PDA

View Full Version : Нездравословна ли е сексуалната абстиненция



Psamatos
12-07-2011, 17:30
Забелязвали ли сте някакви психологически или физически промени при дълго въздържание от секс. Аз получавам сърцебиене по някога без видима причина, имам кожни проблеми, които може да са на нервна почва, много хора които ме познават смятат , че имам проблем с гнева. За сърцето съм ходил по доктори и нямам никакви видими проблеми, скъсвам се от тренировки всеки ден и ако беше нещо сериозно най-вероятно щях да разбера. Та се чудя дали е възможно всичко да е защото никога не съм имал интимни отношения с жена.

Naik1
12-07-2011, 17:44
Едно е да се въздържаш, друго е никога да не си правил..

AliceSw
12-07-2011, 18:56
При мене започва да ми се губи концентрацията на 2-рия или 3-тия месец, разсейвам се лесно....

Biskfitka
12-07-2011, 19:29
Аз ,когато ми се прави,мисля само за това.В училище особено :O

Rebirthing
12-07-2011, 19:41
Решението е мастурбация :D.
При пълно въздържание сигурно бих откачила !

YoUcANNOtiMaGiNe
12-07-2011, 20:30
Всичките глупости за това, че е нездравословна, идват от промити мозъци. Не знам за някой, който се е въздържал да му е станало нещо. Това, че имаш проблеми със здравословното състояние, не трябва да се свързва с абстиненцията.

DragonLady
12-07-2011, 20:32
Решението е мастурбация :D.
При пълно въздържание сигурно бих откачила !


+1
Като няма гадже или любовник. колкото и да не ми се иска и маструбацията е решение.

fenasf
12-07-2011, 21:29
Освен, че напълно губя ума си, не, нямам проблеми с това :D

anonymous708973
12-08-2011, 03:47
Хахахахахааха, не мога... Не е заради темата, просто се сетих нещо и очаквам мнение от един определен човек :Д


Освен, че напълно губя ума си, не, нямам проблеми с това :D
Точно. Повече от 2 седмици не съм оставала без секс, откакто го правя като цяло, обаче... абсолютно никакъв шанс да свърша нещо като хората, ако не съм си задоволила глада, проблеми с концентрацията, ставам злобна и заяждаща се...

MaLkaTa_LaDy
12-08-2011, 07:48
При мъжете на възраст липсата на секс и прекаляването с алкохола са предпоставки за рак на простатата.

Thrombocyte
12-08-2011, 14:19
Бих се радвал, ако се обосновеш.
Всъщност природата ни е направила така, че дори да сме нямали полов акт се извършва неволево изхвърляне на семенна течност по време на сън. Това е когато "абстиненцията" е продължила седмици.
Не се сещам за физиологични проблеми породени от това, но психиката на някои хора може да пострада и да си създадат комплекси.