PDA

View Full Version : Незнам от какво ме е страх ..



yYniiKaLnAa
12-07-2011, 13:37
Съжелявам, ако темата не е за този раздел ! .. От 1-2 седмици не мога да спя .. Страх ме е от нещо, постоянно се въртя, при всеки шум се стряскам, постоянно съм напрегната, нервна съм .. Незнам дали това помага, но ходих да ми леят куршум и ми казаха, че имам някакви огромни страхове, единият, от които съм получила като малка и поради факта, че "не е лекуван" се е превърнал в нещо като товар за мен .. Опитвам се да се сетя какъв може да е този страх, обаче не мога ... Сещам се единствено, че ме е страх от тъмното ;д .. Не мога да разбера от какво ме е страх, обаче съм доста неспокойна и уморена и този тормоз трябва да спре по някакъв начин . Та въпроса ми е възможно ли е да незнам от какво ме е страх ?

Ou7oFmYhEaD
12-07-2011, 14:50
пробвай с два валериана преди сън и помисли за нещо което те измъчва в ежедневието, също така не забравяй, че бъзсънието и нервността не са сиптом само за заболявания на нервната система

needle
12-07-2011, 15:44
Не ходи при шарлатани, реална помощ не ти оказват, може да се каже, че при тях всичко е на плацебо. Иначе ако спиш на печка спри я, два часа преди лягане не се натоварвай с някаква умствена дейност, не стой пред компютъра защото той също възбужда нервната система, отиди на фитнес или масаж, нещо което да ти раздвижи кръвта и най-вече не си мисли за някакви състояние които реално нямаш.

yYniiKaLnAa
12-07-2011, 19:10
Благодаря :)

Hayashi
12-07-2011, 19:58
Преди няколко седмици имах точно същия проблем. Само дето мен не ме беше страх от нищо определено, просто не можех да спя. Валерианът помага. Също повтаряй си, че всичко е наред и няма никаква причина да се тревожиш! ^^

mimsssssss
12-07-2011, 22:27
Да, от валериани да я караме на тая възраст, това е решението! Ирония...
Какво правиш по цял ден, запълваш ли си ежедневието, добре ли се храниш?
Ако гладуваш или имаш проблеми може да ти оказва влияние върху съня. Иначе според мен се натоварвай физически - тичай, ходи на фитнес, чети книга вечер до по късно... Така ще се умориш и когато легнеш съня ще те налегне бързо.

torVPN
12-07-2011, 22:32
Yahoo, MSN и AIM си даваш, а след това защо някъв с брадва ти идвал на гости

LookAtMeNow
12-16-2011, 17:17
Психоза ;)