PDA

View Full Version : Мълчалив



Ducati
12-05-2011, 17:21
Здравейте, нз дали темата ми е за тук.. имам 1 проблем. Когато се запозная с някой или по-точно с момиче, не знам за какво да си говорим. Защото току що сме се запознали и е малко странно такова. Не знаете нищо за другия човек и не мжеш да го питаш примерно какво прави сестра ти. И не говоря само по момиче, по което си падаш, ами примерно на твой приятел гаджет му. Стоите двамата и какво да кажа. Нямаме общи шеги, които само ние си знаем или да се познаваме отдавна. Сега знам, че ще кажете отпусни се, поговори с нея. Ама проблема е, че аз не се притеснявам, а просто не знам с какво да й кажа.. помогнете :)

anonymous708973
12-05-2011, 17:41
"Учиш ли, какво, интересно ли ти е, какво планираш да правиш с бъдещето си".
"Имаш ли братя/сестри/домашни любимци"
"Шофьор ли си?"
"Как се запознахте с еди-кой си?"

Всяка щуротия, която ти дойде наум, интересни истории и прочее. А в обща компания със сигурност ще се дискутират човешки взаимоотношения и прочее и ще станете по-близки.

Ducati
12-05-2011, 18:29
Нали се сещаш, че не можеш от нищото да я питаш има ли брат. Нали после ще ме пита що. Аз какво да кажа? "Ем щото да не мълчим."

Steady
12-05-2011, 18:52
Нали се сещаш, че не можеш от нищото да я питаш има ли брат. Нали после ще ме пита що. Аз какво да кажа? "Ем щото да не мълчим."

Ми тогава стой само и я гледай, че да не те пита нищо (facepalm) Нали целта е да завържете разговор, не да измислите законопроект за излизане от финансовата криза. Не му мисли толкова и задавай най-обикновени въпроси, за да се получи двустранна комуникация.

anonymous708973
12-05-2011, 19:18
Нали се сещаш, че не можеш от нищото да я питаш има ли брат. Нали после ще ме пита що. Аз какво да кажа? "Ем щото да не мълчим."

Нали се сещаш, че като питаш нещо, ще има всякакви отговори. Като нямаш топки, не говори с момичето. Баси наглият.

someonerandom
12-05-2011, 20:02
Много мислиш.

Azoria
12-05-2011, 20:37
Нали се сещаш, че не можеш от нищото да я питаш има ли брат. Нали после ще ме пита що. Аз какво да кажа? "Ем щото да не мълчим."

Ако на въпрос "Имаш ли брат или сестра?" ти отговорят с "Що?" да знаеш ,че не иска да си говорите :lol:

Задавай нормални въпроси , не си представяй евентуални отговори. Разговорите са нещо непринудено. :)

fenasf
12-06-2011, 11:38
Земи се отпуши малко...

valdesbg
12-06-2011, 12:09
Ако нямаш въображение... ние колкото и да наливаме няма да се получи.

А щом си толкова черноглед... верно няма да имаш успех с момичетата.

Другото нещо, на което можеш даобърнеш вниамниее дали изобщо момичето иска да си приказвас теб. Щото ако неиска - няма смисъл да се правиш на клоун. И да ако те питат "Що?" явно е че си тооолкова безинтересен че чак искат да се гаврят с тебе.

Задавай нормални ежедневни въпроси. Теб ако те питат дали имаш брат или сестра кво ще кажеш? Постави се на нейно място и кажи как би отговорил на същите тия въпроси ако тие приятна мадамата и ако ти е неприятна.

And you will cover all the options :)

umri
12-06-2011, 16:25
Здравейте, нз дали темата ми е за тук.. имам 1 проблем. Когато се запозная с някой или по-точно с момиче, не знам за какво да си говорим. Защото току що сме се запознали и е малко странно такова. Не знаете нищо за другия човек и не мжеш да го питаш примерно какво прави сестра ти. И не говоря само по момиче, по което си падаш, ами примерно на твой приятел гаджет му. Стоите двамата и какво да кажа. Нямаме общи шеги, които само ние си знаем или да се познаваме отдавна. Сега знам, че ще кажете отпусни се, поговори с нея. Ама проблема е, че аз не се притеснявам, а просто не знам с какво да й кажа.. помогнете :)

