PDA

View Full Version : Мъжки проблем



ivan123456
12-06-2011, 17:41
Здравейте, имам следния проблем - от няколко месеца ми се образува нещо като бял секрет (така нареченото "сиренце") по главата на пениса и миреше много гадно. Тук предполагам ще си помислите че нямам лична хигиена, но не е така, къпя се поне веднъж дневно и го мия добре. Но за около един ден пак се насабира бяло и много се дразня вече, примерно ако се изкъпя вечерта, на следващата вечер пак има "сирене". Не ме боли, няма никакви деформации нито по главата, нито по кожата, просто сабира бяло. Сега дори ме е страх че ако приятелката ми реши да ме сабуди със свирка (което се е случвало преди) ще остане доста разочарована (както и аз разбира се). Преди да се появи този проблем ми се е случвало да пътувам на някъде и да нямам възможност да не изкъпя 2 дни примерно, но не ми се е случвало да имам "сиренце", а сега колкото и да се къпя и да го мия - все се появява. Единственото по различно нещо което се е случило малко преди да се появи проблема ми беше че приятелката ми имаше раничка и я гориха няколко пъти и пи какви ли не хапчета, но в крайна сметка се излекува. Хейния гинеколог ми каза и аз да ходя да се изледвам и аз го направих, дадох сперма за изледване и се оказа че съм ок, нямам проблеми. Но бялото си седи. Ходих и на уролог да ме види и той ми каза да не се притеснявам че това било смегма, ходих на друг уролог и той ми каза че е от урината. Не мисля че са прави, все пак и преди да се появи прооблема съм уринирал и съм отделям смегма, нали така? Исках от тях да ми направят изледвания (да се вземе от секрета проба и да се изследва) но и 2мата ми отказаха (с думите "няма от какво да се притесняваш, всичко е нормално, мии го по често"). Имам приятел който ми каза, че преди време е имам такъв проблем и си бил мазал главата на пениса с нещо като гел и се е оправил, но изобщо не си спомня какъв е бил гела и кой му го е препоръчал. И аз сега какво да правя, искам това тъпо миризливо "сиренце" да се разкара, не само че е неприятно, но и ми пречи на половия живот, преди се радвах на сексуални изненади, а сега като получа такава изненада и бягам първо да го мия. Моля ви за помощ, какво да правя?

ivan123456
12-11-2011, 00:28
явно никой не се е сблъсквал с такъв проблем

batkodoki
12-11-2011, 00:52
ВЪЗРАСТ?!
възраст?!

ivan123456
12-11-2011, 04:19
20
двадесет

maksimal
12-11-2011, 09:54
уролог..........