PDA

View Full Version : за лица над 18 г!!!! пенис



mimka92love
12-07-2011, 12:04
Здравейте!!! искам да ви попитам нещо на мъжа ми на пениса има бели пъпки ли точки ли незнам точно но са като малки мехурчета виждат се когато се обели отдолу под главичката какво е това ходихме на уролог уролога му каза че това е нормално не му вярвам ако някой нещо знае за това нека пише и каже някви лекове или от какво се получава( гледах дали я имаа тази тема неможах да я намеря извинявайте ако я има) (нека да пишат хора дето са наясни със нещата)!!!!! БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!!

Shturrrche88
12-07-2011, 12:13
Значи на уролога, който го работи не вярваш, но на тийнове във форум ще повярваш? Бе я се стегни. Да, нормално е. Уролога е прав.

mimka92love
12-07-2011, 12:16
Значи на уролога, който го работи не вярваш, но на тийнове във форум ще повярваш? Бе я се стегни. Да, нормално е. Уролога е прав.

Кой е казал че тук ще повярвам писала съм че тарся лек от какво се появява но не съм казал че ще повярвам да си го прочел някаде а и днешно време да нямаш дошерие на лекари!!!!

Shturrrche88
12-07-2011, 12:34
Ми да бе-за кво да се доверяваш на лекар, като може да се гърчиш сам вкъщи и да следваш съвети от форуми. Казах ти-това е нещо нормално, което се появява при много мъже, не е болестно състояние. И се научи да се държиш по-културно, когато искаш нечия помощ ( и ако може и малко по-грамотно)...

Sh@d0w
12-07-2011, 13:30
Това са мастни пъпки, напълно безопасни са и са доста срещани при мъжете, около 40% от мъжете ги имат. Уролога е прав, той е специалист. Ако толкова много ти пречат махат се единствено оперативно, обаче си е скъпа процедурата.