PDA

View Full Version : Любовта не съществува



headhunters
12-09-2011, 12:47
Не знам по колкото пъти и начина трябва да го доказвам, но си остават хора които просто се заблуждават.. Това за 2-3 години връзка ако е любов значи не съм човек. Мога да дам поне 2-3 лични примера с мен самия именно за да обясня защо не съществува такава простотия, а и не само примери с мен, дори с мои познати. Първото е преди 2 години и малко отгоре ходих с едно момиче около 7 месеца.. тя ми се обясняваше как не иска да се разделяме никога, всеки ден ме търсеше, искаше постоянно да сме заедно, все обяснения типично по женски.. е минаха 7 месеца и тя ми каза че иска да скъсаме и ми изтъкна като причина, че вече нямало тръпка ( което беше най- голямата ЛЪЖА , която съм чувал някога ) не беше това причината, разбрах я малко по късно и то точно от тоя човек от когото тя със сигурност дори не е подозирала, зарязала ме е защото е тръгнала с някакъв от нейния клас дори и днес още ходят.. и след това ако ми кажете че има любов явно съм извънземно. Най шибаното предателство е именно от най близък човек.. прекалено близък, но както и да е това го преодолях. Още тогава се заблуждавах викам си окей, ще си намеря друга пак ще обичам някоя, но мина доста време от тогава, е не попаднах на такава, колкото и да опитвах, мнозинството са курви или някакви с кухи глави като тая. Мога да давам още много примери , не само с мен че това нещо '' любов '' е само временна илюзия.. заблуда.

Sh@d0w
12-09-2011, 12:59
В тийнейджърската възраст може и да е така. Обещавате си неща, обаче самите вие не знаете какво искате от живота. Едва когато сте преживяли достатъчно, че да знаете какво искате/търсите и можете да го оцените - чак тогава вече може да се говори за любов.

Мога да ти кажа, че съществува. Това че си преживял разочарование не ти дава никакъв повод да слагаш всичко под общ знаменатал, или да генерализираш нещата. Просто не си попаднал на точното момиче.

LadyDi
12-09-2011, 13:11
Любов ИМА. Просто понякога, както в твоя случай, тя просто е несподелена.

montana6
12-09-2011, 13:13
В момент на афект е по-добре човек да не пише и да не говори.

headhunters
12-09-2011, 13:16
В момент на афект е по-добре човек да не пише и да не говори.

Афект? Мина толкова много време от тогава.. че не знам как може да има още афект

LadyDi
12-09-2011, 13:17
Явно след това ти се е случило още нещо, което да отприщи това. Ще ти мине :)

headhunters
12-09-2011, 13:18
Тийнейджърска възраст или не все му викате любов нали ? кой какво иска и как .. еми когато някой не знае какво иска по добре да не казва че иска еди какво си а не е вярно.. Слагам всичко под общ знаменател , защото не се случило нещо само веднъж, просто в днешно време си е ФАКТ че повечето са смотани курвички.
П.С И не съм на 16 :Д:Д

montana6
12-09-2011, 13:20
Афект? Мина толкова много време от тогава.. че не знам как може да има още афект

Ами словото ти има вид на изречено от афектиран човек. А това, че след толкова време звучи така, всякаш е станало вчера, не говори добре за емоционалната ти стабилност.

LadyDi
12-09-2011, 13:20
Виж сега. Абсолютно нормално е в тийнейджърската възраст да се бъркат понятията. Не е нищо ново да си мислиш днес, че си влюбен в някого, а утре друг да ти създаде тръпка. Всички сме минали по този път. Задълбочените връзки, големите
любови се появяват по-късно, единици ги изпитват като тийнейджъри. Просто непостоянството е обща черта на всички младежи и това е нормално - тепърва се отваряш за света и за всичко. Обвързването само с един човек идва после.

headhunters
12-09-2011, 13:29
Е не съм ви спрял да си мислите, че има любов на по голяма възраст.. въпреки че съм почти на 19.. и нито вярвам на тая мега простотия, нито се надявам да се появи.. просто преди няколко години бях толкова тъп да се доверя и то не на кого да е .. а на МОМИЧЕ.. доверие на момиче , означава че рано или късно ще си предаден.

headhunters
12-09-2011, 13:31
Ами словото ти има вид на изречено от афектиран човек. А това, че след толкова време звучи така, всякаш е станало вчера, не говори добре за емоционалната ти стабилност.

Е дори да звуча афектиран, то това е защото просто представи си ходиш с някоя доста време да речем година 2 .. всичко си е супер и от нищото решава да се разделите и на другия ден хоп с нов приятел, и това ли е любовта 1 година си обичал някого, а за 1 ден спираш да го обичаш и вече си с друг.

LadyDi
12-09-2011, 13:35
Е дори да звуча афектиран, то това е защото просто представи си ходиш с някоя доста време да речем година 2 .. всичко си е супер и от нищото решава да се разделите и на другия ден хоп с нов приятел, и това ли е любовта 1 година си обичал някого, а за 1 ден спираш да го обичаш и вече си с друг.
Вероятно е спряла да те обича по-отдавна, отколкото си мислиш.

headhunters
12-09-2011, 13:40
То щях да разбера по държанието и примерно, че е спряла , а дори да е спряла не знам каква логика имаше да късаме и на другия ден да е с друг..типично в женски стил!

Cyandreamer
12-09-2011, 13:44
Нормално е в ранна възраст ако не ти се кефи толкова да те заебе. И нормално преди това да ти обяснява, че иска да е с теб, иначе ти ще почнеш да цивриш като бебе и да създаваш излишен шум.

LadyDi
12-09-2011, 13:46
То щях да разбера по държанието и примерно, че е спряла , а дори да е спряла не знам каква логика имаше да късаме и на другия ден да е с друг..типично в женски стил!
Вероятно е трябвало да разбереш, но не си го разбрал. И недей да генерализираш така нещата.
Има си една приказка - като не ти харесва какви са жените, просто... не бъди с тях :)

SisiStrange
12-09-2011, 13:53
Това е идеята. Като малки още не знаем какво искаме. И си оформяме тепърва критериите. Просто не си бил за нея. Винаги са ми били странни мъжете, които мрънкат по тийнейджърски отминали любови. Все едно е свършил света, всички жени са еднакви, мрън мрън мрън... Никак не е мъжествено. И аз не бих ходила с човек с подобно мислене и се съмнявам, че някое свястно момиче би тръгнало с индивид, който твърди, че всички сме лъжкини, не може да ни се вярва и тн. Тъй че има вероятност, ако продължиш в тоя дух, наистина никога да не срещнеш любовта. Което би било доста жалко за теб.

Hilary_
12-09-2011, 14:15
Съществува, но не останаха свестни хора, с които да я изпиташ.

headhunters
12-09-2011, 14:16
е то си има и други начини да съм с момиче, дори да няма любов
П.С Е няма как да не съм с жена, не мисля да ставам гей с извинение .

headhunters
12-09-2011, 14:17
Това е идеята. Като малки още не знаем какво искаме. И си оформяме тепърва критериите. Просто не си бил за нея. Винаги са ми били странни мъжете, които мрънкат по тийнейджърски отминали любови. Все едно е свършил света, всички жени са еднакви, мрън мрън мрън... Никак не е мъжествено. И аз не бих ходила с човек с подобно мислене и се съмнявам, че някое свястно момиче би тръгнало с индивид, който твърди, че всички сме лъжкини, не може да ни се вярва и тн. Тъй че има вероятност, ако продължиш в тоя дух, наистина никога да не срещнеш любовта. Което би било доста жалко за теб.

Е не знам дали е жалко за мен ако не срещна любовта, а може би е по изгодно да си използвача, може би вече нямам нужда от любов и не я търся :) .

SisiStrange
12-09-2011, 14:59
^ То много хора казват така. Доколко го чувстват е отделен въпрос. Ако ти беше безразлично и не се интересуваше от чувства нямаше да си в този раздел и да пуснеш тази тема. Да си използвача е най-лесно. И най-безсмислено.

montana6
12-09-2011, 15:42
Е дори да звуча афектиран, то това е защото просто представи си ходиш с някоя доста време да речем година 2 .. всичко си е супер и от нищото решава да се разделите и на другия ден хоп с нов приятел, и това ли е любовта 1 година си обичал някого, а за 1 ден спираш да го обичаш и вече си с друг.

Старай се да гледаш обективно. Виж ми подписа и помисли върху него. Струва ли си заради една несполука да заклеймяваш цялата любов? Според теб има ли смисъл и редно ли е да го правиш? Печелиш ли от това?

Човек с човек колкото си приличат, толкова се и различават. Това момиче е постъпило така, но друго момиче няма да постъпи така.

headhunters
12-09-2011, 15:57
Старай се да гледаш обективно. Виж ми подписа и помисли върху него. Струва ли си заради една несполука да заклеймяваш цялата любов? Според теб има ли смисъл и редно ли е да го правиш? Печелиш ли от това?

Човек с човек колкото си приличат, толкова се и различават. Това момиче е постъпило така, но друго момиче няма да постъпи така.

Може и така да е , имам само 3 що годе по дълги връзки да речем период от година, но от всичките съм видял едно и също. Въпреки че освен тази първата, другите 2 аз бях този който ги оставяше, но си имаше сериозни причини, а другите ми връзки са били от типа запълване на време. Но продължавам да си твърдя на моето !
Цитирам: '' Химическо е невъзможно любовта да продължи повече от 4 години. Състоянието, в което се намира човек, докато е влюбен, може да се сравни с повечето трудно преодолими психични състояния. ''

SisiStrange
12-09-2011, 16:43
Мда. Затова познавам семейства с над 20 години брак, които още се държат като тийнейджъри и не свалят очи един от друг.
Ако има нещо, което учените да не могат да обяснят, това е любовта. И казвам това като студентка по молекулярна биология.

headhunters
12-09-2011, 16:47
Мда. Затова познавам семейства с над 20 години брак, които още се държат като тийнейджъри и не свалят очи един от друг.
Ако има нещо, което учените да не могат да обяснят, това е любовта. И казвам това като студентка по молекулярна биология.

Mхм и колко такива връзки мислиш, че има които са истински.. може би 5 или може би 10 .. стига вицове с тая любов.. илюзия и просто ни създава чуството че всичко ни е окей и че сме много щастливи и т.н : ) .

SisiStrange
12-09-2011, 16:58
Или си трол, или си силно депресиран. Започвам да си мисля, че по-скоро е първото.
Хванал си 1 сериозна приятелка, която го прецакала, после си хванал няколко момичета за запълване на времето (лол) и айде жените са кучки, любов няма. Даже и да си на 19 (което все повече не ми се вярва) имаш мисленето на пубер. Аз спирам да споря, защото в случая е все едно да си споря със стената. Успешен живот на самотник. :)

headhunters
12-09-2011, 17:01
Или си трол, или си силно депресиран. Започвам да си мисля, че по-скоро е първото.
Хванал си 1 сериозна приятелка, която го прецакала, после си хванал няколко момичета за запълване на времето (лол) и айде жените са кучки, любов няма. Даже и да си на 19 (което все повече не ми се вярва) имаш мисленето на пубер. Аз спирам да споря, защото в случая е все едно да си споря със стената. Успешен живот на самотник. :)

ROFL ... Самотник.. дали ? според теб може би, но това че няма някоя до мен, не значи че съм сам.. тоест винаги има момичета които не търсят само любов, а има и такива от които може да се възползваш.. така че дали трол, дали самотник , дали депресиран пак няма да повярвам на цялата простотия която изписа : ) . Нали знаеш има си хора за всичко.

mimsssssss
12-09-2011, 17:26
Това, че не си намерил любовта на живота си преди две години, т.е. когато си бил на 17, абсолютно не ти дава право да говориш, че любов няма. Нали знаеш лафа, че ако не вярваме в нещо, никога не го търсим и съответно никога не го намираме. Ако всички се влюбваха на по 17, щяха да създават семейства след година - две и всичко щеше да е розово. Е, да, ама не. Някой хора не искат да са моногамни, други не знаят какво изобщо искат, трети решават че не могат повече да издържат в подобна връзка и ред още неща.
Самотен може да не си - както ти искаш да си удовлетвориш сексуалният апетит, така и останалите. Момичета и момчета търсещи секс бол. Но си самотник - чисто душевно. Да нямаш с кого да си споделиш мислите в три през ноща е сто пъти по лошо, отколкото да нямаш с кого да си споделиш леглото.
Прави секс, не се обвързвай - живота е твой. Но любовта те връхлита - това не е закон, за който има някакви правила. Не е нещо, което изисква обяснение или прекланяне. Нито си мисли, че тази която ти се обяснява е влюбена в теб. Истинската любов ще те понесе по едни бързи вълни, че дори няма да се усетиш кога си се влюбил и ще си забравиш песимистичните нагласи.

