PDA

View Full Version : харесвам я



ebemise
12-06-2011, 16:46
Здравейте, преди 2-3 седмици бях на гости на едно приятелче в друг град, и запозна ме с някой негови приятели включително и едно момиче.. Изглеждаше ми доста симпатична и започнахме да си лафим, обаче аз трябваше да си тръгвам и...та намерих я в фейсбук..започнахме да си пишем, лафове ала бала...наистина ми допадна..после имаше една публикация който я хареса ще се обвържем за 1 ден..тя я хареса..обаче станаха 2 седмици и така си седеше, че сме обвързани...за това време наистина я опознах..до колкото е възможно в интернет...видяхме се още един път.. бях отишъл във въпросния град само да я видя...излязохме и там си говорихме...после ми споменаха, че харесвала едно момче, аз я питах дали е вярно тя отрече...и така продължихмеме да си лафим...но вчера видях, че тя и въпросното момче са се направили обвързани....и просто не знам...наистина много я харесвам...питах я дали наистина ходят и тя ми каза, че ходят... и от тогава, не съм им се месел и не съм и писал...това вече 4-5 дена...като преди си пишехме всеки ден и си пишехме смс-и и по едно време хоп и айде... просто в последните дни ми е некфо много гадно и всички са ми криви..и само и само слагам една фалшива усмивка на лицето си за да избегна въпросите въпросите....просто не знам как да постъпя...виждам по улицата толкова красиви момичета но искам само това момиче...а не съм от тези хора които се месят в връзките на другите....даже и не знам защо я пиша тази тема... не очаквам нещо..просто искам да си излея душата.. и аз съм човек и аз имам чувства..

umri
12-06-2011, 16:55
Не се занимавай. Не знае къде се намира тая. Правилно си постъпил, че си спрял да я търсиш. Грешката ти, обаче е, че не си направил нищо. Тия истории с фейсбука няма да ги коментирам.. трябвало е не само да излезете и да си говорите, а и други неща да правите.

ebemise
12-06-2011, 17:01
Ми то не беше с фейсбук но предимно с него..пишехме си смс-и...говорихме си по телефона..първия път като бяхме всички като трябваше да тръгвам беше общо взето въпроси от сорта на къде учиш и т.н.. а втория път... нямахме даже и много време... излязохме за 20-30 мин. и и звъннаха...станало нещо трябвало да се прибира..

FuCKkK13
12-06-2011, 17:19
не се занимавай с това момиче.. явно тя още от началото не е искала нищо сериозно с теб.. как така пише с тебе,говорите си дава ти някакви надежди (защото човек не пише смс-и и т.н. на някого,който му е безразличен) остави я.. явно не знае какво иска.. и да.. браво за това,че не им се месиш.. тя ако реши някой ден ще те потърси ;)

Sh@d0w
12-06-2011, 17:23
Сложи си подходящо заглавие на темата, че не ми се заключва

antifashionshit
12-09-2011, 21:46
кефи ме никът ти (: