PDA

View Full Version : Помощ,наричат ме кифла !



emostylegirl
12-07-2011, 19:19
Хей! Моя проблем е малко странен ,а може би и леко глупав,но исках да ви го споделя. Моля само,ако някой ще се заяжда да не пише,защото не мисля,че е яко да си правиш на шут в интернет.Така,значи от скоро реших да започна да си топирам косата,защото ми е далга и не се повдига от корените и реших да я направя да е по-добре и успях.Адски много се харесах и реших така да си ходя на училище.Също така си слагам и черен молив. За нещастие обаче драгите ми съученици ми казаха точно това ''ОоОоо кифличката'', а после една ме попита ''Ти на кифла ли се правиш ? '' С отвръщение отвърнах ...НЕ!!!Проблема не е ,че ми казват,че така изглеждам,а защото аз съм емо и това просто ме срази.Всеки знае,че случаш само разни групи и самата походка и държанието ми е такова ,а също и дрехите.
Къде им хрумна пък на акъла ,точно това ? От далече си личи каква съм. Как така някоя кифлайджийка ще ходи с кецове,игли по тънките,блузи с групи ,раница и всякакви други аксесоари? Дайте ми съвет как да ги накарам да осъзнаят ,че грешат ? Те не могат да свикнат с този ми вид на косата и се споглеждат странно.А именно самите те казаха,че се възхищават на хора,които могат да се правят,защото тогава знаят как да се поддържат.Замислих се,да не би аз да съм го направила зле ? Но не не ,други хора ,които не са от моя клас ми казаха,че съм супер сладка +няколко човека от съучениците ми. Даже доста от другите класове ме питаха как съм го постигнала и ме молиха да им помогна и те да се направят. Извинявам се ,ако имам правописна или друга грешка,но бързам да го напиша,защото ме карат да ставам

IWannaBeSedated
12-07-2011, 19:27
Позьорска история.
Самоопределяш се като емо само заради стила? о.О

Hayashi
12-07-2011, 19:42
Самата ти тема е изключително повърхностна.
Мисля че прекалено много позираш. А какво всъщност те засяга как те наричат? o-o;;

Иначе пускай им гадната емо музика вместо чалга! XD

Mirage3
12-07-2011, 19:46
Емо не е стил. Емо-то е емоционалност, болест. Нима това да си режеш ръцете е стил? И както и да е... Не мога да го приема този стил. Разбирам да се обличаш и да ходиш в такива цветове (някакви тъмни, черни, понякога искрящи), ама чак на емо да се правиш... Не си слагай прекалено много черен молив. Косата не я топирай до небето. И това е. Съучениците ти те наричат кифла, защото мисленето им е ограничено. Даже се чудя как не са те определили точно като емо, а кифла. За моите съученици съществуват няколко типа - нормални, клюкари, кифли и емота. Тръгват да викат на нормалните "много зле", а не виждат самите тях или хората, с които общуват. Казвам ти - твърде ограничено мислене имат. А ти спри да се правиш на това, което не си! Сама си създай собствен стил. Мислех, че емотата вече са отминала мода. Нека музиката не ти казва как да се обличаш... Тя въобще не говори за обличане, де... xDD

psychopath
12-07-2011, 20:12
emostylegirl хахахахах

Mirage, хем говориш пълни простотии, хем има истина в думите ти...как го правиш :Д

LoveYou95
12-07-2011, 20:20
Hi!
Виж, това че все още съществуват ограничени мозъци .. АМА ВЪОБЩЕ теб не трябва да те вълнува .. Казваш на досадника ,, Абе, ти какъв си, че да определяш кой е кифла и кой не? ... Я си задръж мнението за себе си, моля те .. и не ме занимавай със слепотата си .. от километри си личи каква съм, ако трябва да се определям като някФа! '' .. ми, да т'ва е /. съкрати го ако искаш :D

NambyPamby
12-07-2011, 20:26
и кифла, и емо, егати мултифункционалната...

