PDA

View Full Version : Лондон Университет по Актьорско майсторство



yanni
12-06-2011, 16:01
Една приятелка тази година е 12 клас и тъй като няма регистрация тук ме помоли да направя тема. Само да кажа знае перфектно английски и е пълна отличничка
1.Кой е най-добрия университет по актьорско майсторство в Лондон
2.Може ли да се спечели стипендия
3.След като завършиш университета може ли да станеш печеливша актриса то разбира се иска труд но с една дума може ли да успееш,ако не си завършил в САЩ а си завършил в Англия

Zorin
12-06-2011, 18:13
Знам само, чe Guildhall School Of Music and Drama хич не е лош и едни от най-качествените млади британски актьори (примерно Юън МакГрегър, Дейвид Тюлис, Джоузеф Файнс, Навийн Андрюс, Орландо Блум и Даниел Крейг, примерно) са излезли оттам
http://www.gsmd.ac.uk/
Приятелката ти да има предвид, че английските унита трудно дават стипендии на студенти, които не са великобритански граждани, но мисля, че студентските заеми важат и за този тип университети. Вече трябва да се пише до самото уни и да се пита конкретно.
http://thecompleteuniversityguide.com/ е полезен сайт, по който човек може да се ориентира, конкретно за своята специалност, кои са най-добрите заведения.
А до реализацията - изключително персонално е и пак се проверява конкретно университета какви възможности за реализация предлага

teddybearMV
12-10-2011, 11:11
Една приятелка тази година е 12 клас и тъй като няма регистрация тук ме помоли да направя тема. Само да кажа знае перфектно английски и е пълна отличничка
1.Кой е най-добрия университет по актьорско майсторство в Лондон
2.Може ли да се спечели стипендия
3.След като завършиш университета може ли да станеш печеливша актриса то разбира се иска труд но с една дума може ли да успееш,ако не си завършил в САЩ а си завършил в Англия Мога да се закълна, че преди известно време някой беше пуснал същата тема за университет в САЩ и май отново беше ти. Там ти обясних някой неща, но явно не си ги разбрала.
НИКОЙ НИКОГА НЕ МОЖЕ ДА ТИ ГАРАНТИРА, ЧЕ ЩЕ РАБОТИШ ПО СПЕЦИАЛНОСТТА, КОЯТО СИ ЗАВЪРШИЛА, ТА КАМО ЛИ, ЧЕ ЩЕ СТАНЕШ ПЕЧЕЛИВША АКТРИСА. Гаранция няма, БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ КОЙ УНИВЕРСИТЕТ В СВЕТА СИ ЗАВЪРШИЛА.