PDA

View Full Version : A lot like...



ShtrudeL
12-08-2011, 12:07
Понеже реших (това е нещо ново), че ще приключа с нещо, което трябваше да приключа отдавна... искам да си кажа някои работи, да ми кажете някои работи и да ми подействате един вид като чашка водка (или друго отвратително алкохолно) на екс. Искам да го направя културно, разбрано, положително и най-вече, наай-вече НЕревливо и не все едно свършва света. Давам си нещо като време за избиване на всичко посадено до момента в мен и след 3-4 дена, надявам се да съм една идея по-свободно. А и не искам да провалям хубави неща. Колко тъпо... Идва Коледа и какво ли не... естествено, че ще проваля все нещо. Но не мога да чакам. Защото ми писна. Писна ми от емоция, рев и... фалш. Искам да го направя с усмивка и да получа усмивка. Искам да си покажа, че мога да съм поне мъничко силна. Защото се изморих да бъда отражение. Искам да затворя последната страница с все корица и да завържа хубава панделка до следващото отваряне, което не искам да е просто чернова.
Всъщност не знам какво правя тук. Вече нямам толкова желание да влизам. Мога да ви прозвуча доста тъпо, дори смешно и превзето, но ...честно казано няма значение. Може би усещам, че наистина трябва да порасна и може би просто вече не се вълнувам и стоплям от това, от което и вие, а вие трябва много да се вълнувате, защото сте готини и сте дечица.
На вас искам да ви кажа, че сте душички златни и добрички. Поне тези, които "познавам". (В играта с въпросите ви научих имената, а аз такива работи не помня и не ме интересуват)
Ако не беше форона (хаха) нямаше да знам, че Ели е имала класно по математика тея дни.
Че Вени има нова прическа и гледа топчести прасета за домашни любимци.
Че имаме двама Зарковци, които дрънкат на китари. Единия май не ме харесва чак толко, а другия е малко особен и твърди, че ми харесва само някои части от тялото, ама не се сърдя.
Че Нати е някакво прекрасно същественце и мило момиченце, което заслужава да й се случват все хубави нещица.
О и... нямаше да познавам чаровното Дърти (Мони),
нямаше да "познавам" адашчето си по име, зодия и преживявания и какво ли не (Мохито)
Оо, Ефефефеф я гушкам супер много.

Не мога да повярвам, че ми е толкова емоционално, не знам дали трябва да му отдавам толкова много, но се радвам, че съм тук и че по някакъв начин ви заразих с "щрудел синдрома" хаха... Наистина ме усмихва.

*Нямаше да ми се случат прекрасни неща и нямаше да разбера много други.

Гушвам ви всичките, дори и тея, които не ме харесват.
Бъдете живи, здрави и щастливи.


"Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб."
Почти го казах
a lot like love

Послепис:

http://www.youtube.com/watch?v=-b7qaSxuZUg

Mojito0
12-08-2011, 12:22
Щруделче, порас(т)ването е един много гаден, сложен и пораждащ женско-кифленски емоции, момент.
Колкото по-бавно се затътряш натам, толкова е по-хубаво около теб и навярно в теб.
А и за него няма време(о, виждам тук ауто сейв, каква приятна изненада).
Не подлежи на налагане от теб или от друг.
Не подлежи на контрол.
Не подлежи.
Въпросът е
какво и как оставяш по пътя си.Понякога и начина, по който го правиш няма значение.
Скачай и плувай.Каквото и да правим - все стигаме до това да се направи нещо и да се вземе някакво решение, защото всичко се усложнява.
Разплети го и политай.
<3

ShtrudeL
12-08-2011, 12:41
О, аз нямам женско-кифленски емоции. И това, че усещам нещичко като растеж, не значи че ще си изгубя магичното и приказно възприемане и усещане и и... няма да си изгубя никога обонянието, слуха и всички мои сетива. Просто се чувствам ...по-широка хаха... Като отвеяно от вятъра глухарче, разпиляно на всякъде. Чувството да не чувстваш неща като злоба, гняв и всякакви такива негативни неща е страшно хубаво. Не мога да се сърдя, да обвинявам и да съдя някого. Това най-много си обичам в мен и тъжното е, че се чувствам самичко в това си чувство. Като безлична чашка бутната от невнимание на земята. Част от сервизче, за която част ще си кажеш "Какво пък толкова, имам още пет такива чашки. Все тая в коя ще си пия кафето.". Както и да е. Ще опитам да закача усмивка на края и да разбера колкото се може по-скоро и по-ясно, че всичко е за хубаво нали... Че е било хубаво и няма да остане като утайка. И може да бъде прекрасно и... пф няма да се разнежвам чак толкова пак. Стига толкоЗ.
http://www.youtube.com/watch?v=De3Cjo23dOs *усмивчица*

Wax
12-08-2011, 16:17
Интересно ми е дали съм първия или втория :D
А и междудругото, само Велизар свири :>
А на красотата свинчето скоро ще види зор :lol: