PDA

View Full Version : Тъпа ситуация...



gotinbatky
12-09-2011, 06:04
Здравейте,
имам малко странен проблем и се чудя дали можете да дадете някоя идея какво да правя. Може да се каже, че се забърках в глупава ситуация...
Както винаги става дума за една готина мацка, на която как да го кажа... исках да покажа това, за което много преди нея са ме молили на колене (не само жени бтв). Тя е на 16, аз съм на 17 между другото. Та въпросът е, че от много време я преследвам, т.е. свалям... трябваше два пъти да бия брат й докато ми каже телефона й, както и да спя със сестра й. А какво преживяване беше това може да разбере само някой, който е спал с жена, приличаща на верижна автомобилна катастрофа с много ранени деца. За пръв път ми се случва да се събудя с вик "НЕЕЕЕЕ" и като стана да не са ми тесни боксерките. Тя беше доволна де... каза, че там където учи нямало такива като мен... някакво ТУ или нещо такова, не знам кво е... ама като предположих, че е заради мустачките и плитките по гърдите, ме изгони. Обратно на въпроса - най-после успях да я навия за среща и се разбрахме да се видим у нас. Тъкмо се надявах нашите да умрат или нещо такова, за да съм сам и те казаха, че заминават за 2 дни... перфектно. Бях на тренировка, мацката дойде след това. Малко тъпо беше, че нямах време да се изкъпя и бях потен като орангутан след битка с мечка, но какво да се прави... може да се каже, че я разпорих като агне на Гергьовден. Съседите дойдоха да видят дали всичко е ок, че чули някакви викове. Как няма да чуят... аз бях като бик пред голямо червено знаме.
След това не съм й се обаждал, защото си имам принципи и това е един от тях. Беше преди два месеца и последната седмица само ми звъни да ме пита защо не й идва, да не е бременна и някакви такива, все едно аз съм виновен. Обади се майка й да ме пита какво да направи, за да й дойде и че й се струва, че клитора и висял повече след нашата среща... какво по дяволите!?!?!? Що не ми се обадиха като напълних сестра й като пуйка за деня на благодарността, не стига, че прилича на ритана мекица. И тия двете патици не ме оставят на мира, не знам какво да правя... дайте някоя идея, само без да спя с майката, защото тя е по-страшна от дъщерята. Тя е с иделни пропорции 1:2 - 1:60см висока и 3:20см широка с 3 по-малки жени в орбита около нея.
И друго нещо... малката каза, че съм много зле, че не съм се обадил... вие какво мислите, според мен това е признак, че съм голям пич, защо тази не мисли така? Ако я пребия като брат й дали ще помогне? Или пък може би да мина и него в леглото? Дайте някакъв съвет плс...

GLaDOS
12-09-2011, 07:03
Що за малоумно същество трябва да си че да напишеш подобно нещо ? Не си интересен ,пич .

MaLkaTa_LaDy
12-09-2011, 08:43
Напротив, интересен е пък!

Sh@d0w
12-09-2011, 09:13
Cool story bro.