PDA

View Full Version : Не знам..



Ypotrebena
12-04-2011, 21:08
Така малко е дълго има едно момче в живота ми което от 5 години спим заедно той ми е първия и винаги е било само секс.Имало е нещо в началото преди 5 години,но нищо сериозно.В продължение на 5 години спяхме заедно през различен интервал понякога често понякога с месеци не сме.През това време имах 2 сериозни връзки за по 2години последната приключи преди 3 месеца и то много тежко.И тогава нещо се случи с мен и не изпитвам чувства към момчетата.От 3 месеца излизам с различни момчета,но нямам никаква тръпка и започнах пак да спя със това момче той ми е съсед и ми е удобно винаги да се виждаме когато пожелая.Той винаги е казвал,че е просто секс и не иска нищо по-сериозно.И сега аз искам същото вече от 1 месец се виждаме,но той почна да е мил да ми звъни често просто ей така да се видим без секс.И си направи грешната представа ,че ходим започна да ме ревнува да ми иска обяснения и се изпокарахме и му казах,че щом е така по -добре да спрем.Не се бяхме чували 10 дни някъде и днес бяхме в един общ приятел и той ми се прави на интересен после ходихме напушихме се много и след около час аз легнах малко да си почина и той почна да се държи много хубаво да ми говори мило ей бебе слънце и да е мил много.А това не се е случвало до сега той винаги се е държал някакво по така грубо никога не сме си говорили мило не сме се лигавели просто правехме секс.И съм объркана защото не мога да го разбера въобще не знам и аз какво искам и нямам представа как да постъпя и какво да направя и откачам ..

valdesbg
12-04-2011, 21:22
Нали знаеш че заслужаваш само хранилка?

error92
12-04-2011, 22:23
употребена и захвърлена ... жалко :(

Ypotrebena
12-05-2011, 16:21
...............................

SisiStrange
12-05-2011, 17:22
В продължение на 5 години спяхме заедно през различен интервал понякога често понякога с месеци не сме.През това време имах 2 сериозни връзки за по 2години последната приключи преди 3 месеца и то много тежко.
Що ти да си употребена? Момчетата, с които си ходила знаят ли, че си се чукала и с друг?
От поста ти виждам само, че си голямо к*рве.

BrokenKnight
12-05-2011, 17:28
Такива путки като тебе, стават само за секс ..

Ypotrebena
12-05-2011, 19:20
не знам защо ми е такъв ника такава регистрация имам :) Не съм курва .. :) кое ми е курвенското,че съм спала с 3 момчета през живота си ли ?

antifashionshit
12-05-2011, 19:27
и аз не схванах защо толкова остро реагирахте о0

valdesbg
12-05-2011, 19:42
не знам защо ми е такъв ника такава регистрация имам :) Не съм курва .. :) кое ми е курвенското,че съм спала с 3 момчета през живота си ли ?

Тц. Малка неориентирана пикличка,която симисли че всичко и е простено, ако не я забележат :)

Ypotrebena
12-05-2011, 19:46
Първо не съм малка ;) кое да ми е простено бе момче тцтц и ти не знаеш какво говориш !

valdesbg
12-05-2011, 20:05
Аа защитаваш се :)

That is fun :) Ще го обясня по друг начин - 5 години си на повикване, докато лъжеш още момчета. И когато пича решава че иска връзка с теб ти се връзваш на някакви фльонги и не знаеш кво да кажеш, щото не си свикнала на такова отношение.

И естествено бягаш.

Айде ся кажи ми кое отизброеното не е курвенско?

П.П. На колко си по лична карта няма значение.

Azoria
12-05-2011, 20:30
Момчето явно е започнало да изпитва някакви чувства към теб. Хващай го ,защото щом те е видял каква си и пак те иска... по-добре няма да се уредиш... :?

