PDA

View Full Version : Май съм влюбен...



imjsfd
12-05-2011, 07:48
Ми направо по темата... Запознахме се преди около година и половина - две. И не мога да си я изкарам от главата... Колкото и да ми е ш**ано през деня, видя ли се с нея и... всичко става поне една идея по-розово. Има приятел доста отдавна, но я виждам, че не иска да е с него. Само се убеждава в обратното. Прекарва с мен повече време, отколкото с него. Но, дали иска да е с мен по този начин - не знам. Логично е да ме посъветвате - "Забрави я просто." , което и опитах, но от около година не мога просто да си я избия от главата... Пробвах и с друго момиче, но просто не е това което искам. Не ме влекат другите просто...

antifashionshit
12-05-2011, 08:15
прецени шансът да ти пуснат и да те набият. ако първия е доволно голям, а вторият доволно малък - давай настоятелно, без много-много обяснения, просто опитай да я предразположиш малко и да я целунеш (:

Meoww
12-05-2011, 10:49
Не се бъркай в отношенията им... и от къде си сигурен, че вече не иска да е с него? Може пък на теб така да ти се струва :P

Enchanting
12-05-2011, 11:44
^ Именно, може да си втълпяваш, че вече не го иска. Щом не е скъсала с него има защо...

anonymous708973
12-05-2011, 12:02
Опитай се да се абстрахираш от желания от теб отговор и пробвай да отговориш на въпроса ми съвсем обективно - тя дава ли индикации, че те харесва по начин, различен от приятелския?

Ако не, загубена кауза е. Познавате се от прекалено много време, за да можеш да й промениш представата за теб като просто приятел. Има начин, но за тая цел трябва да си с далеч повече опит, наблюдения върху жените и самоувереност, каквито ти не притежаваш, без да се обиждаш.
Ако да... не виждам какво чакаш.

valdesbg
12-05-2011, 12:47
Поредния с филма "Единствена" в главата. 2 години си седиш на ушите и си въртиш опашката около нея? Стой още толкова поне :)

За толкова време... можехте и деца да си народите. Естествено че с малко воля ще си я избиеш от главатаи ще намериш някоя, която те иска, и ти искаш нея. Ама докато се замонавиваш за глупости... ще ти четем сълзливите постове тук.

Инче.. и да му дава индикации, мислиш ли че ще може да ги разчете правилно?

severed22
12-05-2011, 15:46
Брат не я познавам ,но от личен опит ти казвам че щом е още с него има защо и ако се познавате от толкова отдавна ще иска да сте си и само приятел на който може да разчита и да споделя.А по въпроса за това с избиването от главата ще я забравиш в момента ,който най-малко очакваш.

Walle
12-05-2011, 18:48
Имам въпрос към теб, но входящата ти е пълна и не мога да ти пиша - Valdesbg

dimi93
12-05-2011, 19:50
Поредния с филма "Единствена" в главата. 2 години си седиш на ушите и си въртиш опашката около нея? Стой още толкова поне :)

За толкова време... можехте и деца да си народите. Естествено че с малко воля ще си я избиеш от главатаи ще намериш някоя, която те иска, и ти искаш нея. Ама докато се замонавиваш за глупости... ще ти четем сълзливите постове тук.

Инче.. и да му дава индикации, мислиш ли че ще може да ги разчете правилно?

Тц тц тц! Брех, изказа се пича! Така се забравяло "с малко воля". То ако било тей, всички кючеци щяхме да пердашим от кеф! И как пък определи, че се самонавива!? Ей много сте ми интересни.............

valdesbg
12-05-2011, 20:03
Дими...ти беше от левите емота, нали така?

Няма как да ти го обясня по разбираем за теб начин. Не си тормози мозъчето с толкова сложни неща :)

ijsfd
12-09-2011, 22:44
@antifashionshit - по моята преценка двата шанса са правопропорционални...
@Meoww - не съм се бъркал няма и да го направя. А за това откъде съм сигурен - да речем, че чувам как говори за него. Не искам да използвам цитати...
@PinkPan7her - Това с многото време ми е ясно. Иначе прекарваме доста време заедно, дори повече отколкото те са заедно. Имаше период, в който близо седмица нямаха никаква комуникация, а с нея се виждам всеки ден. Друго не съм забелязал, но в интерес на истината не съм се и оглеждал кой знае колко, а ако трябва да съм напълно откровен - не съм много сигурен дали знам за какво се оглеждам.
@valdesbg - Знаеш ли вица за американския, руския и българския форум?
@severed22 - Ако наистина я познавам толкова добре, колкото си мисля, тая причина няма да продължи кой-знае колко дълго. За останалото може и да си прав...

someonerandom
12-10-2011, 09:52
Точно пък за valdes вица с американския,руския и българския форум изобщо не важи.
Първо:прав е,че много си губиш времето само с една,с която на всичкото отгоре нищо не става и няма изгледи да стане.Правил съм го,сега съжалявам. Прав е и за това за волята,обаче ти си се вкопчил в нея и сам се навиваш,че си безнадеждно влюбен.
Второ:Как да сме сигурни,че тя наистина няма желание да е с него,а ти не си набиваш филми?
И трето:Даже и тя да няма кой знае какво чувства,явно си има сериозна причина да стои с него от две години,а има голям шанс след толкова време ти да си и по-скоро приятел.

extreme16
12-10-2011, 10:12
Eми без действия нищо няма да получиш, ако толкова мислиш, че е единствената, защо по дяволите си чакал 2 години...мноого злее.

sasha_90
12-10-2011, 11:14
Не се намесвай в отношенията им,гадно е.По-добре изчакай да видиш какво ще стане.Но според мен,щом си има приятел,нямаш шанс.По-скоро те възприема като приятел,в противен случай нямаше да е с него,а с теб.Замисли се,имам право.

anonymous708973
12-10-2011, 12:32
Пич, не че нещо, ама е загубена кауза. Това излизане всеки ден, преди да ходите... Убива тръпката, кара я да си мисли, че си й в кърпа вързан.
Относно сигналите... вземи прочети нещо - книга или постовете на определени хора от форума, за да разбереш за какво става дума. Най-общо - гледа ти устните (супер изтъркано, но много вярно, хващала съм се да го правя), докосва те, засяга палави и двузначни теми и т.н.

ijsfd
12-10-2011, 23:53
@someonerandom в конкретния случай според мен важи, но няма да навлизам в безсмислени спорове. Относно първото ако не е тайна, защо сте тъй сигурни, че се самонавивам? Относно второто - ми не можеш да си сигурен. Както не можеш да си сигурен в нищо, което пиша тук. Относно третото - знам, че шанса да ме приема за "просто приятел" граничи със стоте процента. Питанката е възможно ли е и ако е възможно - как да се промени това.
@extreme16 ми значи да ги разделя с приятеля и и после да и се офертирам. И в същия момент тя връзва 2 и 2 и работата става... "ПЕРФЕКТНА!"
@sasha_90 С риск да се повторя не съм се месил, няма и да го направя. И рискувайки да се повторя отново, навярно си прав, но въпроса е как да я провокирам, да ме види в друга светлина.
@PinkPan7her мама като ми казваше "Чети!" не я послушах, ама теб май ще те послушам :)

anonymous708973
12-11-2011, 16:45
E, майка ти едва ли е имала предвид тоя тип книги, ама ... :д все пак съм трогната.