PDA

View Full Version : Чудя се



nikoleta93
12-09-2011, 08:05
Някой знае ли,защо шишенцето на лакочистителя не се разтваря,а е от пластмаса?

Claymore
12-09-2011, 11:18
Някой знае ли,защо шишенцето на лакочистителя не се разтваря,а е от пластмаса?

ай колко си тъпа, майкооооо
излизам от тая тема на момента

пп нарочно го копирах да не го делнеш

nikoleta93
12-09-2011, 13:25
Защо да съм тъпа?Интересувам се и питам.Знам,че има различни видове пластмаса,но от какво точно е съставен този вид?Това,че ти примерно знаеш не значи,че трябва да обиждаш.И явно следното е истина:
-Български форум-питаш и ти обясняват колко си тъп.Пфф.

torVPN
12-09-2011, 13:28
И двете сте блондинки, а по акъл сте пак на едно ниво.

Claymore
12-09-2011, 13:40
психично болния се изказа
не смятам, че човек като теб може да ми казва, че съм блондинка при положение, че следното изказване ти принадлежи "прокси втора употреба", "IP-то си идва с компютъра като си го купиш"

torVPN
12-09-2011, 13:48
Спри да доказваш русата си природа.

Claymore
12-09-2011, 13:56
колкото до въпроса на темата...
съставките са ацетон, вода, алкохол, парфюм, линолова киселина, линоленова киселина, peg 400
главната съставна част на лакочистителя е ацетона, който всъщност спомага за направата на пластмаса, а не я руши
разреден е и с вода също
алкохол и парфюм, едва ли като разлееш върху някоя пластмасова дъска за рязане малко алкохол тя ще изчезне
колкото до Л киселините - те са мастна киселина и се използват в много растителни масла като зехтина, примерно
пег 400 - полиетилен гликол, безцветна е и има ниска токсичност, използва се в медицински препарати

като виждаш нито едно от тези неща не може да разяде пластмаса, в крайна сметка то е за разреждане на бои, близо е до ума дори без да знаеш горните неща

Claymore
12-09-2011, 13:56
Спри да доказваш русата си природа.

аз поне имам аргументация, дай да чуя твоята, перко

torVPN
12-09-2011, 14:02
Аргументираш се с неща, които си прочела в сайт за олигофрени, а пробвай да сложиш парче пластмаса в буркан с ацетон и виж как няма да се разяде след няколко дена.

Concussion
12-09-2011, 14:04
"IP-то си идва с компютъра като си го купиш"

:lol: :lol: :lol:

torVPN
12-09-2011, 14:07
Спри да доказваш русата си природа.

Колко повторения ти трябват, за да схванеш нещо толкова просто?

Concussion
12-09-2011, 14:15
Русата си природа може да показват само твоите миндилки, тук такива няма.

Claymore
12-09-2011, 14:21
Аргументираш се с неща, които си прочела в сайт за олигофрени, а пробвай да сложиш парче пластмаса в буркан с ацетон и виж как няма да се разяде след няколко дена.

господи колко си прост
разреден е с вода плюс другите съставки

сериозно, предполагам, че майка ти я е срам да каже, че си ѝ син

Claymore
12-09-2011, 14:24
а и всъщност това, че не си разбрал за каква аргументация става въпрос те прави още по тъп
наричаш ме тъпа, но нямаш как да го дакажеш
наричам те тъп, показвам ти цитати
ако в случая имаш предвид, че сайта е олигофренски няма нужда да споменавам, че си регистриран тук и че си активен

torVPN
12-09-2011, 14:32
господи колко си прост
разреден е с вода плюс другите съставки

сериозно, предполагам, че майка ти я е срам да каже, че си ѝ син

Случайно четеш и разбираш ли си постовете, които копираш преди това, а сега не си личи.Защо не сложиш цитата ми, в който бях написал, че трябваше да те черпя кафе, за да ми духаш?
Дано работиш добре с устата, тясна си, а и бъдещетият ти мъж да е роден със секцио, защото след две думи от теб всеки би си тръгнал.

Concussion
12-09-2011, 14:37
Явно имаш някакъв проблем, ходи да си избиваш злобата и комплексите някъде другаде, ако смееш да го правиш извън форумите, тук не е мястото.