headhunters
12-09-2011, 17:55
Това, че не си намерил любовта на живота си преди две години, т.е. когато си бил на 17, абсолютно не ти дава право да говориш, че любов няма. Нали знаеш лафа, че ако не вярваме в нещо, никога не го търсим и съответно никога не го намираме. Ако всички се влюбваха на по 17, щяха да създават семейства след година - две и всичко щеше да е розово. Е, да, ама не. Някой хора не искат да са моногамни, други не знаят какво изобщо искат, трети решават че не могат повече да издържат в подобна връзка и ред още неща.
Самотен може да не си - както ти искаш да си удовлетвориш сексуалният апетит, така и останалите. Момичета и момчета търсещи секс бол. Но си самотник - чисто душевно. Да нямаш с кого да си споделиш мислите в три през ноща е сто пъти по лошо, отколкото да нямаш с кого да си споделиш леглото.
Прави секс, не се обвързвай - живота е твой. Но любовта те връхлита - това не е закон, за който има някакви правила. Не е нещо, което изисква обяснение или прекланяне. Нито си мисли, че тази която ти се обяснява е влюбена в теб. Истинската любов ще те понесе по едни бързи вълни, че дори няма да се усетиш кога си се влюбил и ще си забравиш песимистичните нагласи.

Ами не помня как беше на руски израза,затова в български вариант Ще поживеем, Ще видиме.

mimsssssss
12-09-2011, 17:59
По живём, по увидем :)
Така си е. За това на млади години такива генерални констатации не се правят. Заключения - след минаване на критическата.

djipsito
12-09-2011, 18:07
На кой велик мислител, след като са го питали какво не е разбрал за целия си живот, последните му думи са били, че така и не успял да разбере жените ?

LadyDi
12-09-2011, 18:09
Темата доскуча, а авторът очевидно има доста комплекси, с които трябва да се пребори.

babity
12-09-2011, 18:13
Какво значение има дали любов има или няма? В живота има толкова много (и по - важни) други неща. Живейте си живота, ъпгрейдвйте се, просто живейте! Правете това, което ви кара да се чувствате щастливи и не правете онова, което ви прави нещастни. Кому е нужно да си вгорчава живота с такива неща? Нима нещо се променя, ако се опитваме да сложим всичко в рамка?

mimsssssss
12-09-2011, 18:13
На кой велик мислител, след като са го питали какво не е разбрал за целия си живот, последните му думи са били, че така и не успял да разбере жените ?


Зигмунд Фройд, Основателят на психоанализата.Твърди се, че на предсмъртното си ложе, Фройд продължавал да си задава въпроса: „Какво искат жените?”

LeprikonA
12-09-2011, 18:21
авторе като бившия ми звучиш. ама точно като него, с разликата, че с него бяхме заедно 2 години и половина. поведението ти,особено след толкова много време, е неприемливо. какво си се хванал да се тръшкаш тука, при положение, че мацката както сам казваш до ден днешен се е задържала с другото момче. нещо яд ли, к'во? ми нека. а ти вземи се постегни, без да бълваш простотии. както в някой горен пост каза SisiStrange трудно ще си намериш такава, която да ти търпи изказванията. и вижданията точно за това. просто приеми, че така се случва. това са чувства - имало ги е, станало е нещо, изчезна ли са, разделили сте се, продължавате напред. вместо да дрънкаш как любов няма се успокой, спри да се самозаблуждаваш.

P.S ако толкова мислиш, че любов няма защо изобщо пусна темата? нали знаеш, че никой не би ти повярвал? точно защото не е вярно.

headhunters
12-09-2011, 18:37
авторе като бившия ми звучиш. ама точно като него, с разликата, че с него бяхме заедно 2 години и половина. поведението ти,особено след толкова много време, е неприемливо. какво си се хванал да се тръшкаш тука, при положение, че мацката както сам казваш до ден днешен се е задържала с другото момче. нещо яд ли, к'во? ми нека. а ти вземи се постегни, без да бълваш простотии. както в някой горен пост каза SisiStrange трудно ще си намериш такава, която да ти търпи изказванията. и вижданията точно за това. просто приеми, че така се случва. това са чувства - имало ги е, станало е нещо, изчезна ли са, разделили сте се, продължавате напред. вместо да дрънкаш как любов няма се успокой, спри да се самозаблуждаваш.

P.S ако толкова мислиш, че любов няма защо изобщо пусна темата? нали знаеш, че никой не би ти повярвал? точно защото не е вярно.
Простотий ? Знаеш ли какво забелязах когато почна да говоря самата истина и което ми е на уста всеки се цупи.. казвам това което мисля ...просто така се случва .. а тя дали се замисля какво причинява на другия като зарязва ( примерно защото се е привързал към нея ) но както и да е това е за друга тема. Мога да пиша с часове.. дали ме е яд? единственото за което ме е яд не е защото е с друг, яд ме е защото ме изигра някакво момиченце.


Темата доскуча, а авторът очевидно има доста комплекси, с които трябва да се пребори.

Колко ми се искаше да беше права.. ее де да имах и комплекси.. единствения ми комплекс ако въобще може да се нарече така е, че бях предаден по толкова тъп начин, може да звучи тъпо, но никой нищо не знае за самата връзка и какво е било в нея и така всеки може да си коментира каквото поиска и както поиска. Всичко си идва на мястото рано или късно.. но момиче да ме прекара така яко беше върха на чудесата.

jghgh
12-09-2011, 18:54
Не съм ти чела всички мнения, но през редовете видях, че просто си предубеден. Ти си негативен, много отрицателно настроян и си като кон с капаци. Който говори с теб, явно се чувства облъчен от негативизма ти и лошата нагласа към всичко и всички, затова се цупи - а не защото казваш истината, дето, видиш ли, била неприятна. И явно толкова си се заинатил, че си прав, че не приемаш никаква друга гледна точка. Хората като те видят такъв и не желаят да спорят, понеже си знаеш свотео. Това не значи, че си прав и че всичко е такова, каквото ти мислиш, че е.

