PDA

View Full Version : Няколко проблема.



Bukuuu
12-08-2011, 19:37
Здравейте,
аз понеже имам няколко проблема, за които търся съвет ще ги споделя в една обща тема.
Първо:
Много, ама много искам да си направя сини кичури. Въпроса ми е, ако някой знае от къде да си закупя боя? Търсила съм из парфюмерии и разни магазини, но без резултат. Също така искам да попитам, понеже искам да си ги направя вкъщи, какви стъпки да следвам? Никога не съм си правила кичури, нито съм се боядисвала ии за това съм леко индианец в това отношение.
Ходих веднъж при една фризьорка, а тя ми се изсмя и каза, че нямало да ми отиват, защото съм с кестенява коса и цветните кичури отивали само на черни коси. Whatcha thinkin?
ПП: Леля ми ще ми помага, няма да се поядисвам сама.
Второ:
Имам проблем с корема. Знам, че има ужасно много теми, но ги проверих и не видях нищо полезно. Значи проблемната ми зона е главно в долната част на корема. Около 2-3 см има излишъци и бих искала да ги отстраня. Моля ви, дайте ми някакви полезни и изпитани съвети. Пробвала съм с коремни, но не виждам особен резултат. Някъде пък четох, че с коремните само съм си уголемявала корема, а не съм го вталявала. WTF? Чудех се дали да не пробвам да тичам надолу/нагоре по стълбите във входа ни, понеже сега е студено и ще измръзна на стадиона? Дали ще даде резултат? Какво да правя? Дайте някакви клипове с упражнения, които вие сте правили или ваш познат и сте сигурни, че има ефект.
Трето:
Имам ужасни вежди. Изключително редки са ми и когато си ги оформям ми се получават празни участъци. Някакви съвети как да си накарам тъпите вежди да се сгъстят? Бях чувала за някакви маски, но ме е страх да не ми стане цялото лице космато като на горила.

Cucko0
12-08-2011, 19:47
така за синия кичур ..аз ходих при фризьор да ми го прави ,взе ми 10лв и стоя само седмица.. та не си струва да си го правиш при фризьор и да даваш излишно пари.1-во обезцветяваш косата и след това нанасяш боята ..тваЙ .Синя боя май имаше в "На тъмно "


http://www.natamno.com/categories/%D0%9A%D0%9E%D0%97%D0%9C%D0%95%D0%A2%D0%98%D0%9A%D 0%90/%D0%91%D0%BE%D1%8F-%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%B0/

Rebirthing
12-08-2011, 19:59
По втория въпрос - кардио.
По третия - натъркването на веждите с чесън помага :) /с чесън се третира косопад/.

Bukuuu
12-08-2011, 21:30
Благодаря за съветите. Ще изпробвам това с чесъна.
А относно кичурите бях разпитала и ми казаха, че боята ще ми излезе около 10лв. , а кичурите-всеки по 1 лев. Все пак обаче ще се пробвам в домашна обстановка.
Относно втория проблем имам допълнения: Истината е, че много обичам да си хапвам шоколад. На ден поне една вафла трябва да изям. +това ми е много трудно да се храня по-здравословно понеже в училище има само мазни банички и всякакви други закуски. Вземала съм си на няколко пъти от вкъщи направо, но не винаги имам възможност. Та се чудя дали упражненията ми ще дадат ефект ако продължа да си хапвам шоколад, но се старая да е в по-умерени количества?
Благодаря отново.

FuCKkK13
12-09-2011, 10:18
^ + .. а за момента просто докато ти пораснат веждите или молив за вежди или леко със сенки.. просто със сенки стои по-естествено.. :)

за упражненията.. защо не ходиш на фитнес ? .. там ще имаш треньор и той ще ти помогне :) .. иначе в домашни условия в замунда има много такива клипове,които се доста дълги,а по-късички в ютуб .. иначе с коремните преси не ти се уголемява
корема,а просто ако ги правиш продължително време има опасност да ти се появят плочки и да станеш като момче ;д .. иначе с коремните преси се стяга коремчето :)
за корем, мисля че помагаше да легнеш на земята по гръб и да си вдигаш краката нагоре като ги държиш максимално опънати.. и така вдигаш,пускаш.. но не съм много сиг. ако не е така някой да поправя :)

Bukuuu
12-10-2011, 06:48
Нямам никакво време за фитнес, човече. Сега съм 11 клас и смятам да уча медицина и ходя по курсове, Еко клуб посещавам и едва успявам да намеря време дори за приятелите си. Точно за това търся някакви съвети за домашни условия. Аз съм гледала някакви клипове от тубата и бях започнала да правя едни, от които уж се стяга корема в долната част, но докато ги правех не усещах никакво напрежение там, а горе до ребрата. Казаха ми, че може би не съм ги правела правилно, но пък уж спазвах всичко.

ПП: Яяя ама ние сме съгражданки.. хД

FuCKkK13
12-10-2011, 06:55
^ ами щом нямаш ти дадох пример за упр. в къщи .. а иначе в замунда примерно пъмп ит ъп е добро.. поне според мне,н там стягаш цялото тяло.. а за упр.,които ти си правила..може наистина да не си ги правила правилно..

п.с. браво за специалността .. пожелавам ти да стигнеш там където искаш,но преди това да имаш това търпение за всичкото това учене,че хич не е лесно .. иначе за града - може :)