Ypotrebena
12-05-2011, 21:59
Аз съм на повикване ? Хаха не е така аз го търсех когато ми беше гадно когато се карах с приятеля ми или се разделяхме за пореден път търсех го защото той не ми показва никакви чувства просто е там когато ми трябва :) Аз друго от него не искам когато го исках той не ми го даде а нещата са по объркани защото се познаваме от 15 години :) сестра ми й брат му ходеха дълги години и всичко е объркано и той не е момче с което бих имала нещо по сериозно.Може да е хубав и секси но е празен и пропаднал и не сериозен и .. .. не знам просто оф защо ме обиждате не мога да разбера каква съм ? Наранена съм от празни момчета не съм някаква курва или нещо такова .....по-добре да бях честно казано така нямаше да ми пука но не съм и ми пука ;]

horacio
12-05-2011, 22:08
Какво по-точно искаш? Съвет за кое?
Няма как да знаем какво му е в главата. Явно изпитва нещо повече към теб, отколкото ти към него. Вместо да му се чудиш, поговорете за това, което те интересува.

valdesbg
12-05-2011, 22:24
не знам просто оф защо ме обиждате не мога да разбера каква съм ? Наранена съм от празни момчета
That is the reason :)

Празни момчета не би трябвало да могат да те наранят. Освен разбира се, ако не им ходиш по акъла, и по други неща. Което ме връща към горната идея.

Обличай си тая ситуация, както ти е удобно. Явно е че така ти харесва.

15-20-30 години... цифрата не е от значение.

Ypotrebena
12-05-2011, 22:28
Еми не са били празни отначало например :) После нещата се променят не знам просто това момче ми е съсед излизаме в една компания и е странно да бъда с него пред всички .. не изпитвам някакви чувства към него но когато го видя трябва да е до мен да го докосвам да го целувам но ако не го виждам дори не се сещам .. :( А когато говорихме с него той ту се държи мило ту ми казва прави каквото искаш ние не сме никакви това е просто секс .. след това ми се сърди ,че излизам с други ..

valdesbg
12-05-2011, 22:34
Играе го топло и студено. Точно както вие правите. И ти се връзваш..точно както ние правим :)

Разликата нали я знаеш.. за ключа и ключалката ;)

Life is a bitch :)

Ypotrebena
12-05-2011, 22:46
не я знам разликата ?

SmilezZz
12-06-2011, 06:27
не знам защо ми е такъв ника такава регистрация имам :) Не съм курва .. :) кое ми е курвенското,че съм спала с 3 момчета през живота си ли ?

Не си курва , защото си спала само с 3 момчета през живота си ! Курва си , защото си обвързана , а си продължавала да правиш секс с въпросния. Каквото и да кажеш , надали ще излезеш чиста. А сега какво искаш ? Какъв съвет ? Момчето явно е започнало да почувства нещо към теб . . Помисли добре и действай.

valdesbg
12-06-2011, 07:00
Ключалка, която може да се отключи от повече от един ключ е безполезна, а ключ който отключва повече от една ключалка е безценен...

П.П. Нарочно ли се правиш на дебил?

Niakoitam
12-06-2011, 07:41
Ами както написах в една тема...приятелство с привилегии...такова животно не съществува. Рано или късно единият се влюбва и не е от особено значение дали ще си го признае или не. Освен това няма такива филми като се скараш с приятеля ти или се почувстваш малко по самотна да ходиш да се чукаш, с който ти падне. Ето това е курвенското И сега не казвай че не било с който ти падне, а само с него :)

autumn666
12-06-2011, 09:45
И кво? Твърдиш, че не си курва, а спиш с някъв от 5 години, въпреки че в някои периоди от тея 5 години си имала и няколко уж сериозни връзки с други мъже. Тва си е чиста изневяра, квото и да ми говориш. Мм а за тоя дето спиш с него, еми нз кво да ти кажа... Май и той не знае кво иска. В един момент е просто секс и нищо друго, в друг те ревнува... може би изпитва нещо... оф абе що просто не говориш с него и не го питаш директно вместо да ни занимаваш тука с курвенските си прояви? Ся ако тръгнеш с тоя, като се скарате за нещо с кой ше ходиш да се ебеш? Рофл... аа не.

