PDA

View Full Version : R.I.P. - Косьо Самоковеца



Oy7ofCon7roL
12-06-2011, 13:39
http://store.picbg.net/pubpic/0C/AF/0d73a09404140caf.jpg

Пиколото Милионер

Константин Димитров ''21 ноември 1970 г. - 6 декември 2003 г.

Има два вида бандити. Едните престъпват закона, за да осигурят живота си. Другите - за да го осмислят. За Константин Димитров да бъде бандит беше най-големият шанс в краткия му живот. Шансът го направи богат и известен. Малшансът дойде, когато Самоковеца забрави, че Амстердам не е София и никой не охранява гърба му. Самоковският бизнесмен често използвал фразата “Поръчан си“. На 6 декември 2003 г, на излизане от най-големия магазин за диаманти в Амстердам на площад “Дам“, Константин Димитров изобщо не разбрал, че този път поръчаният е той. Убиецът, дребен холандски бандит, не му оставя време да реагира. Краткият живот на Косьо Самоковеца завърши като на кино, на площада до кралския дворец в Амстердам, с два изстрела от упор.

Беше велик но за малко

R.I.P.



http://www.youtube.com/watch?v=GgtZCVwQsDw

svodnika
12-06-2011, 13:43
абе тоя косьо самоковеца е супер смешен джипчия пред дон Лепо

Oy7ofCon7roL
12-06-2011, 13:49
абе тоя косьо самоковеца е супер смешен джипчия пред дон Лепо

Не съм го чувал тоя дон ама ето малко инфо за Косьо http://mishenabg.blogspot.com/2010/01/blog-post_8.html

Oldschool
12-06-2011, 13:57
да ти имам героита...

KumchoValcho
12-06-2011, 14:01
бахти емоционално нестабилните индивид

torVPN
12-06-2011, 14:03
Получвате информация от вестниците и говорите само глупости.

Oy7ofCon7roL
12-06-2011, 14:22
Получвате информация от вестниците и говорите само глупости.

Ще ни просветлиш ли

Afternoon
12-06-2011, 15:59
Косьо (лека му пръст) беше дребна риба в сравнение с Митьо Очите примерно...

Oy7ofCon7roL
12-06-2011, 16:08
Косьо (лека му пръст) беше дребна риба в сравнение с Митьо Очите примерно...

Дребна , дребна колко да е дребна ?
Контрабандист номер 1 в Бг + тва уж е бил наложил монопол на наркотиците в София
Отделно колко хора могат да се правят на мъже пред Маргините , Илия Павлов, Юри Галев и да им се размине

Afternoon
12-06-2011, 16:46
^ Доколкото знам, Доктора беше най-големия контрабандист. А Самоковеца никога не е налагал монопол на наркотиците точно в София.

PainMonopoly
12-06-2011, 16:55
Някого май го възбуждат дебели мафиоти...

Oy7ofCon7roL
12-06-2011, 17:05
^ Доколкото знам, Доктора беше най-големия контрабандист. А Самоковеца никога не е налагал монопол на наркотиците точно в София.

Ами те двама бяха, доктора каточели изпъкна след като Косьо умря
А иначе съм чел , в книги , че с Клюна за известен период от време са наложили монопол на наркотиците, там с печатите на пакетите и тн.

torVPN
12-06-2011, 19:22
Ами те двама бяха, доктора каточели изпъкна след като Косьо умря
А иначе съм чел , в книги , че с Клюна за известен период от време са наложили монопол на наркотиците, там с печатите на пакетите и тн.


По книгите много измислици има.
Живота си го обсъждам с приятелите ми, а не по някви сайтчета.Понеже за мъртвите за говори добро или нищо няма да пиша за клюна, но го познавах още , от когато продаваше на улицата.

needle
12-06-2011, 20:19
Не знам, защо хората който си осигуриха живота, поне за кратко, за сметка на прохождащата демократична република, която може би още 20-тина години няма да я бъде, трябва да бъдат възпоменавани като герой.

yakuza_
12-06-2011, 22:01
Смърт за такива боклуци и тия дето им се кланят, масови гробове и еврейска урина за тях, ходжа да ги погребва.