Недей да захващаш сериозни теми с момиче, с което току що си се запознал. Първо, че е странно, второ че не си забавен нито за себе си, нито за нея. Трябва да ти е забавно първо на теб, после се предава и на нея. Живей с нагласата, че искаш да ти е интересно и забавно и прави точно нещата, които биха те накарали да се почувстваш така, а не да се правиш на много остроумен, учен, такъв какъвто не си или пък на прекалено свят и непорочен. Всеки път като си спекъл или по някакъв начин се държиш фалшиво момичето го усеща на подсъзнателно ниво и автоматично с тази си неувереност и безинтересност ставаш човек, с когото тя не би спала. Това за ученето можеш да го питаш. Да кажем ти казва, че учи медицина, оттам директно я питаш дали може да ти примери температурата или кръвното, като вкарваш някакъв подтекст. Може да я питаш точно каква иска да стане като следва медицина. Ако ти каже медицинска сестра... офф тук имаш безкрай възможности.. може да я питаш, чак не ми се изброява. Ако ти каже, че иска да става хирург (което за жени е рядкост, но все пак може) тогава и казваш, че искаш като се изучи да ти направи операция за смаляване на хуя, щото ти е много голям. Ако пък е адвокатка и кажи " ооо, за теб няма да се оженя... всичко ше ми земеш!" Може и някой виц да и кажеш директно, но не "искаш ли да ти кажа един виц", а просто го казваш. Имаше един.. знаеш ли ква е разликата между блъснат адвокат и блъснато куче на улицата? Че пред кучето има следи от спирачен път. Мозъкът ти трябва да може да мисли бързо. Като си спокоен и самоуверен и натрупаш малко опит сами ще ти идват, не е нужно толкова да го мислиш даже. Притеснението ебава майката на всичко. Ако учи някаква от тия баналните вече специалности, например някаква администрация или някъв измислен маркетинг й кажи, че ще я вземеш на стаж в офиса ти, но само ако носи 10 сантиметрови токове и къса пола. Прави го с чувство за хумор и ще я вкараш в една нестранна обстановка, в която и на двамата ще ви е забавно. Оттам питаш каквото си искаш. Можеш да използваш околната среда. Например, ако сте в някакъв апартамент или кафене можеш да коментираш нещо, което дават по плазмения телевизор, питиетата, абе всичко. Можеш за абсолютно всичко да говориш, и ако го правиш правилно, със самоувереност и не прекалена сериозност, ще върви всичко както трябва. И не задавай малоумни въпроси от типа "Имаш ли си приятел?". Първо, показва, че едва ли не искаш гадже да й ставаш, или поне тя така би го интерпретирала, второ, познавате се от прекалено малко време за да задаваш такива лични въпроси. Това не трябва да ти е фактор, като цяло.

cigarettekisses
12-06-2011, 18:38
Точно като не се познавате има най-много за какво да си говорите. Питай я най-общи неща, за да я опознаеш г/д .

anonymous708973
12-07-2011, 03:50
Ако ти каже, че иска да става хирург (което за жени е рядкост, но все пак може) тогава и казваш, че искаш като се изучи да ти направи операция за смаляване на хуя, щото ти е много голям.

dislike пък.
По три причини :д

Първо - и просто няма как да го пропусна - адски ме дразнят такива коментари. На мен ми е през центъра на гащите колко му е голям на някъв, с който тамън съм се запознала. Освен това... какво се очаква от мацката да отговори на това?
Което ме довежда до втората причина - не знаеш как ще бъде интерпретирано това, което не трябва да ти е основната мисъл, разбира се, но все пак... можеш да си забавен и без да изпростяваш.
И трето, пичът не знае за какво да си говори с Х човек, ти му даваш подобни акъли. Ъм?

О, и четвърто имало... това ли ще кажеш на гадже на приятел?

Авторе, чети и попивай като гъба - особено това с бързото мислене, притеснението, което не трябва да го има или поне да не го показваш.

umri
12-07-2011, 18:13
dislike пък.
По три причини :д

Първо - и просто няма как да го пропусна - адски ме дразнят такива коментари. На мен ми е през центъра на гащите колко му е голям на някъв, с който тамън съм се запознала. Освен това... какво се очаква от мацката да отговори на това?
Което ме довежда до втората причина - не знаеш как ще бъде интерпретирано това, което не трябва да ти е основната мисъл, разбира се, но все пак... можеш да си забавен и без да изпростяваш.
И трето, пичът не знае за какво да си говори с Х човек, ти му даваш подобни акъли. Ъм?

О, и четвърто имало... това ли ще кажеш на гадже на приятел?

Авторе, чети и попивай като гъба - особено това с бързото мислене, притеснението, което не трябва да го има или поне да не го показваш.
1-во, 2-ро, трето... много инерция събра нещо. Трябва да му е през оная работа какво ще си помисли момичето. Не трябва въобще да мисли дали с някакъв коментар ще й се хареса или не. Всичко живо се опитва да се харесва, особено като види някоя дето г/д мяса на човек, кво остава за хубава. Тва с хуя съм го казвал няколко пъти поне, но в малко по-различни ситуации. Винаги се е приемало добре, или поне не ми се е случвало да ме изгледат странно и пренебрежително. И въобще не е задължително да свалям момичето, на което го казвам.
На гадже на приятел не. Тъп въпрос.
Вярно е, че авторът трябва да почне с малко по-софт лафове, щото, ако е изградил един модел в очите на другите и изведнъж тръгне да се прави на такъв, какъвто не е /все още не е станал/, тогава няма да е на добре работата.