PDA

View Full Version : Моят социален експеримент ; ))



loca10
12-05-2011, 20:16
Hello, awesomes ;)) Днес ще ви разкажа за социалния експеримент, който проведох днес. Loca10 е опитното зайче. Тя притежава всички полезни качества: недоразвито тяло, различен музикален вкус от съучениците си, по-мълчалива и неспособност да се приобщава към компания. От три месеца в новата гимназия бях незабележима за класа си. До днес, когато си купих цигари. Веднага щом разбраха (5 мин след закупуването), "готините" веднага ме поканиха да изляза с тях да запалим. Fuckin' magic xDD


въпросът: КАК СТАНА ТОВА МАМКА МУ??

thegreenzombie
12-05-2011, 20:26
социалният ти експеримент е, да се направиш на 'готина' , като показно си купиш н'екви въшляви цигари? .... само аз ли не схващам...

reperw
12-05-2011, 21:08
suck my rubber DuCK

needle
12-05-2011, 21:18
Цигарите са знак, че ти не спазваш правилата и се приобщаваш към някаква група и тъй като си малка, както и обкръжението ти, това е от особено значение, също така никой все още не си е изградил трайно мнение за тебе и това допринася до по-лесното ти приемане. Всеки нов в една социална група е интересен, но след като "обществото" го опознае, той става част от стадото, не ставай част от стадото.

scrooper
12-06-2011, 17:48
The biggest turn off for guys is to see girls smoking.
The biggest turn on for guys are the girls who workout.
;D

cigarettekisses
12-06-2011, 19:35
Явно 'готините' в твоя клас са много ограничени. :D