PDA

View Full Version : WeeD



Californiaaa
12-08-2011, 17:51
Здравейте,преди 1 месец се направихме много лошо от зелената магия само след 3тата серия главата ми се завъртя и сърцето ми щеше да се пръсне,отидох при лекарката и ми даде някакви хапчета и ме сложи да легна ,имах 170 на 50 и чуствах ,че сърцето ми ще се пръсне.Случвало ли ви се е ,ако да - кажете ми ефикасен начин да се спре този сърцетуп защото дори да слизам по стълби леко ми се ускорява пулса.

Afternoon
12-08-2011, 21:19
Спри тревата и ще спре сърцебиенето. Близко е до ума.

Verminaard
12-09-2011, 10:23
М'да.Спри да бъдеш малоумен кенеф с масура в ръка и ще ти спрат сърдечните проблеми.

Shturrrche88
12-09-2011, 12:43
Продължавай да пушиш, после мини на кафево, до 2-3 месеца мъките ти ще спрат за винаги...

Californiaaa
12-09-2011, 20:58
Мерси,братя ИДИОТИ :)

someonerandom
12-11-2011, 15:20
Ти си идиотът,не те.При условие,че виждаш,че ти прецаква здравето,при това не просто знаеш/си прочел,че те скапва,ами и усещаш съвсем осезаеми ефекти и проблеми от това,толкова ли си тъп,че не просто не се сещаш да спреш,ами и обиждаш тези,които ти го казват?Сам си го докарваш.

Anselmo
12-12-2011, 18:14
оффф малоумници сте , авторе , не е от тревата проблема ,а от това ,че са ти я напоили със някви химии .... правят го често. А на другите дет ви знае мн устата ,а не сте прочели и една страница за тая билка мога да ви кажа да прочете поне една научна статия и да спрете да ми говорите митове за тревата ,че ви убивала мозъчни клетки и ,че пристрастявала към други наркотици.... тревата има много малък ефект за сърцебиенето и също така не се и повръща от нея ... самата билка се е използвала против повръщане . Тва ,че в българия слагат други химии и ебават целия състав е друг въпрос , така че место да се прайте тука на много праведни прочетете малко ... щото алкохола и цигарите дет пиете и пушите са 1000 пъти по вредни , ае със здраве.

BrainlessROCKBABY
12-16-2011, 09:24
Ти си идиотът,не те.При условие,че виждаш,че ти прецаква здравето,при това не просто знаеш/си прочел,че те скапва,ами и усещаш съвсем осезаеми ефекти и проблеми от това,толкова ли си тъп,че не просто не се сещаш да спреш,ами и обиждаш тези,които ти го казват?Сам си го докарваш.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!