PDA

View Full Version : Трябва ми помощ да навържа нещата ..



vhsspeed
12-07-2011, 08:29
Добър ден на всички :)
Наскоро бях на рожден ден и се запознах с едно момиче , което доста ми допадна , но тези дни нямах много време и нито сме излизали , нито сме се чували. Тази нощ сънувах нещо много странно или по-скоро несвърано. Бяхме в нещо , като супермаркет и тя беше там. През цялото време си говорехме нещо , но не помня точно какво. Направи ми впечатление , че в съня ми тя е в инвалидна количка , което нямам ни най-малка представа какво означава. Помня че ми каза , че любимият и плод е банан и аз отидох до един от щандовете в супермаркета да и купя , но имаше дълга опашка точно там и щанда , като че ли , все повече се отдалечаваше от мен. Моля ако някои има представа как да разбирам този сън да ми помогне . Благодаря предварително ... :)

NightGuardian
12-07-2011, 08:33
потърси "Съновник" в нета и ще си намериш отговора :)

vhsspeed
12-07-2011, 08:35
Опитах да потърся нещо там , но не намирам отговора.. Постнах и там тема но ще се одобри след 7 дена ...

Mi6inka
12-07-2011, 08:37
Просто и се обади да пиете кафе...

vhsspeed
12-07-2011, 08:40
То е ясно , че ще и се обадя в най-скоро време , но ми е много любопитно какво означава сънят ми и дали има някакъв смисъл въобще ..

missg79
12-07-2011, 08:49
Видиш ли насън инвалидна количка, значи ти предстоят много спънки в личен и професионален план, които няма да могат да се преодолеят лесно.
Ако сънувате, че ядете банан, предстои ти радост, приятни новини. Ако друг яде банан, значи ще получите наследство в скоро време.
но пък за банана нали никои не ядял а тя е искала.