PDA

View Full Version : Сънувах..



AmanitaMuscaria
12-09-2011, 15:58
Че имаше някакво корабокрушение и попаднах с някви непознати хора на самотен остров (като в един много омразен ми сериал 8-) ) и там беше много филмирано и няма смисъл да ви разказвам, но после, като се върнах в София толкова бях свикнала да ходя боса, че го правех и сред столичните отпадъци и стъкла... И ми беше много яко. Бях се освободила. И беше много красиво накрая... Имаше някъв залез и аз си вървях сред стъклата, на улицата и в умът си си рецитирах някаква поезия баш, като за случая.

И изгледах 6 части от убийствен пъзел /вчера през нощта/ и много ми хареса.
Смисъл много е филмирано и тъпо (Например жената как си загуби бебето беше много тъпо, еби му майката в целия филм се случват 'баси нещата, но нейният инцидент трябва да е ...С врата.), но 'що се отнася до мъченията много ми допадат.
И се замислих, че на мен щеше да ми е много яко, ако ми се случи подобно нещо, без значение дали ще съм на мястото на "Пъзела" или на....Хммм, "играещите".
Да убивам хора и да се осакатявам...<3

Много е тъпо, че не ми приема паролата за LambOfGod...
Вие как сте? Нещо ново във форума?

Нали знаете, че ви обичам, мои малки подгизнали бухалчета? <3

AmanitaMuscaria
12-09-2011, 15:59
И да знаете - само на вас мога да споделя тези неща... 8-)

Missmarch
12-10-2011, 12:04
ахъхах бях те забравила тебе..

Thrombocyte
12-10-2011, 12:13
Сънувах, че съм заминал за Лил на някакъв лагер и всички говореха на френски. По едно време нещо ми прищрака и нежно забих един нож в някакъв младеж и някаква госпожа. След това се появиха някакви моторджии и започнаха да режат лицата на присъстващите с триони, като казваха че моите действия са ги накарали да дойдат.