Claymore
12-09-2011, 14:41
добре че имаш страшен словоред ХАХА

едва ли някой би останал при теб, в крайна сметка не каза нищо съществено, просто редиш няколко думи и смяташ, че си Ентелигентен
ще чакам да дойдеш с нещо по-добро, което ще привлече вниманието ми до толкова, че да се напъна за отговора

torVPN
12-09-2011, 14:46
добре че имаш страшен словоред ХАХА

едва ли някой би останал при теб, в крайна сметка не каза нищо съществено, просто редиш няколко думи и смяташ, че си Ентелигентен
ще чакам да дойдеш с нещо по-добро, което ще привлече вниманието ми до толкова, че да се напъна за отговора

В сравнение с теб съм дори на нивото на Айнщайн.Нищо свое и смислено не казваш, а даже коментираш как аз съм писал глупости.

torVPN
12-09-2011, 14:47
Явно имаш някакъв проблем, ходи да си избиваш злобата и комплексите някъде другаде, ако смееш да го правиш извън форумите, тук не е мястото.

Страх ме е навън, а тук поне няма да ме набият, когато кажа някоя неприятна истина.

Concussion
12-09-2011, 14:52
Страх ме е навън, а тук поне няма да ме набият, когато кажа някоя неприятна истина.

Личи си, личи си че те е страх навън... Единствено тук можеш да се правиш на голям, при това как - като обиждаш другите, но унижаваш само себе си така.

Claymore
12-09-2011, 14:56
В сравнение с теб съм дори на нивото на Айнщайн.Нищо свое и смислено не казваш, а даже коментираш как аз съм писал глупости.



ХАХА
кое именно не ми е смислено?
пита - отговарям
твърдя - доказвам

ти: твърдиш - оборват те

mirkins981
12-09-2011, 15:10
аве ти бавен ли си ?! създателката на темата очевидно е лишена от интелект а след като момичето и отговори подробно ти почваш да обиждаш..

torVPN
12-09-2011, 15:18
аве ти бавен ли си ?! създателката на темата очевидно е лишена от интелект а след като момичето и отговори подробно ти почваш да обиждаш..

Сестра ли ти Claymore, че я защитаваш, а не следвайте стъпките на родителите си, които са били близки роднини, но това не ги е спряло да създадат потомство.

Достатъчно умен съм, за да не се опитвам да ти обяснявам всички глупости, които написа и за които твърдиш, че са правилен отговор на въпроса, който зададоха.

Wax
12-09-2011, 15:34
Оборската тор е загубена битка.
Донякъде е прав, че сте до известна степен тъпи щом още се занимавате с него :D

nikoleta93
12-09-2011, 16:17
Лишена от интелект...убедена съм,че най-малко 2/3 от хората по света не знаят от какво е създадена пластмасата...все пак човек не се ражда научен.Попитах,защото докато си почиствах лака от ноктите в/у бюрото без да исках мацнах една пластмасова подложка и тя се разяде.

torVPN
12-09-2011, 16:29
Оборската тор е загубена битка.
Донякъде е прав, че сте до известна степен тъпи щом още се занимавате с него :D

Ти поне не си толкова тъп, че да се опитваш да ми се правиш на умен като тях.

Brooklyn
12-09-2011, 16:31
taq Claymore na mnogo 4ok oborotna se pravi , ama na jivo sto procenta e palniq ohluv zaspal :D

torVPN
12-09-2011, 16:32
Русата коса ще и даде път в живота.

ShtrudeL
12-09-2011, 16:34
Я по-спокойно да не ви разтопя. : )

torVPN
12-09-2011, 16:36
Изпей нещо и спираме

Concussion
12-09-2011, 16:37
taq Claymore na mnogo 4ok oborotna se pravi , ama na jivo sto procenta e palniq ohluv zaspal :D

"на много чок"..?!

Claymore
12-09-2011, 17:19
"на много чок"..?!

мани не се занимавай с майни като него, че са мноу оборотни
от тия дет не могат да се запрат

Brooklyn
12-09-2011, 17:27
мнол ясно че съм оборотен ве , кво ше ми кажеш ? на живо ше те направя за 2 стинки името няма може си кажеш , а тука лаеш ... мен тва ми е мисълта че много ти пишат пръстите па на живо ше ми дойдеш с един килограм коНплекси майна ...

такиа виртуални писателки бол кат тебе

вдивия на момента

daq96
12-09-2011, 17:39
Първоначално написано от mirkins981
аве ти бавен ли си ?! създателката на темата очевидно е лишена от интелект а след като момичето и отговори подробно ти почваш да обиждаш..
Сестра ли ти Claymore, че я защитаваш, а не следвайте стъпките на родителите си, които са били близки роднини, но това не ги е спряло да създадат потомство.

Достатъчно умен съм, за да не се опитвам да ти обяснявам всички глупости, които написа и за които твърдиш, че са правилен отговор на въпроса, който зададоха.