Знай, че само глупецът си мисли, че е наясно как стоят нещата. Мъдрецът Сократ е казал: "Аз знам, че нищо не знам" и е бил много прав. Не бъди ограничен, знам, че страдаш, но това не значи да си затваряш очите за хубавото в живота, в любовта и жените, и да тъпчеш на едно място. и просто си се заинатил да гледаш в една гледна точка - "Любовта не съществува, жените са тъпи". Ами да, страдаш, кофти ти е, но имай сили да повярваш, че не си прав. Наистина не си нправ. Нещата не са само черни, нито само бели. Всичко е субективно, всичко има нюанси, има красива любов, има и тъжна такава, има прекрасни момичета, има и такива, които не са толкова прекрасни.

А колкото до момичето - откога това, че някой не те харесва, значи, че те е предал? Просто чувствата са й изчезнали - а и 7 месеца не са малко. Разбирам, че страдаш, но виж, ако обичаш някого - пусни го на свобода. Още повече щом не е щастлив с теб. Какво? Да беше останала с теб и да се преструва, че те обича, само да те лъже? Още по-грозно е.

Съчувствам ти, и аз по много време си изживявам нещата, но не си прав да мислиш толкова полярно, крайно, отрицателно. Има любов, има прекрасни момичета, има жени, които страдат много, защото мъже са ги наранили.. Детинско е да твърдиш колко са лоши жените и как винаги са неориентирани, предателки и пр.
На теб ако ти се случи така, ще ти е приятно ли да те линчуват? Всеки търси своето щастие. Онази твоята е искала да п отърси своето. Не й се сърди - все някога ще срещнеш тази, която няма да те изостави до края. Ама не е сигурно дали ти тогава няма да я оставиш ;) Няма вечни неща, ти самият може да не си готов за истинската любов, ако я срещнеш.

headhunters
12-09-2011, 19:02
Не съм ти чела всички мнения, но през редовете видях, че просто си предубеден. Ти си негативен, много отрицателно настроян и си като кон с капаци. Който говори с теб, явно се чувства облъчен от негативизма ти и лошата нагласа към всичко и всички, затова се цупи - а не защото казваш истината, дето, видиш ли, била неприятна. И явно толкова си се заинатил, че си прав, че не приемаш никаква друга гледна точка. Хората като те видят такъв и не желаят да спорят, понеже си знаеш свотео. Това не значи, че си прав и че всичко е такова, каквото ти мислиш, че е.

Знай, че само глупецът си мисли, че е наясно как стоят нещата. Мъдрецът Сократ е казал: "Аз знам, че нищо не знам" и е бил много прав. Не бъди ограничен, знам, че страдаш, но това не значи да си затваряш очите за хубавото в живота, в любовта и жените, и да тъпчеш на едно място. и просто си се заинатил да гледаш в една гледна точка - "Любовта не съществува, жените са тъпи". Ами да, страдаш, кофти ти е, но имай сили да повярваш, че не си прав. Наистина не си нправ. Нещата не са само черни, нито само бели. Всичко е субективно, всичко има нюанси, има красива любов, има и тъжна такава, има прекрасни момичета, има и такива, които не са толкова прекрасни.

А колкото до момичето - откога това, че някой не те харесва, значи, че те е предал? Просто чувствата са й изчезнали - а и 7 месеца не са малко. Разбирам, че страдаш, но виж, ако обичаш някого - пусни го на свобода. Още повече щом не е щастлив с теб. Какво? Да беше останала с теб и да се преструва, че те обича, само да те лъже? Още по-грозно е.

Съчувствам ти, и аз по много време си изживявам нещата, но не си прав да мислиш толкова полярно, крайно, отрицателно. Има любов, има прекрасни момичета, има жени, които страдат много, защото мъже са ги наранили.. Детинско е да твърдиш колко са лоши жените и как винаги са неориентирани, предателки и пр.
На теб ако ти се случи така, ще ти е приятно ли да те линчуват? Всеки търси своето щастие. Онази твоята е искала да п отърси своето. Не й се сърди - все някога ще срещнеш тази, която няма да те изостави до края. Ама не е сигурно дали ти тогава няма да я оставиш ;) Няма вечни неща, ти самият може да не си готов за истинската любов, ако я срещнеш.

Това за негативното не знам докъде си права, че не съм прав за всичко е ясно.. негативизъм да на хората не им изнася да слушат гадната истина и я отбягват ФАКТ! Не ме харесва.. Окей само ми обясни това.. момиче което 7 месеца ме търси почти всеки ден.. е не само тя мен, но в повечето случаи, момиче които ме запознава с техните с които сме ходили къде ли не, което ми обяснява как не може да си представи какво ще прави без мен ( говоря лично с нейни думи ) изведнъж спира да ме харесва.. е стига бе.. явно е от друга планета : ) . А относно негативизма и позитивизма.. знаеш ли какво съм забелязал .. негативните хора в повечето време говорят с ФАКТИ самата истина.. позитивните гледат на повечето неща с усмивка и си мълчат.. така че може би така е по добре. Може да отнасям много критики.. може да не съм прав винаги, но никога не си мълча, никога не се крия, никога не се предавам.

Нета ми е ужасен и за това мога на места да пропускам някои букви.. а и се извинявам за мненията ми че са така едно след друго, но ако ги пиша на едно ми зарежда 2 часа.

montana6
12-09-2011, 19:11
никога не си мълча, никога не се крия, никога не се предавам.

Докажи го тогава! Защото дотук звучиш пораженчески.

headhunters
12-09-2011, 19:13
Докажи го тогава! Защото дотук звучиш пораженчески.