Oy7ofCon7roL
12-07-2011, 07:21
По книгите много измислици има.
Живота си го обсъждам с приятелите ми, а не по някви сайтчета.Понеже за мъртвите за говори добро или нищо няма да пиша за клюна, но го познавах още , от когато продаваше на улицата.

Не знам , казвам кот съм чел
Аз няма откъде да познавам такива големи хора тъй като съм от малко градче в провинцията

ParadOx
12-07-2011, 14:29
абе тоя косьо самоковеца е супер смешен джипчия пред дон Лепо

ДжИПчия, по твойта логика с корен "джип" ли е? :дд

Concussion
12-07-2011, 15:46
Ей ся съм го заРИПкала този...

psychopath
12-07-2011, 16:15
Хахаха поредния филмар (автора, не Самоковеца)...да ти сера на мечтите, да ти сера на героите, да ти сера на живота.

Miichelle
12-07-2011, 16:19
Това ли ти е идола? -.-

psychopath
12-07-2011, 16:28
Не знам , казвам кот съм чел
Аз няма откъде да познавам такива големи хора тъй като съм от малко градче в провинцията

Вече нещата започват да се изясняват...

Oy7ofCon7roL
12-07-2011, 17:19
Псайхо, ти да мълчиш

psychopath
12-07-2011, 18:19
хахахахахахах

Oy7ofCon7roL
12-07-2011, 18:21
http://lotro.nnm-guild.com/images/smilies/emoticon-0105-wink.gif

Afternoon
12-07-2011, 20:17
Само не разбрах какво общо имаше провинцията ама карай. Всъщност е нормално повечето хора да се възхищават на такива хора, заради парите им, скъпите коли, жените и т.н. В случая в пълна сила важи поговорката - по добре 50 години като вълк, отколкото 100 като овца...

psychopath
12-07-2011, 20:31
Не бе нищо общо нема... :D

NightGuardian
12-07-2011, 20:39
още се нареждаме между собствените си градове, що за народ сме? Тъпите софета, тъпите майни , тъпа провинциа?

Някога ще го надживеем ли това?

Afternoon
12-07-2011, 20:41
Все едно Клюна и Маргините примерно не са от София, не само в провинцията има такива "герой"...

psychopath
12-07-2011, 20:53
afternoon, научи се да пишеш първо, а после се изявявай като морален съдник...окей? :Р

PainMonopoly
12-07-2011, 21:27
Всъщност е нормално повечето хора да се възхищават на такива хора, заради парите им, скъпите коли, жените и т.н. В случая в пълна сила важи поговорката - по добре 50 години като вълк, отколкото 100 като овца...Когато кухнята ти е мръсна, в нея се завъждат микроорганизми и плесен.

Политиката на 90-те години направи кухнята ни мръсна. Завъди се плесен под формата на безнаказаните олигархични наркобосове.

Плесента е признак, че кухнята трябва да се почисти.

Никой нормален човек обаче не се възхищава на плесента и не я обявява за велика, а търси начини да я премахне, защото е грозна, мирише и е нездравословна.

torVPN
12-07-2011, 22:02
Само не разбрах какво общо имаше провинцията ама карай. Всъщност е нормално повечето хора да се възхищават на такива хора, заради парите им, скъпите коли, жените и т.н. В случая в пълна сила важи поговорката - по добре 50 години като вълк, отколкото 100 като овца...

Поговорката е '1 година като лъв, пред 100 като овца' или поне *. ******** така я казваше.

Afternoon
12-07-2011, 22:03
Не съм морален съдник, просто казвам, че говориш глупости и превръщаш темата в София срещу провинцията. Това, че от време на време пропускам някоя запетая, не ме прави неграмотен.

psychopath
12-07-2011, 23:45
А това, че не знаеш елементарни правила...прави ли те неграмотен? Никой не ти брои запетайките.
И ми обясни къде по-точно говоря глупости хахаха

Oldschool
12-08-2011, 05:36
Неграмотните се кефят на мафиоти и бълват "мъдрости" с чалга привкус... Ако искат да се обиждат, че са от провинцията - това не е мой проблем, а само техен.