vas4e3to0
12-06-2011, 12:45
Аз съм на повикване ? Хаха не е така аз го търсех когато ми беше гадно когато се карах с приятеля ми или се разделяхме за пореден път търсех го защото той не ми показва никакви чувства просто е там когато ми трябва :) Аз друго от него не искам когато го исках той не ми го даде а нещата са по объркани защото се познаваме от 15 години :) сестра ми й брат му ходеха дълги години и всичко е объркано и той не е момче с което бих имала нещо по сериозно.Може да е хубав и секси но е празен и пропаднал и не сериозен и .. .. не знам просто оф защо ме обиждате не мога да разбера каква съм ? Наранена съм от празни момчета не съм някаква курва или нещо такова .....по-добре да бях честно казано така нямаше да ми пука но не съм и ми пука ;]

Не, изобщо не си кур*а, ИЗОБЩО! Хаха... Не можеш да разбереш кое ти е кур*енското ли? Ами всичко! Може би не съм на твоите години, за да те съдя, но всичко, което казваш, е пример за кур*а. Имаш сериозна връзка, а ако се скараш с приятеля си, отиваш при друг, защото ти се чука? Жалко на мъжете, които са ти вързали. Ти не заслужаваш нищо! А за съседа - по-добре не тръгвай с него, защото ако се скарате, ще трябва да търсиш друг, с който да правиш секс. :)

vesito13
12-06-2011, 13:41
Ако това е, което искаш, зарежи това момче, щом е твърде мил за теб, не се занимавай повече с него. Намери си някой друг, който да се държи грубо с теб и с когото да правиш секс. И проблемът ти е решен. Все ще се намери някой, за който и ти да си просто секс. Не знам какво толкова има да го мислиш, а че не си стока ти го казаха вече.

anonymous708973
12-06-2011, 15:13
Не ме кефиш. Заради такива като теб - неориентирани, малки (не ме вълнува, ако ще да си на 25) и глупави, всички момичета ни слагат под общ знаменател. Ама що ли ми пука, де...

П.П. Лафът за ключа и ключалката е мега малоумен.

cyclops
12-06-2011, 15:26
Така нареченото приятелство с привилегии или любовните афери все някога прерастват в любов, стига да не прекратиш връзката по-рано. Какво да ти кажа... щом не искаш да си с него официално му кажи черно на бяло какво чувсваш. Или трябва да е с теб необвързващо ( само за секс) или да престанете да се виждате. Но според мен дори и да приеме първата опция вече е късно. Има ли чувства връщане назад няма. Моя съвет е да си починеш малко от момчетата. Просто се отдай на себе си, приятелите, забавлениятаи и си почини. В някакъв момент нещата ще се наредят когато няй-малко очакваш :)

Goddess
12-06-2011, 19:36
П.П. Лафът за ключа и ключалката е мега малоумен.

йес.

пиша поне 10 букви.

Ypotrebena
12-06-2011, 20:34
Еми не знам ще видим във петък или четвъртък заминаваме за вилата ми да празнуваме 8ми и ще видим обадих му се днес и той се зарадва и му се извиних за всичко и начина по-който го отрязах :) А за предишните те просто направиха така ,че да искам друг :))

crowberry
12-06-2011, 21:11
Ахаа. Ама това хич не е оправдание. Това показва само, колко си слаба и колко не можеш да се държиш на ниво. Вместо да изневеряваш, можеше просто да си ги резнеш и да излезеш що-годе с чиста съвест ( ако това е възможно). Може въпросния да не е стока, ама ти двойно. Ако не отвърнеш на неговите чувства, не очаквай цял живот, той да е на повикване. Ако има някакво достойноство няма да ходи след задника ти.