Не е нужно да имаш роднинска връзка с някой, че да го защитаваш (Макар че това не е защитаване, а просто изразяване на еднаква гледна точка).

Claymore
12-09-2011, 17:50
мнол ясно че съм оборотен ве , кво ше ми кажеш ? на живо ше те направя за 2 стинки името няма може си кажеш , а тука лаеш ... мен тва ми е мисълта че много ти пишат пръстите па на живо ше ми дойдеш с един килограм коНплекси майна ...

такиа виртуални писателки бол кат тебе

вдивия на момента


и кво точно ше ми направиш, да не мислиш, че ше застана някъде и ше ти слушам глупостите
или па ше дойдеш да ми лепнеш два шамара
кво пък си застанал ти зад компютъра и ми обясняваш колко си велик и на кво ше ме направиш
по същата логика може да си същия заспал охлюв

torVPN
12-09-2011, 17:57
и кво точно ше ми направиш, да не мислиш, че ше застана някъде и ше ти слушам глупостите
или па ше дойдеш да ми лепнеш два шамара
кво пък си застанал ти зад компютъра и ми обясняваш колко си велик и на кво ше ме направиш
по същата логика може да си същия заспал охлюв

Ако ти предложи да те набие или наебе нали е ясно, че няма да ходиш пребита?

Brooklyn
12-09-2011, 17:58
не ве путка майна , гледам те как нареждаш такава и се чудя как няква супер посредствената мърла стои зад някви такива думи , от където ми идва прозата че на живо ше си няква пълната тапа дето вобще няма и цент от тва да може да каже

разликата между теб и мен е че аз и на живо не ме пере кво говоря и кво не , а ти сто процента не си така както се праиш във форума ;) сети ли се ся ?

повярвай ми никога с идиот кат тебе няма да излезна ахахахха

Claymore
12-09-2011, 18:06
e тва говори само за тебе
нека те пере през устата, един ден ше живееш вечно в дискотеката между бутилките в кенефа

изобщо нямаш понятие с кой се карам и кви са ни отношенията
и за тебе ми е през путката, кво ми пречи да ти тегля една майна и на живо

machoka
12-09-2011, 18:10
И двамата демонстрирате селски (по смисъла на селяндурски) манталитет в момента. По-добре не се напъвайте.

Oy7ofCon7roL
12-09-2011, 18:24
И двамата демонстрирате селски (по смисъла на селяндурски) манталитет в момента. По-добре не се напъвайте.

Където има селяния и аз съм там, чудя се защо отбягвах да влизам в тая тема до ся :D

Brooklyn
12-09-2011, 18:38
е аз там където трябва съм за пример в обществото, съпруг мечта , верен приятел , простак чалгар на масата, селянин във форума , син за пример ,честен домоуправител , замесен футболен фен и каквъто си пожелая - зодия близнаци шизофреник :D xaaxxaxa

просто сменяш ролите хахахаха

Concussion
12-09-2011, 19:40
разликата между теб и мен е че аз и на живо не ме пере кво говоря и кво не , а ти сто процента не си така както се праиш във форума ;) сети ли се ся ?

И в това не можем да бъдем напълно сигурни, и ти в момента си мериш пишката зад компа и още малко ще се разпличкаш от кеф, само дето и за теб не можем да бъдем сигурни какъв си на живо, тъй че такива спорове са напълно безсмислени.

torVPN
12-09-2011, 19:42
И в това не можем да бъдем напълно сигурни, и ти в момента си мериш пишката зад компа и още малко ще се разпличкаш от кеф, само дето и за теб не можем да бъдем сигурни какъв си на живо, тъй че такива спорове са напълно безсмислени.

Объркал съм се, че си женка, а само момчетата имат пишки и могат да си ги мерят.

torVPN
12-10-2011, 09:27
миминкото си търси агнешко

Wax
12-10-2011, 09:43
Бахти, се още има хора дето му се връзват :lol:
Не разбрахте ли, че той търси да спори, дори и темата да не му е между малкото компетенции :D

Missmarch
12-10-2011, 12:27
важното е простотия да има :Д

torVPN
12-10-2011, 13:50
Бахти, се още има хора дето му се връзват :lol:
Не разбрахте ли, че той търси да спори, дори и темата да не му е между малкото компетенции :D

Друго е да знаеш малко, но сред множество неуки да изглеждаш интелигентен.

Oy7ofCon7roL
12-10-2011, 13:52
Не знам на кой му се спори и на кой не ама клеиморката я нахраниха богато