Oy7ofCon7roL
12-08-2011, 06:08
Т'ва за дет казах, че съм от малко градче в провинцията нарочно го направих просто да видя колко хора ще ме тролнат.
Всъщност не ми пука особено, че не живея в София. Тия софиянци дето се тупат по гърдите и парадират с това, че са столичани нека да излязат малко навънка и да видят какво е столица и тогава ще разберат колко бледа и сива е тяхната София. Без да подценявам възможностите на големия град за реализация и развитие в което и да било поприще ще кажа, че ми е по-добре да живея в по-малък град отколкото в скапаната София.
Аз си живея в центара на града всичко ми е на един кур място, като изляза срещам по сумати познати.
Барове кръчми всичко ми е на 10 мин път ПЕША. А тоя гордия софиянец живее примерно в 6-ти микро район на еди кой си квартал, в няква панелка и като излезе извън квартала не познава и един човек ама иначе ще ти го представи така все едно всеки ден си пие кафето на жълтите павета. Да не говорим, ква мизерия е извън центара на София.
За да се предвижиш от едно място до друго трябва да смениш три маршрутки и два трамвая натъпкан между разни други потни "софиянци" ама иначе си ГоУем.
А това на кой симпатизирам и на кой не си е моя работа и изобщо няма да давам обяснение на който и да било.
Той и Силвио Берлускони е мафия и Бат Бойко е мафия ама хората им се кланят нали.... както и да не ми се влиза в полемика още рано САБАХЛЕН.

RagioL
12-08-2011, 09:33
Самоковеца не е пич, не ми пука за него.

psychopath
12-08-2011, 10:07
Хахаххах ти немаш срам, момче... :D
Простотия след простотия, но важното е, че тролваш. ;)
Всички сте едни големи тролове, иначе сте много грамотни, с 3 виШи, ама тук само тролите....

Concussion
12-08-2011, 10:46
Не съм морален съдник, просто казвам, че говориш глупости и превръщаш темата в София срещу провинцията. Това, че от време на време пропускам някоя запетая, не ме прави неграмотен.

Като говориш за герои в множествено число, се пише с "и", а не с "й".

RagioL
12-08-2011, 10:49
Хахаххах ти немаш срам, момче... :D
Простотия след простотия, но важното е, че тролваш. ;)
Всички сте едни големи тролове, иначе сте много грамотни, с 3 виШи, ама тук само тролите....
...............
:?:

Oy7ofCon7roL
12-08-2011, 11:03
...............
:?:

Мен визираше

Afternoon
12-08-2011, 11:21
Като нямат грам аргументи се хващат за правописа. Това не са някакви фрапантни грешки, а са грешки в следствие на бързината с която пиша. И все пак, какво значение има? Не разбрах какво общо имаше провинцията с темата? Какво като автора е от провинцията?

Oldschool
12-08-2011, 12:02
Ами селянин е и със селско мислене... няма космополитност в него, а тъпоумно преклонение през някакви изпърдяни престъпници.

Concussion
12-08-2011, 12:03
Като нямат грам аргументи се хващат за правописа. Това не са някакви фрапантни грешки, а са грешки в следствие на бързината с която пиша.

Еми, дразнят ме такива малоумни грешки, а още повече ме дразни когато някой ми се оправдава че бързал и заради това сбъркал, при положение че си личи че е от незнание.

Afternoon
12-08-2011, 12:18
Еми, дразнят ме такива малоумни грешки, а още повече ме дразни когато някой ми се оправдава че бързал и заради това сбъркал, при положение че си личи че е от незнание.

А ако преровя сега всичките ти 2018 мнения и намеря поне няколко такива грешки, какво правим, а? Айде не се правете на много умни, няма на света човек, който да пише по форуми (или въобще някъде другаде) без да допусне нито една правописна грешка. Намерихте за какво да се хванете, жалка история. Тръгнал съм заради сульо и пульо от форума да си преглеждам внимателно всеки пост за грешки, айде сиктир...

Concussion
12-08-2011, 12:32
...........................

Oy7ofCon7roL
12-08-2011, 12:34
Ами селянин е и със селско мислене... няма космополитност в него, а тъпоумно преклонение през някакви изпърдяни престъпници.
Няма да казвам нищо, само ще питам осъзнаваш ли какво написа, прочете ли го и въобще знаеш ли значението на думата космополитен ?
вай вай вай вай
"ваи холдинг"

PainMonopoly
12-08-2011, 13:04
А това на кой симпатизирам и на кой не си е моя работа и изобщо няма да давам обяснение на който и да било.
Всъщност за да изказваш такива скандални и малоумни твърдения като това, че еди-кой-си дребен тарикат е "велик", трябва да си готов да се аргументираш.

Oy7ofCon7roL
12-08-2011, 13:08
Всъщност за да изказваш такива скандални и малоумни твърдения като това, че еди-кой-си дребен тарикат е "велик", трябва да си готов да се аргументираш.

А ти би ли дал аргумент защо Самоковеца да е дребен тарикат ?

machoka
12-08-2011, 13:17
С кой акъл се кефиш на бандити които убиват хора и са едри дилъри на дрога, ей тва не мога да разбера.

Oy7ofCon7roL
12-08-2011, 13:23
С кой акъл се кефиш на бандити които убиват хора и са едри дилъри на дрога, ей тва не мога да разбера.

Абе не знам ама е факт, че те са героите на нашето време, героите на 90-те години и на така наречения преход.
Харесват ми историите за бг ъндърграунда , а и явно не съм единствения щом са се изписали десетки книги за тия хора

NightGuardian
12-08-2011, 13:45
Неграмотните се кефят на мафиоти .

хахахахахах голяма глупост каза.

ВИНАГИ , АМА ВИНАГИ запомни черната страна е по-интересна и митична и се харесва на хората. The Godfather само неграмотници ли го харесват? Едно е да харесваш , друго е да подражаваш.

Ал Капоне е много интересна личност също , ако тръгнеш да казваш , че godfathera е филм.

Дори в Бг мафията има интересни личности като Жоро Илиев , аз не му подражавам , но ми е интересен с това, което е правил , което хич не е добро , но все пак е интересно.

shadowcrew
12-08-2011, 13:55
Всички хора като Самоковеца са "от не много умните". Те имаха (някой все още имат) шефове които повечето от Вас никога не са виждали и не са чували. Да сложиш някой по-умен от теб да те "представлява" си е глупаво,защото той все някой ден ще се опита да застане на твоето място. Косьо Самоковеца, споменатият по - горе Митьо Очите, заловеният наскоро Пламен Дишков - Кела са хора, на които като им кажеш "Направи това!" те казват - "Да, добре." и го правят без да се замислят.

Afternoon
12-08-2011, 13:57
Виждам, че ги разбираш работите. Би ли ми казал кой е шефа на Митьо Очите?

machoka
12-08-2011, 13:59
Гола вода сте... герои били омг.

pitfall
12-08-2011, 14:07
ОМГ ... то в Самоков има хора, които ги е срам, че ги свързват с него, пък тук герой го изкарвайте ...

Oy7ofCon7roL
12-08-2011, 14:23
хахахахахах голяма глупост каза.

ВИНАГИ , АМА ВИНАГИ запомни черната страна е по-интересна и митична и се харесва на хората. The Godfather само неграмотници ли го харесват? Едно е да харесваш , друго е да подражаваш.

Ал Капоне е много интересна личност също , ако тръгнеш да казваш , че godfathera е филм.

Дори в Бг мафията има интересни личности като Жоро Илиев , аз не му подражавам , но ми е интересен с това, което е правил , което хич не е добро , но все пак е интересно.

Да не забравяме и Джон Готи, който е бил обичан от целия Ню Йорк

Oy7ofCon7roL
12-08-2011, 14:28
Всички хора като Самоковеца са "от не много умните". Те имаха (някой все още имат) шефове които повечето от Вас никога не са виждали и не са чували. Да сложиш някой по-умен от теб да те "представлява" си е глупаво,защото той все някой ден ще се опита да застане на твоето място. Косьо Самоковеца, споменатият по - горе Митьо Очите, заловеният наскоро Пламен Дишков - Кела са хора, на които като им кажеш "Направи това!" те казват - "Да, добре." и го правят без да се замислят.

Всъщност на Самоковеца са му дърпали конците от "Раковски 134" и е нямал пряк началник, просто е отчитал процент от оборота

Oy7ofCon7roL
12-08-2011, 14:31
Пускам едно видео което няма връзка с темата : http://www.vbox7.com/play:b99e6c59ef

PainMonopoly
12-08-2011, 14:53
А ти би ли дал аргумент защо Самоковеца да е дребен тарикат ?
Обясних достатъчно нагледно защо никой нормален не би му се възхищавал.

PainMonopoly
12-08-2011, 14:58
Абе не знам ама е факт, че те са героите на нашето време, героите на 90-те години и на така наречения преход.
Харесват ми историите за бг ъндърграунда , а и явно не съм единствения щом са се изписали десетки книги за тия хораОк, такива книжки са ти интересни.

Това обаче няма никаква връзка с големия въпрос: кое прави престъпниците велики и "герои"? Променили ли са нещо към по-добро? Спасили ли са човешки живот? Спасили ли са нацията си и помогнали ли са да излезе от калта или са я натикали още по-дълбоко в нея?

Не се измъквай и отговори: кое ги прави велики?

Afternoon
12-08-2011, 15:04
Аз тука не виждам хора, които му се възхищават. Виждам хора, на които просто им е интересен като персона.

Oy7ofCon7roL
12-08-2011, 15:25
Цитирай Първоначално написано от Oy7ofCon7roL Виж мнението
А ти би ли дал аргумент защо Самоковеца да е дребен тарикат ?

Обясних достатъчно нагледно защо никой нормален не би му се възхищавал.

Това не отговаря на въпроса ми, дори няма връзка с него




Не се измъквай и отговори: кое ги прави велики?

Просто са култови личности, все пак кой не би искал да живее като Жоро Илиев примерно
А тва за "героите" не го приемай толкова буквално

Oldschool
12-08-2011, 15:31
A кой иска да умре като него?

И да, всеки който се кефи на мафиоти, убийци и дилъри не е в ред, особено да ми ги превъзнася и да ги нарича герои на 90-те, които са едни от най-черните и гнусни години в нашата история. Не се учудвам, че имаш такова мислене и са ти интересни подобни книги - просто си селянче с чалга мислене и те кефи най-изкуственият и безмозъчен начин на живот - коли, курви, наркотици и куршум в челото. А после разни пишкодръпковци въздишат тежко и мечтаят да са на мястото на един престъпник, който за малко е бил хванал господ за шлифера и се е разкарвал в лимузини. И понеже доста често се сблъсквам с подобни субекти и ги гледам как ги е шубе да се разхождат, а винаги са с охрани, оглеждат се и знаят, че всяка минутка може да им е последна. Големият кеф...

Хайде, пускай си стари чалга шлагери за мутри и курви, чети напудрените "книги", където се показва колко долни и прости хора има на планетата и върви да плачеш за героите на 90-те и да им правиш панахидки. В центъра на Монсекурово, където всички се познавате и имате барове (уаааау).

Oy7ofCon7roL
12-08-2011, 15:36
Oldschool много си прост честно :(

Oy7ofCon7roL
12-08-2011, 15:39
Тъп селянин с чалга мислене :D
Kак ви раждат главите ти глупости

4u6kazelena
12-08-2011, 15:42
се едно пък не е вярно...

machoka
12-08-2011, 15:42
Не е прост, аз не знам манталитетът на 'малкия град - голямото село' ли се е вселил в теб, или просто си временно невменяем. Т'ва са хора, които осакатяват и убиват жестоко други хора бе, я се осъзнай малко, къде се намираш? Герои били. Убийствата и зарибяването с дрога ли те кефят или курвите и колите. Мое' ли си такъв мишок да разсъждаваш толкова на дребно. Да не говорим, че за всичко си осведомен от жълти лайняни вестници и някоя друга булевардна литература.

