PDA

View Full Version : Какво мислите за съучениците си?



4o4ina
12-05-2011, 17:25
Е,кажете как се чувствате,имате ли приятели от класа ви? :)

п.п.Мисля,че имаше такава тема...

thegreenzombie
12-05-2011, 17:39
"кажете как се чувствате" ... ем чувствам си се на мястото... "имате ли приятели от класа ви" ... може да се каже... малко са готините хора, но ги има :) ... макар че е пълно с надути 'девойки', се намират и свестни хора, с които спокойно можеш да си лафиш цял ден 8-).... и на които можеш да разчиташ !! .... + това винаги е хубаво да си имаш човек, зареден с пищови за тестовете, под ръка ;DD

Desit0o94
12-05-2011, 17:54
пълнЪ лудницЪ.. Та сериозно - супер ми е и да имам не излизам с всички, но мога да ги нарека приятели :)

Djenka
12-05-2011, 17:57
Ем, бива си класа ми. За първа година сме заедно и вече има заформили се групички, няма как. Аз лично гледам да не се деля, говоря си със всички, но има и някои, които ме дразнят, все пак... :D Та, добре си се чувствам в даскало :)

MireuChangYong
12-07-2011, 17:16
Понякога са големи за*ници и ме вбесяват тотално, заяждат се за глупости.. Или пък момчетата ме обарват, като им кажеш да си затворят устата, когато сме в час започват да ме обиждат.. Но когато се случи нещо гадно на някой всички сме заедно и се подкрепяме.. Нещо което ми се случи преди около 1 седмица, бяха до мен всички и ме защитаваха. Иначе са забавни и винаги помагат ако имаш нужда от нещо.

Thrombocyte
12-07-2011, 18:12
Не претендират с високи интелектуални и умствени заложби, но пък иначе в по-голямата си част са доста забавни.

Ashenvale
12-07-2011, 18:16
4-5 свестни да има, другите няма да ги коментирам.

ivcheto0o
12-07-2011, 19:11
Какво да мисля,изтърпяхме се 4 години и още една можем.Не сме сплотени и т.н.,но все пак с най-добрата ми приятелка сме от един клас.

IWannaBeSedated
12-07-2011, 19:26
Пълна скръб, някакви неосъзнати и предубедени пуберчета. :x
Иначе си имам приятелка от класа, разбираме си се супер. :D

Steady
12-07-2011, 19:36
На мен класа ми е супер як и сме доста сплотени. Вече 4-5 години няма никакво разделение на групички и всички казват, че сме най-якия клас в даскалото 8-)

Biskfitka
12-07-2011, 19:41
Ами...момичетата...разбираме се ,въпреки че всяка говори за другите и така.Но в определена ситуация мога да говоря с всеки,въпреки че много от съучениците ми ме дразнят ;ддд
Момчетата...11 клас сме,а те са пълни пубери (с изключение на 3-4ма от тях) ..такива деца просто няма ..ужас,ужас...ама кво да правим разбираме се :D

TenderRebel
12-10-2011, 13:30
Какво да ви кажа ... всеки час е пълна лудница. Станахме единайсти клас,а момчетата все още се държат като лапета от детската градина. Иначе в часовете е забавно и времето принципно минава бързо(с изключение на няколко предмета,защото на никой не му стиска да говори) :D . Иначе ситуацията с момичетата е нормална-клюки и лицемерие,но според мен това е съвсем естествено. Ние имаме навика няколко дни преди края на учебната година да се изпокараме всички и става ... голяма каша-очарованието на даскалото. :)

jghgh
12-10-2011, 14:03
половината не са ми приятни, другите мога да ги понасям, има 3-4 човека, които наистина харесвам. другите не ми пука за тях и изобщо няма да ми е жал като завърша. няма да ми липсват изобщо.

mynichkaTanq
12-10-2011, 14:07
ами г/д сме добре, но миналата година бяхме всички не възможни

mynichkaTanq
12-10-2011, 14:08
^да и аз съм на това мнение нищо, че имам още 4 год. до завършването ми

xoxi
12-10-2011, 15:36
Нормален клас сме си. Всякакви индивиди на едно място.
До миналата година бяхме страхотен клас, винаги във всичко ни хвалеха.
Тази година вече си пролича, че отношенията между нас са лицемерни, а това, че сме сплотени е пълна илюзия. Госпожите се оплакват непрекъснато, класната се е видяла в чудо с нас, за първа година е класна и вече се говори, че ще иска да се отказва. Пълна скръб в последно време сме!
Познавам 2 момичета и 3 момчета от целия клас. И се разбираме чудесно. Другите ги знам по име и физиономия, за 3 години не си дадох труда да науча нещо повече за тях.

Jaune
12-10-2011, 16:14
Едно време си мечтаех за сплотен клас, сега вече хич не ми пука.
Приятелка съм с 3 момичета, единствените свестни в тоя клас, останалите са пълни лицемери и гадняри, да не говорим някои колко откровено ме дразнят. Има 2-3 човека, които са също готини и има какво да си кажеш с тях, с другите сме на здравей-здрасти в най-добрия случай.
А за Коледа ще ходим всички на ресторант. За сплотяване. Фарс пълен.

jghgh
12-10-2011, 19:55
^не знам ти кой клас си, но аз съм 12 и всяка година по Коледа се сплотяваме или ходим на лагери като лицемерно и лигаво се уговаряме, че трябва по-често да излизаме, нали щото... видиш ли. Толкова е смешно и позьорско, защото през остатъка от времето не сме заедно, 100 на 100 е сигурно, че си говорим яко зад гърбовете, нищо не ни обединява, със или без злоба, с или без напъни, ние просто не сме заедно и никак не сме сплотени/свързани.
Смешно е как всички знаем това и все пак настояваме да се събираме по празниците, нищо, че в други дни не излизаме изобщо :ДДД

Много, много зле. Ненавиждам този смотан клас.
Сега и на бала по-добре било да сме 2 вечери, щото не знам си какво. Последна година... аз изобщо няма да рева, че сме последна година. Тия 4 години минаха на пълно шано, не си спомням нищо съществено, което да съм преживяла с тези хора.
Сигурна съм, че като завърша, ще телефонирам на едно 3-4 човека от класа, другите въобще няма да ме интересуват, някои дори ще се радвам, ако изобщо не ги виждам повече. :Д

/да, озлобена съм към класа ми, има и защо.