Да го докажа и какво предалагаш.. по какъв начин според теб ? Защото може аз да имам едно впредвид а ти друго .. не мисли че ще съм толкова глупав да се оставя пак някоя мърла да ме прецака по същия начин : ) .

anonymous708973
12-09-2011, 19:28
Престани да повтаряш това, че на хората не им отървало да чуят истината. Ти НЕ говориш истина, нито говориш каквито и да било факти.

jghgh
12-09-2011, 19:43
И ако ще се почувстваш по-добре, аз не съм оптимистка, по-скоро съм песимистка, и все пак с усмивка приемам факта, че не всичко в тоя свят е лошо, че има любов, има прекрасни хора, има красиви човешки чувства :)
Просто това е по-реално, отколкото да си само оптимист или само песимист.
Така че песимистите не говорят с факти, защото мислят само най-лошото, а не вземат предвид фактите. А фактите не са че всичко свързано с любовта е лошо, черно, болезнено и пр.

Що ли се хабя да обяснявам?

headhunters
12-09-2011, 19:57
Престани да повтаряш това, че на хората не им отървало да чуят истината. Ти НЕ говориш истина, нито говориш каквито и да било факти.

ХАХА симпатяга и ти много приличаш на бившата .. ясно ми е .. не говоря с факти .. е купи си очила в предишните мнения написах поне 3 такива, не пиша истината.. вземи се задълбочи в четеното и ще видиш че 70% е истина : ) .

headhunters
12-09-2011, 19:58
И ако ще се почувстваш по-добре, аз не съм оптимистка, по-скоро съм песимистка, и все пак с усмивка приемам факта, че не всичко в тоя свят е лошо, че има любов, има прекрасни хора, има красиви човешки чувства :)
Просто това е по-реално, отколкото да си само оптимист или само песимист.
Така че песимистите не говорят с факти, защото мислят само най-лошото, а не вземат предвид фактите. А фактите не са че всичко свързано с любовта е лошо, черно, болезнено и пр.

Що ли се хабя да обяснявам?

Песимистите не говорят с факти или само така си мислиш : ) може да не ме слагаш под общ знаменател, както беше казал някой по горе .

Niakoitam
12-10-2011, 08:30
Продължавай в същият дух и освен чукане с някоя заблудена, която обича да се държат гадно с нея друго няма да получиш.Била те зарязала. Ами може би пък е трябвало и малко повече да се постараеш,защото по това,което на места пишеш за търсенето ми напомня някои други истории и си мисля че си я взел за даденост, а пък другият явно не е.Други ти били пълнеж и си ги зарязвал. Ами ако те пък са те обичали? Какво предаване какви пет лева? Вие да не сте били женени? Да не сте имали деца? И аз да бях жена и аз щях да те зарежа заради подобно мислене, от което лъха само негативизъм, който видиш ли бил самата истина. Ти си си бил винаги така настроен само може сега да го показваш по явно. И повярвай ми аз съм човек, на който съдбата е дала пълното право да твърди че любовта НЕ съществува. Причини много, които не желая да споделя,защото много хора тук ще ме погледнат с много по-лоши очи. Не че би трябвало да ми пука де, но не обичам подигравките и съжалението където и да било. Но аз с две вдигнати ръце и пълно гърло твърдя че ЛЮБОВТА НЕСЪМНЕНО СТЩЕСТВУВА.

mimsssssss
12-10-2011, 09:46
След първото ми мнение в темата, смятах че темата е приключена. Момчето има още много да живее, да си смени мнението хиляда пъти и така. Сега така мисли, нищо не пречи утре да е друго. А пък вие спрете да си налагате вашето, защото знаете че всеки за себе си е прав. Него са го зарязали, обичал е, видял е че любовта прецаква. Еми всеки понякога губи вяра в нещо си, оставете да го изживее. Ако пък до края на живота си ен срещне повече любовта, осъзнавате ли че ще си остане завинаги прав?
Аз любовта я срещнах преди близо пет години. И кво, да тръгна да обяснявам на всеки становището си - че я има, че може да намериш човек по - близък от майка си, че има хора който не мисля само за секс, изневери и пиене? Еми не, не съм тръгнала, живея си живота, радвам си се всеки ден на късмета и това е.

XTREMEFREERIDE
12-10-2011, 10:13
Може да си на 15, може да си на 20, може да си на 200, няма никакво значение, а и честно казано не ме интересува особено, това не е до възраст, а до мозък. Престани с пубертетските ти изблици. Комплекси, брато, комплекси! Вместо да седиш в някакъв тийн-форум и да се оплакваш, можеш да направиш нещо по въпроса, хвани я, бий й шамарите, промени я като толкова много те е афектирала. И дори да не е точно мацката, за която говориш, ако е някоя втора, трета, десета... Хващаш един човек и го променяш, винаги има начин, а ако не ти се занимава, сори, ма ш'си сърбаш попарата!
А колкото до любовта, т'ва, че не я намираш в себе си не е проблем на никой друг, освен на самия теб. Какво мислиш, че е любовта? Мили думички, спазени обещания и секс на свещи? Не. Любовта е нещо, което зависи само и единствено от теб. Разбира се, когато е споделена ти прилича на нещо толкова хубаво, че чак нереално. Ако сам не намериш любовта в сърцето си, никой не може (а и няма) да дойде, да ти хвърли 2 семена и да поникне дърво, ей така в бързината. Намираш човек, изграждаш представа за него, обикваш го, става твоята мечта, става твоята цел, става твоето щастие и всичко това, не защото той е направил нещо определено, а просто защото ти си намерил нещо в себе си, което те кара да имаш нужда от щастието на този срещу теб.
И не е до няк'ви месеци връзка, разбира се, че може да те е обичала през тия 7 месеца. Толкова е елементарно всичко, толкова е простичко. В тази възраст хората се променят самостоятелно, влияят им всякакви неща, четеш книга - променя те, запознаваш се с някой нов - променя те, има разправия вкъщи - променя те, слушаш музика - променя те, всичко има сила да те промени, когато търсиш себе си, а ако преди 7 месеца характерите ви са били достатъчно съвместими за поддържането на връзка и имането на отговорност един към друг, то е напъъъъъъъълно нормално съвсем скоро да сте се променили по единично и характерите ви вече да не си пасват. Тогава защо да се тормозите?
Любовта не е връзката.

sasha_90
12-10-2011, 11:24
Така е,когато попадаш на недорасли девойки,незнаещи какво искат.Но това нетрябва да те навежда на мисълта как всички били еднакви и не знам си какво още.Мисленето ти е леко глупаво.Веднъж,ако се разочароваш,не означава,че винаги ще е така.

headhunters
12-10-2011, 11:52
''И аз да бях жена и аз щях да те зарежа заради подобно мислене''