Concussion
12-08-2011, 15:47
Оф, човека просто не се е изразил много правилно, не можете ли да го разберете?! Тези хора нито са велики, нито пък са ГЕРОИ, просто на много хора им се иска да живеят като тях и те са им като идеал. Сега, какви пък са хората на които им харесва това - чалгари, селяни, цигани, тъпаци, хайде по-добре да не съдим.

Oy7ofCon7roL
12-08-2011, 15:48
Айде и другите моралисти се обадиха
Ок селянин с чалга мислене съм
Кефя се на лесни жени, яки коли ,готин живот и нито капка пот
доволни :)

Oy7ofCon7roL
12-08-2011, 15:49
Оф, човека просто не се е изразил много правилно, не можете ли да го разберете?! Тези хора нито са велики, нито пък са ГЕРОИ, просто на много хора им се иска да живеят като тях и това им е като идеал. Сега, какви пък са хората на които им харесва това - чалгари, селяни, цигани, тъпаци, хайде по-добре да не съдим.
те ма мразят щот съм от село :(
иначе се праят на луди, че не захапват какво имам предвид

Concussion
12-08-2011, 15:54
На кой не му се е искало някога да бъде като Тони Монтана или някакъв друг такъв персонаж, от тези които са изброили по-горе. Ами естествено е хората да искат да имат хубави жени, скъпи коли, луксозни къщи и т. н.

Oy7ofCon7roL
12-08-2011, 15:59
Най яркия пример е Джон Готи, който споменах по-горе
Той е бил обичан от целия Ню Йорк нищо , че е бил мафия, ами Силвио Берлускони ?
И наистина не мога да си обясня как може да не се кефиш на Жоро Илиев той си е култ просто

Oy7ofCon7roL
12-08-2011, 16:05
http://www.youtube.com/watch?v=OYlSJKkUM3s

psychopath
12-08-2011, 16:07
аххахахахахахахахха
време е темата да се закрие, според мен...

PainMonopoly
12-08-2011, 16:16
Цитирай Първоначално написано от Oy7ofCon7roL Виж мнението
А ти би ли дал аргумент защо Самоковеца да е дребен тарикат ?


Това не отговаря на въпроса ми, дори няма връзка с него.Не аз съм човека с подхвърлено във въздуха твърдение, което не може дори да се нарече теза.

Аз казвам: тези хора са паразити и допринасят за разрушаването на нашата родина и нация и който им се възхищава е болен. На когото са му интересни е ок. Който им се възхищава е болен.

Няколко души вече ти го обясниха, а ти се опитваш да се изплъзнеш. Първо казваш, че са велики, от което директно следва, че им се възхищаваш. После се отмяташ и твърдиш, че просто са ти интересни.

Afternoon
12-08-2011, 16:24
Темата е интересна, защо да се закрива? Ето интересно четиво за Косьо:

http://personi.dir.bg/person.php?id=228

ohluv
12-08-2011, 16:33
Интересни си като личности и като живот,прочетох линка,който даде за Самоковеца :D ,но възхищение и живот като тях не искам.

Brooklyn
12-08-2011, 16:42
тва си е човек с характер и смело сърце .. Поклон пред подобни хора , нека почива в мир !

Oy7ofCon7roL
12-08-2011, 17:05
Няколко души вече ти го обясниха, а ти се опитваш да се изплъзнеш. Първо казваш, че са велики, от което директно следва, че им се възхищаваш. После се отмяташ и твърдиш, че просто са ти интересни.
Тиии глафон ли си или на такъв се правиш ?
Казах ти да не приемаш думите "велик" и "герой" буквално, а ти тъпчеш ли тъпчеш на едно място
Казвам, че са велики и герои на нашето време, защото макар и за кратко са си живеели живот като по филмите, такъв за който ни можем само да си мечтаем.
Да възхищавам се на начина им на живот, харесвам всичко свързано с мафията, книги, филми , митове и легенди
А ти така и не ми отговори на въпроса който ти зададох

