PDA

View Full Version : Сформиране на група!



8992LIGHTER
12-09-2011, 07:33
Търсят се музиканти за сформиране на нова група .. стил рок ,поп-рок!Нека желаещите да изпратят своята биография на honeycake@abv.bg . Биографията на всеки един ще бъде внимателно прегледана.
Тези които желаят могат да изпратят и своя снимка..стига да не се страхуват .. но ви уверявам ..че с личните ви файлове по никакъв начин няма да се злоупотребява!Момичета също могат да се присъединят!
Целта на групата ще е да си проправи път на българската сцена.. като за начало трябва първо да се опознаем ..и свикнем да работим заедно .. също да се забавляваме!
Ще помоля философи да не пишат по темата ..както на почти всяка такава ..по принцип нямам нищо против тях .. но в случая мнението им е маловажно.. пък и дразнещо! Нека все пак да запазим уважение един към друг .. след като не се познаваме лично .. благодаря предварително! Предимно се търсят млади,талантливи,сериозни и амбициозни хора..които не се страхуват да опитат нещо различно!Всеки изпратил своята биография .. ще получи отговор!
Реших да публикувам темата в Кофата .. понеже тук потребителите винаги са били по-активни от в другите раздели!
И мисля .. че тук има по-голяма вероятност да се интересува някой от предложението!
В обявата не става въпрос за обикновена тийн група (не че имам нещо против тях). Ако трябва да сме съвсем честни .. в България с такава музика са се утвърдили по-старите групи .. всеки ден се сформират такива незнайни банди ..които така и не пробиват! Но пък .. е по добре да си вярваме ..че винаги има изключение!
Едно поздравче за всички!
The Offspring - Pretty Fly
И предишния вид на сайта ми харесваше много... много повече!

Verminaard
12-09-2011, 09:27
http://i.imgur.com/nl4F9.jpg
mfw форумен поп-рок

Concussion
12-09-2011, 09:47
Готово, нямаш проблеми! :)

machoka
12-09-2011, 10:27
Ти хубаво организираш група, ама не си споменал подробности - имаш ли репетиционна, имаш ли инструменти, имаш ли озвучителна и звукозаписна техника, ти какъв се явяваш на групата, имаш ли предишен опит, нещо проект да покажеш готов и т.н.

Afternoon
12-09-2011, 11:59
Тука слушаме само чалга, сори...

Cyandreamer
12-09-2011, 13:49
Как очакваш да стане тая - искам група и искам да пробием.
Нямам думи.

psychopath
12-09-2011, 14:30
И аз съм търсил хора по форумите, ама до този момент не съм намерил точните...

Иначе свиря на китара

А сега отивам на афтЕр...ше пиша като се върна ;д

psychopath
12-10-2011, 02:15
Видях ти обявата в музикат.орг
Айде ще отговоря сериозно

От София съм, свиря на китара (както казах) вече от около 6 години, но доста време я бях "оставил" по една или друга причина, но в последно време отново имам желание да свиря и то с други хора (предишните хора, с които съм свирил се оказаха недостатъчно сериозни и нещата не потръгнаха).

Забележки към свиренето ми:
всичките се дължат на гореспоменатото "изоставяне" на музиката...
теоритично и технически не съм това, което бях преди 3~ години, но това не би било проблем, ако другите в групата са начинаещи или среднодобри технически (тоест ако не са на много високо или професионално ниво).
Казвам го, за да не очаква от мен да бъда Ричи Блекмор хаха

Музикалните ми предпочитания са широки, слушам най-различна музика (рок, метъл, блус, класическа, пънк, ска, ой!, хардкор).

Присъединявам се към въпросите на мачока.
След това ще пиша допълнително, ако имаш някакви конкретни въпроси - казвай.

Но след като дадеш по-подробна информация ще ти пиша дали евентуално съм г/д подходящ кандидат.

ПС- най-важното - за кой град става дума?

psychopath
12-10-2011, 15:56
ЪП
чакам отговори ;>