не знам, а и нищо повече не открих.Ще съм много благодарна ако ми помогнете с някаква информация.
Благодаря предварително!

millmii
12-04-2011, 20:27
Пробвай чрез Ибей :)

MidnightZ
12-04-2011, 20:29
Малко нямам особено доворие на Ebay.

millmii
12-04-2011, 21:03
Аз лично не съм си поръчвала, но съм попадала на страхотни неща докато разглеждам, пък и е евтино. Жалко, че много неща са ограничени до определени държави, а не са за целия свят :X По принцип отзивите за сайта като цяло са много добри.

koshtramba
12-05-2011, 09:15
Знам, че не доставят до България, но имат уникални неща.Чувала съм за момичета, които чрез фирма посредник (мисля, не съм сигурна) или по някакъв друг начин успяват да си поръчат.Проблемът е, че повече от това не знам, а и нищо повече не открих.Ще съм много благодарна ако ми помогнете с някаква информация.
Благодаря предварително!
Принципно мога да ти помогна за тези "фирми-посредник", за които говориш. Ако си от София - "Ломбард".(Не съм сигурна дали нямат и други офиси в други по-големи градове) Имат комисионна обаче, 30 % от цената на продукта + шипинга, което в доста от случайте не е никак малко. :)

MidnightZ
12-06-2011, 10:55
Много ти благодаря за информацията! Току-що им погледнах сайта и може би утре ще звънна за някои уточнения.По принцип поръчката сигурно ще е до към 100 долара, но още не съм сигурна.Не знам, ако не беше ти как щях да се оправя.Благодаря!

koshtramba
12-06-2011, 11:00
Дано, дано. Аз съм поръчвала през тях, но за някой малки неща, до 15 $ и комисионната всъщност ми беше не повече от 4-5$. Което си е смешно, но за твойте 100$ имай предвид, че около 30тина долара отгоре ще ви скочи. Половината цена се плаща преди да поръчаш, а когато получиш пратката плащаш останалата половина (от 2 седмици до месец, зависи откъде идват). Досега не съм имала проблеми. Пиши дали всичко е наред. :)