Oy7ofCon7roL
12-08-2011, 17:18
Гледам, че има хора на които им е интересна тая тематика :

http://www.vbox7.com/play:78843dd2

http://www.vbox7.com/play:265d61f3

http://www.vbox7.com/play:96dfe7a7

Oy7ofCon7roL
12-08-2011, 17:21
http://www.vbox7.com/play:e78c4647

http://www.vbox7.com/play:e1eabc7c

http://www.vbox7.com/play:062f010c

http://www.vbox7.com/play:a7d8fae1

http://www.vbox7.com/play:7db2f2d9

PainMonopoly
12-08-2011, 17:49
Тиии глафон ли си или на такъв се правиш ?
Казах ти да не приемаш думите "велик" и "герой" буквално, а ти тъпчеш ли тъпчеш на едно място
Казвам, че са велики и герои на нашето време, защото макар и за кратко са си живеели живот като по филмите, такъв за който ни можем само да си мечтаем.
Да възхищавам се на начина им на живот, харесвам всичко свързано с мафията, книги, филми , митове и легенди
А ти така и не ми отговори на въпроса който ти зададох

А какво е преносното значение на "велик"? Герой може да означава литературен герой или герой в очите на хората. Като какви ги възприемаш, следва от думата "велик".

Хубаво е, че си признаваш, че си мечтаеш за такъв живот и това говори достатъчно за интересите и ценностите ти, които по-горе охарактеризираха достатъчно точно: чалга мислене.

След като изчерпахме тази тема мога да ти отговоря и на въпроса: тарикат е, защото се възползва от пропуските в политическата и съдебната система на България на прехода. Дребен е, защото да правиш шмекерии и цигании, за да се облагодетелстваш, за сметка на нещастието на други хора, те прави дребна душица.

От една правилно функционираща държава бих очаквал да неутрализира такива хора, а от един правилно функциониращ народ бих очаквал да ги възприема с погнуса, а не с възхищение.

Oy7ofCon7roL
12-08-2011, 18:31
Много си тъп наистина
Аз ти обяснявам едно нещо ти си се закелешил за две думи и продължаваш да тъпчеш едно и също
И сега ако тръгна да ти обяснявам това дето вече ти обясних ти пак ще ми отговориш по същия начин
Обясни ми какво е общото между това да симпатизираш на начина на живот на някой и чалгата .... по-добре недей не ми се слушат глупости

Oldschool
12-09-2011, 08:39
Всеки отговор на селянчето с чалга идеалите е, че ние сме тъпи и не можем да разберем извисената му и чиста като сълза/колумбийска кока любов към интересните ъндърграунд личности и мимолетното удоволствие на луксозния живот и разбиването на човешки животи...

yakuza_
12-09-2011, 09:26
За тия подчовеци 4 страници ...

Oy7ofCon7roL
12-09-2011, 11:06
Oldschool тебе те изгубих още когато използва думата "космополитност"

С всеки следващ пост доказвате колко детско мислене имате.
Това, че съм прочел четири пет книги за така наречената Бг мафия и съм изгледал няколко филма на тая тематика не значи абсолютно нищо ама вие като малките деца си тепате на едно местенце, зациклихте на селянина с чалга мислене и май и там ще си останете.

Ок, харесват ми историите, митовете и легендите за така наречените "ъндърграунд босове" с привкус на колумбийска кока, курви, скъпи коли , арести, побоища и тн.

Това не значи, че си лягам и ставам с мисълта за Жоро Илиев, Иво Карамнски, Косьо Самоковеца, Маргините и още куп други вече митологизирани личности, нито, че съм обсебен по някакъв начин от тези хора.

Едва ли някой човек на който са му интересни мафиотските истории, да речем прочел е няколко книги изгледал е няколко филма с ръка на сърцето би казъл, че не му се искало да се докосне до тези хора, да опита техния начин на живот. И ако гледахте малко по надалеч от носа си щяхте да знаете, че това не го прави автоматично болен мозък с изкривени ценности, селянин и тн.

