PDA

View Full Version : Поставяне на презерватив, предеякулационна...



time2rock
12-07-2011, 22:30
Здравейте :) Както винаги аз пиша във форума, когато ми хрумне някакъв странен въпрос свързан със забременяване. Знам, че вероятността от забременяване от предеякулационна течност е 0.001 процента. Но все пак да видим следната ситуация:
Момичето прави фелацио на момчето и също така докосва пениса и с ръце. След това решава да сложи презерватива. Добре, но ако по ръцете й има предеякулационна, която тя размаже по кондома? Все пак после този кондом ще влиза в нея доста пъти и мисля, че има шанс от забременяване. Какво мислите вие?
2ра ситуация. Пак момичето прави фелацио, но този път целува момчето от време на време и да кажем някакво минимално количесто от течността остава в устата му. Ако после то я задоволява, няма ли пак да се получи този минимален шанс за забременяване?
И не, не съм аз това момиче, не ме упреквайте, че съм го правила аз. Просто питам и искам сериозни отговори. Има ли шанс да се забременее?

Biskfitka
12-07-2011, 23:05
За 1вата няма.
За 2рата също мисля,че малко трудно би станало :D

machoka
12-07-2011, 23:08
и за двете няма никаква вероятност да забременее. Плиткостта на въпросите ме изумява в повечето случаи.

anonymous708973
12-08-2011, 03:44
То ако така ставаха деца...

MaLkaTa_LaDy
12-08-2011, 07:54
Да, съдържанието на сперматозоиди в предеякулационната течност е минимално, съответно риска се сведжа до минимум, но и като примавим, че сперматозоидите в кислородна среда умират до 10-15 секурни, забременяването става невъзможно.
П.с. Да не говорим, че във втория случай няма проникване, а и ако има, то е доста плитко във влагалището.

time2rock
12-08-2011, 08:47
Това за 15-те секунди не го знам колко е вярно, защото когато една вечер търсих из гуугъл, различни доктори, младеже и родители отговарят различно. Някой казват, че изсъхва бързо на дрехи, а ако е на кожа за 2-3 часа, всеки нещо различно.
И макар и малко сперматозоиди - то един трябва за да оплоди яйцеклетката, но все пак наистина е малък шанса.
Благодаря ви за отговорите : )

Shturrrche88
12-08-2011, 08:53
Един трябва да е, и да се изстреля доста бързичко...

Imagine
12-08-2011, 11:43
Защо си мислите че един сперматозоид е толкова лесно да отиде до яйцеклетката ? В женският полов орган влизат милиони милиони сперматозоиди повечето от тях умират по пътя си към яйцеклетката дори накрая до яйцеклетката достигат около 20-30 сперматозоида според теб какъв е шансът само 1 сперматозоид да стигне до там? :)

time2rock
12-08-2011, 17:23
Така е, прав си. Ами сега ми е по-спокойно , ок ;D