PDA

View Full Version : Пак упражнения. Какво ще ме посъветвате?



desi093
12-06-2011, 14:38
Имам много обемни бедра. Не знам дали е мускулна маса или мазнинки, но много ми се иска да го махна тоя обем. Краката ми са слаби, но тези набити бедра направо загрозяват гледката. В момента пазя диета, но не мисля че това ще помогне. Преди няколко месеца правих упражнения за извайване на бедрата, станаха ми много хубави, но този обем просто не "спада". От седмица съм на тичане, но още не съм видяла никакъв ефект. Бихте ли споделили някакви ефикасни методи за намаляне на обема?

Enchanting
12-06-2011, 14:55
Мускулите, отговарящи за стройността на бедрата, се делят на четири основни групи: вътрешна повърхност на бедрата, външна повърхност на бедрата, преден мускул и т.нар. квадрицепс. За да има резултат от упражненията, които правите, трябва да работите върху всички 4 зони.

Можете да заложите на бягането и плуването. 20-50 минути бързо ходене ще свалят някое и друго излишно кило, но също така ще направят бедрата ви по-релефни. Плуването пък ще стимулира цялостния тонус на тялото.

Кардиотренировките също имат своите плюсове. Карането на колело или степерът, ако им отделите достатъчно време, ще дадат резултат.

mynichkaTanq
12-06-2011, 18:35
Искаш да свалиш вътрешната част на бедрата ли ? http://prikachi.com/images/581/4107581n.jpg , където е хванал с неговата дясна ръка ли? Ако да различен спорт. Фитнес, скачане на въже, колело...

* Пийте много вода, няма значение дали минерална или чешмяна, каквато ви попадне.

* Кафето и чая намалени до минимум, може и без тях.

* Избягвайте киселите храни, премахнете и алкохола от дневното си меню.

* Следете калориите на ястията, които си хапвате и избирайте тези с по-малко калории и по-бедни на скорбяла.

* Нека в менюто ви присъстват повече морски храни, домати, обезмаслени млечни продукти.

* Мазнините от животински произход заменете с растителни мазнини.