Подобно мислене, което може би ако случайно се замислиш не идва от самосебе си, което може би е провокирано, но няма да споря по 20 различни теми.

headhunters
12-10-2011, 11:53
След първото ми мнение в темата, смятах че темата е приключена. Момчето има още много да живее, да си смени мнението хиляда пъти и така. Сега така мисли, нищо не пречи утре да е друго. А пък вие спрете да си налагате вашето, защото знаете че всеки за себе си е прав. Него са го зарязали, обичал е, видял е че любовта прецаква. Еми всеки понякога губи вяра в нещо си, оставете да го изживее. Ако пък до края на живота си ен срещне повече любовта, осъзнавате ли че ще си остане завинаги прав?
Аз любовта я срещнах преди близо пет години. И кво, да тръгна да обяснявам на всеки становището си - че я има, че може да намериш човек по - близък от майка си, че има хора който не мисля само за секс, изневери и пиене? Еми не, не съм тръгнала, живея си живота, радвам си се всеки ден на късмета и това е.

Една от малкото която дава най смислените и точни отговори.

someonerandom
12-10-2011, 12:10
Баба ти не съществува.Аман от гупости.
От какво стигна до извода,че не съществува?Прецакала те е една,край,ужас.После ти сам си казваш,че имало много,които да използваш-кой знае колко ти самият си отказал от любовта от комплексарщина.Ходил си някаква,когато си бил на 17,и си в дълбок шок и потрес,че тя не се е оказала любовта на живота ти.Това,че на теб ти е било по-интересно с момичето,отколкото на него с теб,не значи нищо,освен че си бил по-хлътнал.На всеки се случва.Виж,това,че 2 години по-късно още се тръшкаш,ръсиш простотии и се държиш като изоставена петокласничка не говори много добре за теб.

anonymous708973
12-10-2011, 12:26
С факти говорил. Пха-ха-ха.

headhunters
12-10-2011, 12:32
С факти говорил. Пха-ха-ха.

Пропуснах да ти кажа че имам въпрос към теб.. колко струват едни очилца ама така с по ГРАМАДЕН диоптър.. защото имах проблеми с зрението, а трябва да се вземат мерки не мислиш ли ? хаха

LadyDi
12-10-2011, 15:03
headhunter, ставаш заядлив. По-лекичко, иначе темата ще приключи на бърза ръка.

SisiStrange
12-10-2011, 15:49
Става досаден. И претендира, че иска да му се четат коментарите в дълбочина, а той самият не чете ничии отговори по темата наистина.
Аз обаче сериозно се замислих над поста на mimsss и съм на мнение, че тя е напълно права. Няма смисъл да се убеждава човек, който толкова си вярва. Нека си се тръшка и нека си вярва, че на света всичко споделено се свежда до секс, а жените са лицемерни кучки. Всеки си има право на мнение. Това не ми пречи на мен утре да се сгуша в моето човече и да си продължа спокойно живота, намирайки много повече смисъл и радости. На вас също не ви пречи. Темата, лично според мен, стана безсмислена. Авторът няма да го убедите, че има любов. Той си е захапал долната устна, тропа с крак и не ще и да чуе. И това си е изцяло негов проблем.

headhunters
12-10-2011, 17:44
Става досаден. И претендира, че иска да му се четат коментарите в дълбочина, а той самият не чете ничии отговори по темата наистина.
Аз обаче сериозно се замислих над поста на mimsss и съм на мнение, че тя е напълно права. Няма смисъл да се убеждава човек, който толкова си вярва. Нека си се тръшка и нека си вярва, че на света всичко споделено се свежда до секс, а жените са лицемерни кучки. Всеки си има право на мнение. Това не ми пречи на мен утре да се сгуша в моето човече и да си продължа спокойно живота, намирайки много повече смисъл и радости. На вас също не ви пречи. Темата, лично според мен, стана безсмислена. Авторът няма да го убедите, че има любов. Той си е захапал долната устна, тропа с крак и не ще и да чуе. И това си е изцяло негов проблем.

Абсолютно съм съгласен с теб , всеки живее по различен начин на мен може да ми харесва така, на теб по друг начин, въпрос на избор. А това че няма да ме убедят, че има любов ами няма как да стане, защото не става с думи ще минат години и сам ще се убедя в това което твърдя. Претендирам че искам да ми се четат коментарите, но някои хора четат между редовете и пишат глупости , като оня симпатяга по-горе който вика че не съм говорил с факти хахаха , относно заяждането той ме провокира с неговите смешни писаници, а относно това което написах сега нямам за цел да се заяждам, казвам го съвсем нормално!

LadyDi
12-10-2011, 17:50
А аз казвам съвсем нормално, че темата е изчерпана.

anonymous708973
12-10-2011, 18:30
Първо съм момиче, сеш' се? И да, не пишеш с факти, а си афектиран заради лични преживявания. И след години (кви години... 3-4 месеца ти давам) ще се убедиш, че не си прав и сам ще си се смееш.

prout1
12-10-2011, 18:39
Вярвайте си че няма любов, вярвайте си че всички момичета са к***и и всички момчета са бройкаджии, вярвайте си че вие сте видели всичко и че вашата истина е единствената обективна такава. А аз в това време ще отида при моето момиче, с което не знам дали ще съм утре, но което обичам в момента и знам че и тя ме обича, ще я целуна и ще й благодаря че заради нея съм различен от безбройните депресирани всезнайковци в интернет.
И накрая една мъдра мисъл, нямаща абсолютно никаква връзка с темата. За да разсмеете Господ, разкажете му плановете си.

Rebirthing
12-10-2011, 18:53
"След като мине тръпката идва любовта" - това го чух от една възрастна двойка които и на старини са заедно ! Любов има, но в днешно време малко са двойките които се задържат повече от 2-3 години заедно.

headhunters
12-10-2011, 19:12
Първо съм момиче, сеш' се? И да, не пишеш с факти, а си афектиран заради лични преживявания. И след години (кви години... 3-4 месеца ти давам) ще се убедиш, че не си прав и сам ще си се смееш.