N1ksun
12-06-2011, 21:21
Мале мале вие много по-морални ли от нея се изкарахте , че почнахте да я нападате ? Щото ако всеки надникне в душата си и види какви извратенящини е правил , дали няма да си замълчи ? И отново грешниците грешницата почнаха да съдят ...
Разбира се не е права , но по този ли начин трябва да и се каже ?

autumn666
12-06-2011, 22:00
Мале мале вие много по-морални ли от нея се изкарахте , че почнахте да я нападате ? Щото ако всеки надникне в душата си и види какви извратенящини е правил , дали няма да си замълчи ? И отново грешниците грешницата почнаха да съдят ...
Разбира се не е права , но по този ли начин трябва да и се каже ?

Никой не е казал, че сме безгрешни (: Но да, по този начин трябва да и се каже. Като я гледам колко спокойно говори за това, което е направила... все едно че е нещо съвсем нормално и не е нищо толкова сериозно. Поне да осъзнае кво е извършила и да разбере, че не е била права.. Оф жалка работа. Не ми се занимава.

Ypotrebena
12-06-2011, 23:09
хаха ама какво съм направила бе хаха аз съм на 20 години имах секс имах любов ;dd просто сега не ми трябва нещо сериозно а нещо забавно без чувства защото накрая боли ;]]]

N1ksun
12-07-2011, 05:13
^ И какво намираш ли смисъл в една връзка без любов ? Ако продължаваш по-този начин бъди сигурна , че няма да се намериш свестен мъж за теб(не ти го пожелавам) ! Може ли само да ми обясниш , не ти ли е гадно като знаеш че лъжеш момчетата ? Към другите ще се обърна така : Не я хранете , оставете я , във края винаги ще има възмездие , просто така ще се наредят нещата и тя ще съжалява че ги е правила такива .

SisiStrange
12-07-2011, 05:43
Че не сме безгрешни, не сме. Ама чак такива долни и дългосрочни гадости не сме правили. Или поне аз де, за другите не знам. Всеки за нещо някога е газил лука, ама 5 години поред да въртиш номера на приятелите си и после да заявяваш, че сте били в сериозна връзка, не е грешчица, а мръсотия.
Относно това, че те били карали да изневеряваш... сори, ама оправдание всеки може да си намери, за да си вее г*за, ако това иска. Като не си била щастлива със сериозните ти приятели, да си теглила чертата и да си си намерила по-свестни. Ама май свестните не ти връзват, което според мен не е никак чудно.

Niakoitam
12-07-2011, 08:29
Мале мале вие много по-морални ли от нея се изкарахте , че почнахте да я нападате ? Щото ако всеки надникне в душата си и види какви извратенящини е правил , дали няма да си замълчи ? И отново грешниците грешницата почнаха да съдят ...
Разбира се не е права , но по този ли начин трябва да и се каже ?

Всеки има правото да си изкаже мнението най-малкото.Не се стреми да си в опозиция на масата особено, когато и твоето мнение (съдейки от вторият ти пост) се припокрива с това на масата. Каквито критики си заслужава, такива си и получава.А аз лично за мен мога с ръка на сърцето да ти гарантирам, че колкото и да надниквам в душата си никакви извратенящини не мога да открия да съм правил поне засега. И да по морален съм.И да не съм безгрешен :)

antineutral
12-07-2011, 08:46
По темата не знам какво да посъветвам, но едва ли самоуважаващи се хора ще се замесят в подобни любовни геометрични фигури.

