PDA

View Full Version : Как си представяте перфектната Коледа ? :)



tomboy
12-05-2011, 08:31
Мисля , че е ясно !..:)

koshtramba
12-05-2011, 08:51
Винаги съм мечтала да живея в къща, така че май това е първата асоциация, която правя .Представям си я на някоя топло място, далеч оттук. Станали сме сутринта с приятеля ми, разменяме си подаръците, пием по едно сокче, преглеждайки пресата, изкъпваме се, палим моторите и отиваме към роднините, които са наблизо. (Само още не съм измислила как ще носим всичките подаръци с нас с моторите). Там ядеме на корем сърмички, пържолки, пием вино (не прекалено, защото после ще се прибираме с моторите все пак) и си тръгваме, като минаваме по възможно най-заобиколния маршрут, за да покараме повече. После минаваме през вкъщи да си преоблчем банските и отиваме на плаж с приятели. Там пием коктейли, вечерта се прибираме, капнали, палиме камината, взимаме си душ заедно и след това ядем коледни сладки и играем на PLAY STATION 2.:D

tomboy
12-05-2011, 09:03
Ами аз си я представям някак си така :
В голяма къща в стар стил и навсякъде светят лампички и има супер много украси и гирлянди ... И това нали е в планината и има сняг .. Та на 24 първо нали закусваме нещо топло :д и след това излизаме и в снега се лигавим след това към 4и30 (не се смейте ;д) се прибираме и пием чай (от горски плодове , любимия ми !...:3) .Отивам си в стаята и почва традиционната ми ''Коледна филмова фиеста'' (''Приятели'', ''Сам вкъщи 1 и 2'', ''Балто'' и още 5 тона филми, които гл около Коледа) ...После вечеряме коледно и се струпваме около камината и слушаме истории докато вин вали сняг...И после пием топло мляко ((мммм) и си лягаме .. И нали на сутринта ставаме и си отваряме подаръците и после хапваме и пием горещ шоколад ..Излизаме с шейните и и кучето вземам с нас , после се прибираме и обядваме и пак пред камината да се стоплим !....:3...Не ми се смейте , просто съм си дечко !..:Д

xXxAngerfisTxXx
12-05-2011, 10:09
ще съм сам у нас, ще викна два аверчета, ще препием, после цяла нощ навънка... тва ще е

SunT
12-05-2011, 15:09
Ами аз си я представям някак си така :
В голяма къща в стар стил и навсякъде светят лампички и има супер много украси и гирлянди ... И това нали е в планината и има сняг .. Та на 24 първо нали закусваме нещо топло :д и след това излизаме и в снега се лигавим след това към 4и30 (не се смейте ;д) се прибираме и пием чай (от горски плодове , любимия ми !...:3) .Отивам си в стаята и почва традиционната ми ''Коледна филмова фиеста'' (''Приятели'', ''Сам вкъщи 1 и 2'', ''Балто'' и още 5 тона филми, които гл около Коледа) ...После вечеряме коледно и се струпваме около камината и слушаме истории докато вин вали сняг...И после пием топло мляко ((мммм) и си лягаме .. И нали на сутринта ставаме и си отваряме подаръците и после хапваме и пием горещ шоколад ..Излизаме с шейните и и кучето вземам с нас , после се прибираме и обядваме и пак пред камината да се стоплим !....:3...Не ми се смейте , просто съм си дечко !..:Д
Това е точно като по филмите.И аз искам г/д нещо такова, но без коледните филмчета, понеже вече са ми втръснали.Искам поне веднъж да сме всички заедно и да изчезнат пререканията между семействата, дори да е само за Коледа..

Anny05
12-05-2011, 16:27
Бъдни вечер с цялото семейство.. говорим си смеем се.. Коледа с приятели на някоя хижа. Коледна вечеря, музика, настроение, филми, топъл шоколад.. <3

Biskfitka
12-05-2011, 16:38
С човека ,когото обичам вкъщи на топло до камината ,подаръци,ядене ,секс :D и романтика ;д


Ама няма да стане