Mirage3
12-08-2011, 08:29
Mirage, хем говориш пълни простотии, хем има истина в думите ти...как го правиш :Д
Да, знам. Дори като си прочета мнението се обърквам. =D Не мога да се изразявам, затова.
Просто искам да кажа, че е супер тъпо това твойто мислене. >.> Емо, кифла, все позьорщина. Какво по-добро от това да бъдеш себе си и сама да си решаваш как да изглеждаш?
п.п. ще се радвам да допълни още някой xD

emostylegirl
12-08-2011, 11:31
Вижте какво драги ми форумци,емо за мен не е само стил на обличане,защото в дадене ситуаций аз самата си усещам реакцията и държанието и си ми е точно такова.Тук не е мястото да се говори за позиори и всякакви такива глупости. Как така ще има някой ,който да е реален и ,който не ? Искате да видите някаква плашеща и с издрано лице и да реве цял ден и да крещи,за да я признаете за истинска ? Е сори ама няма да намерите такава . Иначе тяхното мислене,наистина е ограничено,но си мислех,че с годините сме израстнали и не сме онези малки тийнове. Отностно това ,че позирам,хич не е така.Никога не съм хвърляла внимание към това каква съм,нито съм се фукала.Преди време в нашето училище имаше една ,която вървеше по коридорите и крещеше ,че е емо и танцуваше на чалга.Аз не правя такива изпълнения,всеки случай.Бяха ме питали едни познати дали съм емо,защото явно са ме усетили и аз просто казах ..да.. и това беше. Не съм се фукала ,едва ли не.

HolyShit
12-08-2011, 11:36
Trolling.
Тва да пишеш в нета,че си кифла и да се обесняваш не е много умно.
Тия неща не трябва ги обсъждаш тук,немаш ли родители,приятели етц. ?

Hayashi
12-08-2011, 13:51
Вижте какво драги ми форумци,емо за мен не е само стил на обличане,защото в дадене ситуаций аз самата си усещам реакцията и държанието и си ми е точно такова.Тук не е мястото да се говори за позиори и всякакви такива глупости. Как така ще има някой ,който да е реален и ,който не ? Искате да видите някаква плашеща и с издрано лице и да реве цял ден и да крещи,за да я признаете за истинска ? Е сори ама няма да намерите такава . Иначе тяхното мислене,наистина е ограничено,но си мислех,че с годините сме израстнали и не сме онези малки тийнове. Отностно това ,че позирам,хич не е така.Никога не съм хвърляла внимание към това каква съм,нито съм се фукала.Преди време в нашето училище имаше една ,която вървеше по коридорите и крещеше ,че е емо и танцуваше на чалга.Аз не правя такива изпълнения,всеки случай.Бяха ме питали едни познати дали съм емо,защото явно са ме усетили и аз просто казах ..да.. и това беше. Не съм се фукала ,едва ли не.

Отново питам щом не се хвалиш с това какво те засяга как точно те определят съучениците ти? Замисли се.

shadowcrew
12-08-2011, 14:06
Позьорска история.
Самоопределяш се като емо само заради стила? о.О

Съгласен съм!

dami666
12-08-2011, 19:28
Ти имаш повече общо с кифлите,отколкото с емото- повърхностна пуберка с топирана коса.

BrainlessROCKBABY
12-09-2011, 07:00
абе не е много хубаво да ти обясняваме допълнително защо така реагират хората, но ти нямаш никаква представа за света ;д не знам какво друго да кажа, но вземи си преосмисли светогледа.. или не знаеш какво значи тази дума ;д

emostylegirl
12-09-2011, 11:03
Както написах по-горе,говорила съм с приятелите си и с родителите си,за това реших и да питам тук. Не мога да разбера какъв ви е проблема в този сайт,но питах и в друг форум и там се държаха супер мило и ми дадоха истински съвети,вместо да ме порицават.А и от къде пък знаете дали съм повърхностна или не ? Кога се запознахте с мен ?

ariimeri97
12-09-2011, 11:14
ее вие пък направо й се нахвърлихте на момичето, спокойно де тя просто пита за съвет, а вие тука само я оплювате? и откъде я познавате като дори не сте я виждало? и после кой бил позьор.... просташка работа

пс - ми освен да ти кажа да не им обръщаш толкова голямо внимание (че да не изпаднеш в депресия, знам ли), или примерно в нашто даскало има психоложка, с която може да разговаря за проблемите си и да ги разрешим заедно

HolyShit
12-09-2011, 11:32
Ако не тролваш,определено трябва да посетиш психиатър !!

Mirage3
12-09-2011, 16:03
Въпроса е, че се държиш детински. Подражаваш на нещо измислено от нищото, показващо нищото. Какво постигаш с този вид? Както ти казаха, трябва да си промениш светогледа. Разбери, че в този форум повечето са реалисти, а в друг форум по-скоро казват мили думи, за да не те обидят. :D На тези, които ти казват, че си кифла им кажи, че са ограничени и не могат да възприемат новия външен вид при хората.

