PDA

View Full Version : Графичен дизайн



holypotatoes
12-07-2011, 18:05
Много искам да уча графичен дизайн в чужбина, но не съм наясно с нещата.
Много моля някой с опит или с приятели, които знаят нещо по въпроса да ми пише по скайп cotton.bud
Спешно е, благодаря ви много

Razor93
12-07-2011, 20:36
И аз преди време се бях зарибил по Photoshop-a и исках да уча графичен дизайн, но в крайна сметка идеята ми се оказа по-скоро неосъществима и се отказах доста бързо. Ще следя темата все пак, ако някой евентуално реши да пише... :)

scrooper
12-07-2011, 20:51
И аз преди време се бях зарибил по Photoshop-a и исках да уча графичен дизайн, но в крайна сметка идеята ми се оказа по-скоро неосъществима и се отказах доста бързо.

Би ли споделил защо?
Приятелка ще кандидатства в чужбина, и сега усилено се занимава с програми и рисуване.
Много зависи коя държава си избрал/а.

holypotatoes
12-08-2011, 08:17
Защото е много перспективна специалност, мога да се занимавам със сума неща после, без да остана гладна.
Засега към Англия се ориентирам, защото така както гледам главно там я има специалността.

BrainlessROCKBABY
12-09-2011, 07:07
аз също искам да уча графичен, да, истина е, че най-вече в Англия има, но в Единбург е може би най-доброто място в цяла Великобритания х) за мен лично Florence Design Academy e най-доброто място в цяла Eвропа изобщо.. малко е скъпо, но най-вероятно магистър ще уча там ;д ето това доста ми помогна:
http://www.studyabroad.bg/home/item/%D0%B4%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D0%B9%D0%BD