ХАХАХА ще падна от смях, колко факта искаш да ти напиша, факт че ме заряза, факт че загърби всичко в връзката .. мога да ти описвам още много ФАКТИ от тъпата ми връзка която ми се искаше да не се беше случвала ама най искрено!

anonymous708973
12-10-2011, 19:15
Именно. Аз какво казах? Афектиран от лични преживявания.
Да, има такива, които се кълнат в любов и правят мизерии. Твоята е била такава.
Но ти си имал една връзка и вече виждаш света черен. Ще ти мине, но не бъди толкова категоричен.

headhunters
12-10-2011, 19:22
Именно. Аз какво казах? Афектиран от лични преживявания.
Да, има такива, които се кълнат в любов и правят мизерии. Твоята е била такава.
Но ти си имал една връзка и вече виждаш света черен. Ще ти мине, но не бъди толкова категоричен.

Афектиран, но не е както ти казваш че не съм говорил с факти, защото изброих няколко такива ! А относно това дали съм имал една връзка, може да се каже една сериозна, другите 2 бяха пак за по няколко месеца, но там изобщо не съм влагал каквито и да е чуства , правих просто за да я забравя, а другите връзки няма какво да ги коментирам защото не са сериозни. А относно това дали ще ми мине, то ми е минало тоест мина доста време от тогава, не е въпроса да ми мине, а защо едни са прецакани за сметка на други , или с друга дума използвани!

headhunters
12-10-2011, 19:25
Прочетох само последния коментар и ми е достатъчно... Това че ТЕБ са те зарязали, че ТВОЯТА връзка се е провалила и че ТВОЕТО его е наранено не значи че няма любов. Просто порасни.

Това че аз съм бил зарязан и че моята връзка се е провалило не се случва само на мен, а на много хора, друг е въпроса че при всеки се случва по различен начин, а съвсем друг е въпроса че има доста хора на моето мнение просто явно тук ги няма, ноо както и да е. И именно затова не искам да имам сериозна връзка, не искам да рискувам по същия начин, защото ако стане пак същото както с нея какво ще повтаряте, че имало любов и т.н?

someonerandom
12-11-2011, 02:46
Случвало се на много други хора...
Да.Хората късат.Добро утро.
Ти какво очакваш,всеки да се жени за първата си приятелка/да се омъжва за първия си приятел ли?Да,колкото и пъти да те зарязват,на никого няма да му пука и пак ще си повтаряме,че има любов,защото сме виждали примери за това.И едната ти проклета връзка преди две години,за която цяла тема опяваш като пенсионерка за разлято мляко по килима не е абсолютно никакъв пример за НИЩО.Сериозно не мога да те разбера.Не можеш да очакваш първата,която срещнеш и с която ходите няколко месеца в гимназията да ти остане половинка за цял живот.И по това,че след като си изкарал няколко месеца с една и на нея ти е писнало от теб,никой от останалите 7 милиарда хора по света не е по-различен и не изпитва любов.

Преди малко се прибирам,не съм съвсем трезвен и не съм спал,така че се извинявам,ако някъде из коментара липсва логика или има грешки :D

Sh@d0w
12-11-2011, 04:51
А да си се замислял че проблема да те зареже може да е в теб? Да си се замислял, че някои връзки приключват, просто защото хората си не си пасват? Не си нали? След първото разочарование и хайде да орева форума, че нямало любов. Айде порастни малко и погледни нещата обективно, не знам за какава кауза се бориш, обаче доводите ти не струват до един.

Любов има. Ще го разбереш един ден.

kyon
12-11-2011, 07:11
умри сам. :D

schhhhhhh
12-11-2011, 09:47
Според мен вечна любов няма. Има любов, има влюбване, които траят различно при всеки, но такива неща като „Ще те обичам от тук до небето и обратно х7“, „Любов до края“ и не знам си още какво са пълни тъпотии. В определен момент любовта умира, остават привързаността, общите спомени, моменти и хубавото чувство от самата любов, но това никога не е вечно. И все пак, искрено бих се радвала на всеки, който НАИСТИНА е успял да запази любовта във връзката си

YoUcANNOtiMaGiNe
12-11-2011, 10:24
Kолко хора още трябва да ти го кажат, за да разбереш, че си се забил в дупката на отчаянието и не мислиш трезво върху нещата. Замисли се колко е тъпо да съдиш по един провал за живота като цяло. Това е като да изядеш една гнила ябълка и да отсъдиш, че всички ябълки на света са такива?!? Ставаш смешен, сериозно. Имало момичета, които не искали любов, и от които можело да се възползваш - а замислял ли си се, че това е доста долна постъпка, да си връщащ на други невинни, защото са те наранили? Оказва се, че ти се превръщаш в същия долен и жалък индивид, който иначе оплюваш. Спри замалко и се замисли, недей да си като кон с капаци, а виж колко хора ти казват (със сигурност някои говорят и от личен опит, не си само ти), че не си прав. Осъзнай се навреме, защото после ще е късно и ще съжаляваш много заради глупавото си мислене и постъпки.

headhunters
12-11-2011, 10:39
Kолко хора още трябва да ти го кажат, за да разбереш, че си се забил в дупката на отчаянието и не мислиш трезво върху нещата. Замисли се колко е тъпо да съдиш по един провал за живота като цяло. Това е като да изядеш една гнила ябълка и да отсъдиш, че всички ябълки на света са такива?!? Ставаш смешен, сериозно. Имало момичета, които не искали любов, и от които можело да се възползваш - а замислял ли си се, че това е доста долна постъпка, да си връщащ на други невинни, защото са те наранили? Оказва се, че ти се превръщаш в същия долен и жалък индивид, който иначе оплюваш. Спри замалко и се замисли, недей да си като кон с капаци, а виж колко хора ти казват (със сигурност някои говорят и от личен опит, не си само ти), че не си прав. Осъзнай се навреме, защото после ще е късно и ще съжаляваш много заради глупавото си мислене и постъпки.

