PDA

View Full Version : fuck you... all of you!! .....агресията понякога надделява...



thegreenzombie
12-07-2011, 22:34
не е истина, колко злобни, безчувствени същества са хората... радват се на това, че на някой друг му е гадно и го тъпчат, докато не го видят на дъното... шибани гадни лицемери... точно това са хората... и ти, който четеш това си такъв... и аз, която го пиша, най-вероятно съм такава.... не очаквам мнението ми(темата) да се приеме насериозно, но все пак трябва да си изкарам някъде негативите от днешния ден.. не е здравословно да си лягам ядосана.... сигурно затова хората са нещастни.. цялата тази злоба, желанието, да сринем нечий друг живот, всичко това е точно толкова отвратително, колкото и е нужно на някои хора, да се чувстват живи..... и след това са доволни, след като са видяли, как един живот пропада, се чувстват успели, завършили мисията си..... ако тази злоба се превърне в пари, едва ли щеше да има гладуващи, страдащи и неможещи хора.... в тази схема, няма невинни... всички поне веднъж сме искали да видим как някой страда, за да може да подхраним егото си... а колко хора са искали да видят нас самите на дъното? ..... ще продължа да си развивам темата в notepad-а, защто едва ли някой ще я прочете, ако напиша всичко, което мисля по въпроса...

jghgh
12-07-2011, 23:16
Тази "Ние"-форма няма да се възприеме добре от читателите на темата ти, отсега ти казвам. Никой не би искал/не би се почувствал приятно да се приравнява/ти да го приравняваш до описанието в темата.
Тая "Ние"-форма се използва най-добре, когато искаш да интегрираш читателите си в по-приятна тема, да изразиш съпричастие и т.н.
Крайно неуместна е според мен конкретно в този случай. И независимо, че ми повлия психологически (все едно твърдиш, че всички ние, вкл. и аз сме такива "гадни злобари"), смея да твърдя, че не си права.
Не съм съгласна, че ВСИЧКИ НИЕ, камо ли изобщо ВСИЧКИ са такива като описаните.


Разбирам яда ти иначе и се извинявам, че ти загубих 2-3 минути да прочетеш как се хващам за нещо коренно различно.
И аз имам хора, дето сипят много омраза и злоба по мен, и имат огромното желание да ме смачкат. Както и виждам, че жестокостта на хората се простира до немай къде. На някои хора, де.
Има и човеци.

Вярвай в тях : )

torVPN
12-07-2011, 23:19
Не се научихте, че повече от два реда в пост никой няма да се мъчи да чете.