BlackSugar
12-09-2011, 18:52
Наистина проблемът ти е изключително сериозен!

Verminaard
12-09-2011, 20:50
тл;др Как така някоя кифлайджийка ще ходи с кецове,игли по тънките,блузи с групи ,раница и всякакви други аксесоари? :lol: :lol: тл;др

И после 'ама защо ми викат че съм кифла'.Ти само да си погледнеш оформлението на профила и ника...ама какво ли ти приказвам,едва ли смотана кифла ще разбере изкифляващите си фактори.
тл'др - честито,освен че си кифла си и тъпа.

Освен това,научи се да тролваш поне,жалка картинка е в момента.

millmii
12-10-2011, 09:14
^ Ти пък.. не съм съгласна..

Иначе:


Въпроса е, че се държиш детински. Подражаваш на нещо измислено от нищото, показващо нищото. Какво постигаш с този вид? Както ти казаха, трябва да си промениш светогледа. Разбери, че в този форум повечето са реалисти, а в друг форум по-скоро казват мили думи, за да не те обидят. :D На тези, които ти казват, че си кифла им кажи, че са ограничени и не могат да възприемат новия външен вид при хората.

shokoladchety
12-10-2011, 10:32
Кога ще разберете емото какво е?Кога?Мина му модата да една време всички така се обличаха и правеха нали?А някой направи ли си труда да седне да види,че ние сме просто различни?Не е нужно да имаш 50тона черен молив,кецове или дрешки на групите?Това е само израз,искаш да покажеш какво си.Влез,разтърси се и потърси корена на ЕМО.Образовай се преди да се наричаш по този начин.Ние не се интересуваме от чуждото мнение.Иначе PEACE ;]]

shpekovsalam
12-10-2011, 10:54
А, пък аз си мислех, че емо=кифла...... Как смея да ги бъркам! Както и да е де, и двете ги мразя. И какво по-дяволите е "топиране на косата"? Да не е онзи случай, когато косата ти е на 10 педи над скалпа? Ако е същото нещо, и него го мразя. Толкова ли е старомодно да изглеждаш......... нормално?

mynichkaTanq
12-10-2011, 12:53
^по-добре със собствен стил, отколкото да копираш "емотата"

Mariiqna
12-11-2011, 11:57
Остави да мислят каквото искат щом не си такава какво повече искаш : )

zlatko98
12-11-2011, 16:32
Първо - щом пускаш такава позьорска тема, не ми се вярва да си емо. Това, че носиш някакъв вид дрехи не те прави такъв човек.
Второ - ако наистина не ти пукаше от мнението на хората, защо по дяволите си пуснала тази тема. Щом им се обиждаш, значи наистина си кифла!

pentxayc
12-12-2011, 06:51
ебати проблема .

smilelady
12-12-2011, 11:25
Да ти имам проблемите...
Или спираш да им обръщаш внимание,или търпиш..изборът е твой.....
И още ли се самоопределяте като ''емо'', ''кифла'' etc...никой не го интересува ;)

No5
12-12-2011, 17:05
Помощ,наричат ме кифла !

Ужас ! Сменяй училища, градове, села ! Свърши се с живота ти ...

lude7ina
12-15-2011, 18:10
1 казва се мироглед, а не светоглед 2 По-добре кифла отколкото емо.

thegreenzombie
12-15-2011, 18:42
кифла, емо, все тая ..... наистина ли си мислиш, че всички ще ти казват "не си такава, не им се връзвай.. бла, блаа" ... топирай си косицата колкото искаш, амм не се надявай да ти съчувстваме :? ... дее'ба и повърхностните хора, дее'ба :/

kyka1
12-16-2011, 15:23
Какво ти пука нали се харесваш ;)

autista88
12-16-2011, 15:25
Ако си кифла с шоколад, значи намекват, че смърдиш на лайна и най-вероятно си се осрала.
Ако си кифла със сирене, то най-вероятно имат предвид, че си разпоретина и дори не се миеш отдолу.

Miichelle
12-17-2011, 21:16
Безопасни игли по дънките... epic. Ако те наричат кифла, значи твоята представа за емо стил е супер изкривена. Второ, твоя стил се нарича sceene, не емо. Или поне така съм запозната.

princesk1
12-28-2011, 18:29
. А какво всъщност те засяга как те наричат? o-o;;


хахах точно! ;) :D

ilikeitdirtyX
12-28-2011, 23:23
Ами щом знаеш че не си...
Why do you care what others think?