PDA

View Full Version : Мрън Мрън



babity
12-07-2011, 19:36
Мрънкам си. Ей така, минутка самосъжаление, че отдавна не съм го правила. То... май няма много защо да разказвам, мойто е познато на всички. Ама пак си мрънкам! Промених се заради него (т.е. той беше една от причините, иначе си е по моя воля), изглеждам коренно различно, имам нова компания от готини хора и какво от това? Чувствам се ужасно. Това че не иска да ми каже защо никога не се получи и какво точно знача или не знача за него просто не ми дава мира. Не го търся, изоставих предишните си навици да го търся в малките часове след като съм се почерпила. Защо нищо не се променя, мамка му? Искам да се чувствам по - различно! Мрън!!!

svinokio
12-08-2011, 00:38
Намери корените на това което те кара да се чувстваш ужасно , нещата които те карат да се чувстваш неспокойна , намери ги и се разбери с тях(изглади нещата с човека за който говориш).Не е нужно да се променяш за когото и да било!Просто намери това което те дразни и оправи нещата.Ако е човек , говори с него.Това бих направил аз, това е моето мнение , никой освен теб не може да ти помогне за подобни неща (дълбоки неща).

valdesbg
12-08-2011, 06:46
Щото сама казваш че се променяш заради него(или на пук на него). Обличай си както искаш това, но докато той присъства в мотивите ти за промяна, ще се чувстваш като боклук.

И какво като имаш компания с готини хора? Все още живота ти се върти около тоз човечец. Как очакваш да стане няква промяна, като са налице все същите неща. Тва че си спряла да го търсиш по малките часове не значи нищо.

Все неща, които едно време ти казвах :)

babity
12-09-2011, 16:55
Ами, аз не съм съгласна с теб. Но не се и изказах правилно. Той беше една от много причини да искам да се променя, но поводът си беше вътре в мен, а и не е нещо, което целенасочено правя за него, за да му се харесам, просто казвам че резултатът е повече от невероятно удовлетворяващ, но това не променя нищо. Което е малко дразнещо. Или директно казано, ако проблемът някога е бил, че не изглеждам достатъчно добре и го е било срам да излиза с мен, то този фактор вече не е налице. Ако е било, че съм прекалено голям филм, депресарските ми периоди... и това вече го няма. Дразнещо е цялото ми обкръжение да си обърне мнението за мен на 180 градуса, а при него това да го няма. Имам се за интелигентен човек и като такъв искам и имам нужда да зодоволя всичките си въпроси с отговори, както и като жена, се нуждая да бъда забелязвана и оценявана.

Тъжното в цялостната картинка е, че както казах, открай време изглеждам невероятно, освен че и по природа съм прекрасен човек, но в любовната сфера не ми се случва нищо. Освен че когато демонстрирам сексуалното си желание към мъжете, ме обвиняват за пълен тероризатор. Което не е вярно, защото аз не намирам нищо за по - прекрасно от това да си наясно от самото начало какви са намеренията на човека срещу теб. Както и ми е странно мъж да се оплаква, че жена иска само секс. Абе... т'ва са много далечни въпроси всъщност....

NambyPamby
12-09-2011, 19:18
може и той да те възприема за пълен тероризатор.
квато и да е причината да не се получи - явно има защо. не задълбавай и не се вкарвай в излишни филми, само щото графикът ти изобилства от свободно време. може и никога да не разбереш що не се е получило, случва се и така понякога е по-добре. преодолей си нараненото его и приеми, че са те отхвърлили, колкото и да ти е кофти като идея.

колкото до тероризирането - или си няква много агресивна вЕрно, или попадаш на някакви супер залухави. най-малкото, един мъж на място все ще намери как да те среже от раз, ако му досаждаш.

говоря наизуст, не съм много наясно с историята.

djipsito
12-09-2011, 19:32
Според мен е добре, че искаш да се промениш към нещо по-добро, не заради някой, а заради себе си. Тва, което се е случило може само да ти помогне да разбереш най-големите си грешки и нещата, които искаш да промениш, за да може следващият път да си по-добра.

Наранено его трудно се лекува, ама не е невъзможно. Продължвай да се реализираш като личност, като човек. Прави нещата така, както смяташ, че е най-правилно за теб самата. Важното е ти да се чувстваш добре със себе си, с това, което си. Не съжалявай за миналото, а се опитай да изцедиш всичко положително от него, за да можеш да го оставиш там, където му е мястото и да продължиш напред с нови сили, в друга посока.

Не знам дали от коментара ми има някакъв смисъл, надявам се да не съм ни в клин, ни в ръкав.
Успех ;р