Моето е долна постъпка, също както постъпи тя с мен : ) дали съдя по един провал, това че съм написал едва един не значи че съдя само по един провал.. знаеш ли колко хора освен мен са на това мнение ? просто ги няма тук и за това всички твърдите на едно и също : ) . Успех в любовта !

headhunters
12-11-2011, 10:42
Случвало се на много други хора...
Да.Хората късат.Добро утро.
Ти какво очакваш,всеки да се жени за първата си приятелка/да се омъжва за първия си приятел ли?Да,колкото и пъти да те зарязват,на никого няма да му пука и пак ще си повтаряме,че има любов,защото сме виждали примери за това.И едната ти проклета връзка преди две години,за която цяла тема опяваш като пенсионерка за разлято мляко по килима не е абсолютно никакъв пример за НИЩО.Сериозно не мога да те разбера.Не можеш да очакваш първата,която срещнеш и с която ходите няколко месеца в гимназията да ти остане половинка за цял живот.И по това,че след като си изкарал няколко месеца с една и на нея ти е писнало от теб,никой от останалите 7 милиарда хора по света не е по-различен и не изпитва любов.

Преди малко се прибирам,не съм съвсем трезвен и не съм спал,така че се извинявам,ако някъде из коментара липсва логика или има грешки :D

Вижда се :D , просто в '' любовта '' единия от двамата остава накрая наранен поне в повечето случаи, е тогава щом знаеш че ще стане така, каква е ползата да нараниш някого или да си наранен? абсолютно никаква, изпитваш любов за известно време и на каква цена ? имало любов хаха ооо я стига в днешно време 80% от момичетата до 20 години, гледат да си правят кефа и пари с чичковци и ако не вярваш излез малко навън и се поогледай :) .

headhunters
12-11-2011, 10:43
Това че ТВОЯТА връзка се е провалила и ТИ си бил зарязан си е лично твой проблем, това не ти дава право да говориш такива глупости. Колко хора се разделяли и страдали... Нали същите тези хора след това намират по-добри и по-подходящи половинки? Нали има такива, които остават завинаги заедно?
Като почнете така да разправяте че няма любов и всички момичета са курви, само защото на вас ви е криво...
И само да те информирам: Това че една любов си е отишла, не значи че не я е имало. Всичко има начало и край, осъзнай го и спри да живееш в някакъв измислен детски свят.

Измислен свят :D оп сори ама живея в реалността, много по малко усилия се изискват да използваш някого , както теб са те използвали .. не мислиш ли ?

someonerandom
12-11-2011, 11:59
Първо:Средата ти е такава,аз съм се оглеждал доста и виждам,че не е така.
Второ:Ключов израз-до 20 години.Нали знаеш,че след 20 години остава още доста живот?
И трето:Смисъла е,че няма как абсолютно всеки път да се получи,затова целта ти е да намериш тази,с което ще се получи.Всеки влиза в сериозна връзка с надеждата,че ще е нещо по-специално.Казвам сериозна връзка,не забежка за няколко дни/вечери.Точно това е и смисъла на тези обещания-момичето се надява да стане нещо,дори може би вярва,че ще стане.Не е виновна тя,че чувствата и са изстинали.И ти не си.Не сте били един за друг,случва се.
По-малко усилия се изискват,вярно е-ако не те гризе съвестта.Това,че теб са те използвали,не значи да си го изкарваш на другите.МИслиш като първокласник...

headhunters
12-11-2011, 12:48
Първо:Средата ти е такава,аз съм се оглеждал доста и виждам,че не е така.
Второ:Ключов израз-до 20 години.Нали знаеш,че след 20 години остава още доста живот?
И трето:Смисъла е,че няма как абсолютно всеки път да се получи,затова целта ти е да намериш тази,с което ще се получи.Всеки влиза в сериозна връзка с надеждата,че ще е нещо по-специално.Казвам сериозна връзка,не забежка за няколко дни/вечери.Точно това е и смисъла на тези обещания-момичето се надява да стане нещо,дори може би вярва,че ще стане.Не е виновна тя,че чувствата и са изстинали.И ти не си.Не сте били един за друг,случва се.
По-малко усилия се изискват,вярно е-ако не те гризе съвестта.Това,че теб са те използвали,не значи да си го изкарваш на другите.МИслиш като първокласник...

E ако ще да мисля както в яслата то си е за мен : ) така че тоя смешен въпрос го остави настрана. Оглеждал си се.. ти сериозни ли не вярваш че в момента повечето момичета на възраст под 20 са такива каквито ти ги описах.. е дори да не вярваш твой проблем : ) . А това че не е виновна тя окей , ясно че едва ли нарочно го е направил , но не знам каква е тая простотия .. зарязваш някого и на другия ден хоп с нов , или ще кажеш и че това е много логично ?

anonymous708973
12-11-2011, 13:21
За мен (а и за още сума ти потребители, сигурна съм) темата е изчерпана. Ключ?

someonerandom
12-11-2011, 13:27
Защо да не е?Щом те е зарязала,вече няма чувства към теб-приеми го.Набий си го в главата.И не,не е мой проблем,защото аз съм си доволен от живота и не пускам теми тип "Зарязаха ме==>всички жени са к*рви!"Ако не се е получило с някоя,не значи,че тя е к*рва.Значи,че не сме се харесали,не сме си подхождали и т.н.Нормално е,случва се.В такъв случай търсиш следващата.Или ако искаш,стоиш сам известно време.Обаче продължаваш.Това,че връзката ти отпреди 2 години не се е получила,не е причина да се комплексираш,да слагаш под общи знаменатели и да мърмориш.Основна,силно подчертана,изключително удебелена теза(не мога да намеря откъде да сменям шрифтовете с новата версия :D):НЕ може всяка връзка да се получава.Не може всички хора да са един за друг,и по факта,че са походили няколко седмици/месеца,да вярваш,че ще изкарат остатъка от живота си заедно.Особено ако въпросното ходене се е случило преди 20-годишна възраст.Тръгваш,късаш,нами аш някоя,с която се разбирате повече.И пак.И пак.Докато стане.

headhunters
12-11-2011, 13:54
Наистина си дете още. Нищо, което ти е дадено по лесен начин не е сладко.

Дете не дете , това е живота , използват те .. използваш , не можеш да се примиш с факта че си бил отхвърлен едва ли не и да продължиш сякаш нищо не е станало, защото е! А относно това което говоря дано след години пак да мога да пиша тук, да видите че няма да си променя мнението ако ще да се появи някаква извънземна любов защото не вярвам в такива глупости : ) .

headhunters
12-11-2011, 13:55
За мен (а и за още сума ти потребители, сигурна съм) темата е изчерпана. Ключ?

Както решиш : ) . Не е мой форума и нямам никакви права тук, освен да пиша.