PDA

View Full Version : Помощ! Незнам какво да правя!



hubabuba16
12-09-2011, 12:38
Значи така! Харесвам едно момче което ми е бивше гадже. Той ходи с некви кифли постояно или по точно те ходят след него. Беше казал че съм досадна,но виждам го постоянно да гледа в мен. Аз му казах,че го харесвам, но една приятелка ми изпрати дискусия с него че нали ме мисли за досадна. Той видя съобщението но аз му бях написала че не е за него и той каза слава богу. Какво да направя за да тръгнем ? Просто сме в едно даскало и не искам да се изложа, защото като скъсъхме не си говорихме 2 години

Sh@d0w
12-09-2011, 12:46
Насила хубост не става.

Като не те харесва, надали ще го "накараш". Ориентирай се в друга посока, момчета колкото искаш.

shmatarok
12-09-2011, 12:50
Остави го този, има още колко риба в морето. ;)

anonymous708973
12-09-2011, 12:54
Ако някой ми каже, че ме мисли за досадна, дори и да е косвено, толкова ще ме заболи, че няма и да го погледна повече.

sasha_90
12-09-2011, 19:46
Ако знаеш само,колко смешна би изглеждала,тичайки след него като "кифлите".Не падай толкова ниско,няма смисъл.

Verminaard
12-09-2011, 21:01
Ако някой ми каже, че ме мисли за досадна, дори и да е косвено, толкова ще ме заболи, че няма и да го погледна повече.

Неприятно е когато не ти захаросват истината.

Luidgie
12-09-2011, 21:09
Някои от лигня се разтичат, тука от тъпня протичат...

nepowtorima
12-10-2011, 15:02
Казвали са ми, че съм била досадна .. и човека просто ме загуби оттогава.. т.е. не ми го е казал той, а от друг източник ми беше съобщено.. Съответно се почуствах като смачкана..
Щом сте били един път заедно и сте се разделили не мисля, че трябва да опитваш от ново.. Щом той не иска да е с теб трябва да се примириш.. той явно си е коцкар и няма да си го промени.. ти бъди момиче на ниво и спри да го търсиш.. той ако забележи липсата ти на внимание към него .. той сам ще се отправи към теб..

ariimeri97
12-11-2011, 09:13
Ако някой ми каже, че ме мисли за досадна, дори и да е косвено, толкова ще ме заболи, че няма и да го погледна повече.


Ако знаеш само,колко смешна би изглеждала,тичайки след него като "кифлите".Не падай толкова ниско,няма смисъл.

абсолютно съгласна и с двете! същото бих направила и аз

kobrichka
12-12-2011, 18:03
абсолютно съгласна и с двете! същото бих направила и аз

И аз съм напълно съгласна и с двете мнения !!!

XXX_sweet_XXX
01-21-2012, 07:51
На твое място не бих го погледнала!Не те заслужава!