PDA

View Full Version : 'начи..



ShtrudeL
12-05-2011, 09:57
..Сънувах, че съм в няква стая с още момчета и момичета и си показваме червилата пред някви хора за няква работа О.о
После в същата стая сънувам как има няква голяма колкото хладилник машина, която плюе листи като излизащи от принтер, върху тях има текстове на песни и който иска пее. Поосле пък в тая стая влизат нЕкви трима заедно с някъв даскал готин и ни заявяват, че ще имат час по някъв сложен предмет, който не разбирам, та трябва да се изнесем някъде другаде. Тръгваме ние по някъв дълъг и голям коридор, всеки тръгва на някъде, аз с едно момиче отивам до някъв нон стоп да си вземе нещо, оглеждам се в една витрина и съм с някъв жълт къс потник и огромни, широки, свлечени дънки, бе никога не бих се барнала така и решавам обаче, че съм мноЛ готина =О После с тая мацка се връщаме в коридора и в следващия момент съм гола и някак не ме притеснява т'ва, а по тоя коридор се разхождат 'сякви готини хора. =О Ама е много топло и и сънувам как от няква врата излиза отбор по *някъв спорт*, целите премръзнали, със снежинки и скреж по себе си и тичащи из коридора като стадо бойни слонове. =О Повече не помня, ебати съня =О

4o4ina
12-05-2011, 10:27
бахти,пък аз нищо не сънувам :(

Oldschool
12-05-2011, 10:41
Аз пък сънувах, че ми взимат книжката...

Mi6inka
12-05-2011, 10:51
бахти,пък аз нищо не сънувам :(

Сънуваш! Просто не го помниш след като се събудиш :)

Perchem
12-05-2011, 11:36
Сънуваш! Просто не го помниш след като се събудиш :)

това щях да кажа. само хора с мозъчни увреждания не сънуват

pitfall
12-05-2011, 11:41
листИ ?!?! ... това като го видя и ми се преобръща всичко ...

ShtrudeL
12-05-2011, 12:00
на 180 или 360 градуса?

http://www.youtube.com/watch?v=e8iSE9Cl694