PDA

View Full Version : шампоан



IQA
12-07-2011, 18:38
Препоръчайте ми качествен шампоан за изправяне на косата..вече не искам да я горя с преса, защото много я изтощава. Мерси предварително.

ariimeri97
12-07-2011, 18:58
и аз си търся, само дето не мога да помогна... :(

r0si
12-07-2011, 19:22
Аз съм пробвала с един шампоан на Нивеа ... никакъв ефект!

Hilary_
12-07-2011, 19:46
Няма такова нещо като шампоан, който да изправя косата.

Няма спор, че пресата гори, а ти използваш ли някакви термо продукти?
Според мен няма вариант чуплива/къдрава коса да се изправи от само себе си ..

Cucko0
12-08-2011, 09:34
няма такива екстри

FuCKkK13
12-08-2011, 13:47
понякога имам чувството че народа изобщо не мисли.. добре де помислете (като изключите рекламите) .. някой преси не изправят добре,което е температура,а вие искате нещо,което седи на главата ви 2-3 мин общо в банята да ви я изправи.. и сега пак : шампоаните за изправяне само заглаждат косата и я правят по-лесна за обработка.. т.е. по-лесно се изправя,но не я изправят само те.. пак ти трябва или сешоар или преса.. а и авторката - пресата ти вреди,а ако тези шампоани наистина действаха си представям какви химии щеше да има в тях.. те нямаше ли да вредят ? ..просто единствените начини без да използвате преса са - подстригване както ви отива или започвате да се харесвате с естествената ви коса,или измисляте някоя прическа с фибички или нещо друго и това е.. други начини просто няма

elinanacheva
12-08-2011, 14:06
имаше едно нещо на нивеа в розово шише и се слага след като се изкъпете и се поизправя после малко със съшуар и е права !! но не помня кое беше това розовото sorry :(

GerytaminD
12-14-2011, 18:34
абе има един шампоан на шварцков серията глисс един лилав.Пише че изправя косата до 24 часа ако използваш и маскаат от тази серия.Аз обаче мн не се доверявам на тази марка :( Мойта попринцип се поизправя леко от един шампоан на пантен

ledenakrasota
12-17-2011, 12:29
Ако ти е само чуплива и се заплита гадно, слагаш маска само по дължината на косата без корените. Стоиш после с тюрбан около 5 минути и го махаш с леки потупващи движения без да търкаш косата си в кърпата, защото е вредно. Трябва само да попие водата от нея. Навеждаш се надолу с главата и сушиш косата със сешоара. :)

Става бързо и дори така косата ми е супер.