В края на краищата колко са мъжете на които не им се е искало да влязат в някоя дискотека или кръчма с още 20 маймуни, да си поръчат няколко бутилки синьо джони и под погледите на случайните присъстващи да замерят с пачки някоя чалга певица докато тя им пее качена на масата?
След това с няколко курви да се забият в някой хотел и докато шмъркат кока в джакузито ония да им лапат плувките и тн.
Да обикалят с черни "G" класи да имат яхта за няколко милиона евро паркирана на пристанището "Марина Диневи" в Свети Влас, собствен хотел на плажа в Слънчев бряг и още куп луксове...

Нарекох тези хора героите на нашето време, защото те бяха хората под светлините на прожекторите през последните 20 години, за тях се говореше по вестници и телевизии, за тях се писаха книги и се разказваха истории...

Изобщо не знам защо ви се обяснявам при положение, че до сега не сте разбрали и ми дрънкате едни и същи неща от четири страници насам

montana6
12-09-2011, 11:19
тва си е човек с характер и смело сърце .. Поклон пред подобни хора , нека почива в мир !

Не знам колко смел е бил, но обикновено такива престъпници са едни от най-страхливите хора - треперят и пред острието на бръснаря, да не би да ги заколи.

Afternoon
12-09-2011, 11:30
Не знам колко смел е бил, но обикновено такива престъпници са едни от най-страхливите хора - треперят и пред острието на бръснаря, да не би да ги заколи.

Обикновено такива престъпници ги е страх само от едно нещо - да не ги убият. Впрочем, всеки човек от това би се страхувал, това значи ли че всички сме страхливи...

montana6
12-09-2011, 11:44
Обикновено такива престъпници ги е страх само от едно нещо - да не ги убият.

Ами това казах и аз с моята метафора.

Едно е да те е страх от смъртта, друго е да знаеш, че ти имат зъб и не е изключено да се опитат да те убият. Докато в първия случай можеш да излезеш спокойно навън сам, то при втория не можеш дори да спиш като хората.

Oldschool
12-09-2011, 12:51
Oldschool тебе те изгубих още когато използва думата "космополитност"

С всеки следващ пост доказвате колко детско мислене имате.
Това, че съм прочел четири пет книги за така наречената Бг мафия и съм изгледал няколко филма на тая тематика не значи абсолютно нищо ама вие като малките деца си тепате на едно местенце, зациклихте на селянина с чалга мислене и май и там ще си останете.

Ок, харесват ми историите, митовете и легендите за така наречените "ъндърграунд босове" с привкус на колумбийска кока, курви, скъпи коли , арести, побоища и тн.

Това не значи, че си лягам и ставам с мисълта за Жоро Илиев, Иво Карамнски, Косьо Самоковеца, Маргините и още куп други вече митологизирани личности, нито, че съм обсебен по някакъв начин от тези хора.

Едва ли някой човек на който са му интересни мафиотските истории, да речем прочел е няколко книги изгледал е няколко филма с ръка на сърцето би казъл, че не му се искало да се докосне до тези хора, да опита техния начин на живот. И ако гледахте малко по надалеч от носа си щяхте да знаете, че това не го прави автоматично болен мозък с изкривени ценности, селянин и тн.

В края на краищата колко са мъжете на които не им се е искало да влязат в някоя дискотека или кръчма с още 20 маймуни, да си поръчат няколко бутилки синьо джони и под погледите на случайните присъстващи да замерят с пачки някоя чалга певица докато тя им пее качена на масата?
След това с няколко курви да се забият в някой хотел и докато шмъркат кока в джакузито ония да им лапат плувките и тн.
Да обикалят с черни "G" класи да имат яхта за няколко милиона евро паркирана на пристанището "Марина Диневи" в Свети Влас, собствен хотел на плажа в Слънчев бряг и още куп луксове...

Нарекох тези хора героите на нашето време, защото те бяха хората под светлините на прожекторите през последните 20 години, за тях се говореше по вестници и телевизии, за тях се писаха книги и се разказваха истории...

Изобщо не знам защо ви се обяснявам при положение, че до сега не сте разбрали и ми дрънкате едни и същи неща от четири страници насам

Прочети си заглавието на темата...
Прочети си постовете...


Напиши и чалга песен...

Бъди известен и успял.