Ypotrebena
12-07-2011, 09:50
Значи имало е и месеци в които не сме се виждали по много време и рядко е повече от веднъж смисъл докато си имах приятел на 6 месеца примерно спа с това момче а не така всеки ден да го лъжа и изневерявам :) Свестни колкото искаш ужж са такива ;) и после пак са като другите поне това момче знам,че е такъв и не се опитва да ме излъже за да спи с мен ,,,

Niakoitam
12-07-2011, 10:04
Че защо да се опитва като ти сама си разтваряш краката пред него.Вика то само на 6 месец веднъж докато си имах приятел. Браво бе...ти си си направо ангелче.:-D Нормално е да се занимваш само с празни,защото явно имаш нужда да те прочешват отвреме навреме и да се държаш гадно с теб.Всякакви възбуди има, явно това ти е фетиш.Оправи си мисленето о време,защото ще има да те въргалят по леглата си разни празни според твоите думи. :)

vas4e3to0
12-07-2011, 10:32
Значи имало е и месеци в които не сме се виждали по много време и рядко е повече от веднъж смисъл докато си имах приятел на 6 месеца примерно спа с това момче а не така всеки ден да го лъжа и изневерявам :) Свестни колкото искаш ужж са такива ;) и после пак са като другите поне това момче знам,че е такъв и не се опитва да ме излъже за да спи с мен ,,,
И какво като не си спала с онзи всеки ден? Един път на шест месеца също е изневяра.
Момчетата са те разочаровали, така ли? Ами ако те разберат за това, което си правила, какво ли ще казват? Помисли малко, не всичко се върти около теб. Като си искала само да си начешеш еди-кво-си, защо са били тези сериозни връзки?

Ypotrebena
12-07-2011, 11:22
Еми не знам обичах и 2те момчета :) Ама така се е случило просто като съм с това момче се изключвам и не мисля а това е странно защото не съм такава примерно с тея момчета които имах сериозни връзки за по 2 години спах с тях чак на 4-5 месец а с това момче винаги го искам .. Снощи се изпокарахме много с него защо съм била на кафе с друг а сега пихме кафе и си говорим как ще заминем за уикенда и как ще сме си 2та :) И той се радва много и вика не искам да се караме искам да се разбираме да ни е хубаво искам го просто не искам да ме нарани :) ...

valdesbg
12-07-2011, 11:24
Малка наивна кифла...

djipsito
12-07-2011, 18:07
Прави нещата както ги чувстваш. Тва е твоя живот, твоите грешки, твоите спомени... Хората и да съдят и да не съдят, ти най-добре си знаеш причините за постъпките ти и не си длъжна да даваш обяснения на някой, който не е пряко засегнат.

"Ако искаш да бъдеш човек, говори днес това, което мислиш днес, с думи тежки като гюлета, а утре говори това, което мислиш утре, отново с тежки думи, дори ако то противоречи на всичко, което си казал днес." В случая бих заменила "говори" с "прави".. Не ми се префразира цялия цитат.. Надявам се да се сещаш накъде бия. Никой тук не може да ти каже какво да правиш.

Blab
12-07-2011, 18:32
Не ме кефиш. Заради такива като теб - неориентирани, малки (не ме вълнува, ако ще да си на 25) и глупави, всички момичета ни слагат под общ знаменател. Ама що ли ми пука, де...

П.П. Лафът за ключа и ключалката е мега малоумен.
стигнах дотук в темата, само за да видя твоя отговор:Д
противоречиш си; авторката е много твой човек - когато има нужда си иска и си го получава.
чисти сметки, добри приятели.

//по темата няма да коментирам;

AmNesiA
12-07-2011, 19:45
Не вярвам да излезе нещо сериозно от това... Гадно си постъпила с бившите си, ако си спала с въпросното момче зад гърбовете им.

sasha_90
12-10-2011, 11:47
Не си добре.Аз съм твърдо против това,което си вършила.Как може да имаш връзка,която наричаш сериозна,а в същото време да спиш с друго момче?Как може да си играеш така с хората?Вместо да откачаш от неясното какво да правиш,по-добре се поучи от грешката си.Не я повтаряй отново.Всичко се връща един ден,не ти го пожелавам,но ако ти се върне,ще те боли,също,както и момчетата,които си наранила.