PDA

View Full Version : Много странна случка



elinanacheva
12-09-2011, 16:04
Хора нещо не ми се връзва. Винаги съм била склонна към дебелеене. Миналата година много надебелях, станах 62кг и бях на 12 години. Почнах да спазвам диета и отслабнах 7кг до лятото и лятото почнах да отслабвам, защото пиех много вода и само зеленчуци и плодове ядях. И сега тежа 51 или 50кг и каквото и да ям не ми се лепи и вече не дебелея каквото и да ям. Възможно ли е от толкова диети вече да не съм склонна към дебелеене или нещо подобно? Идеи? :D :D :D :) :) :)

mariqanastasova
12-09-2011, 16:15
Ами ти не се ли радваш ,че не дебелееш?...все пак това ти е била целта нали?Ами всъщност възможно е от толкова диети да стане така...

teddybearMV
12-09-2011, 16:15
Няма начин да не си склонна към напълняване, ако ядеш само боклуци и в големи количества. Просто още си малка и метаболизмът ти е по-бърз. Повечето момичета имат период през пубертета, когато напълняват. Дали ще стане на 12- 13 или 15 год примерно, то е временно и килогромите лесно се свалят. Но не се отпускай все пак. Яж си нормално, без да прекаляваш и без да ядеш само боклуци.

elinanacheva
12-09-2011, 16:19
Като казах, че съм склонна към напълняване имам предвид от около 5 годишна преди това бях клиощава :D И изведнъж не знам какво стана. :D Иначе нямам нищо против да си стоя слабичка. :D

Rebirthing
12-09-2011, 17:09
Никога не съм била дебела, но и аз на 12-13 напълнях с няколко кг. след боледуване, после отново отслабнах. Да, има хора които не са склонни към надебеляване каквото и да ядат, независимо дали е здравословно или не :)

koshtramba
12-09-2011, 17:51
Аз съм един перфектен пример за огромно количество храна, скрито под кокали! :D

Hayashi
12-09-2011, 21:38
Абе зависи колко си висока, но на 12 години 50 килограма само на мен ли ми се вижда много?

Meoww
12-10-2011, 05:26
Няма начин да не си склонна към напълняване, ако ядеш само боклуци и в големи количества. Просто още си малка и метаболизмът ти е по-бърз. Повечето момичета имат период през пубертета, когато напълняват. Дали ще стане на 12- 13 или 15 год примерно, то е временно и килогромите лесно се свалят. Но не се отпускай все пак. Яж си нормално, без да прекаляваш и без да ядеш само боклуци.

Напълно съгласна съм!
Според мен , стомахът ти се е пречистил, и за това не качваш.

FuCKkK13
12-10-2011, 07:57
според мен пък е от годините,както каза едно момиче преди мен.. щом като малка си била слабичка,сега може да си имала период на надебеляване и вече пак да си си слаба.. зависи от много неща,а и в пубертета доста неща се променят.. примерно има хора,които са били с прави коси и в пубертета са им се начупили и после цял живот са си в чупливи коси.. .. и аз съм от хората,които ядат,но не дебелеят,но има хора каквото хапнат вс. им се лепи.. яж си нормално,пак гледай да се храниш здравословно - не толкова за килограмите,а просто защото този начин на живот е по-добър.. и се радвай,че не дебелееш :)

qkakukla2
12-10-2011, 10:15
Изчакай около година и ако все още ядеш боклуци ще напълнееш.

elinanacheva
12-10-2011, 10:22
аз боклуци не ям много най - много 1 път в седмицата да хапна повечко иначе си ям нормално но преди и нормално неможех, защото ''чак водата ми се лепеше'' :D

elinanacheva
12-10-2011, 10:24
според мен пък е от годините,както каза едно момиче преди мен.. щом като малка си била слабичка,сега може да си имала период на надебеляване и вече пак да си си слаба.. зависи от много неща,а и в пубертета доста неща се променят.. примерно има хора,които са били с прави коси и в пубертета са им се начупили и после цял живот са си в чупливи коси.. .. и аз съм от хората,които ядат,но не дебелеят,но има хора каквото хапнат вс. им се лепи.. яж си нормално,пак гледай да се храниш здравословно - не толкова за килограмите,а просто защото този начин на живот е по-добър.. и се радвай,че не дебелееш :)
това за косата е добър пример защото аз съм една от тези момичета...явно много съм взела да се променям защото косата от идеално права стана начупена и сега и къдрици тук там ми излизат :D

mynichkaTanq
12-10-2011, 10:50
Аз съм един перфектен пример за огромно количество храна, скрито под кокали!
пуу не съм единствена

millmii
12-10-2011, 21:15
Аз съм един перфектен пример за огромно количество храна, скрито под кокали! :D

Ха-ха, и аз така !


Абе зависи колко си висока, но на 12 години 50 килограма само на мен ли ми се вижда много?


И на мен така. Аз в момента съм толкова, а съм на 15 и не съм "дебела" никъде ..

Колко си висока?

maaarietta
01-05-2012, 11:53
Една моя приятелка не може да надебелява изобщо защото щом хапне нещо и след максимум 1 час ходи до тоалетната и го изхвърля и така не задържа нищо в седе си.. така че е напъно възможно човек да не е склонен към надебеляване ; )

zlatit0o
01-05-2012, 12:52
Абе зависи колко си висока, но на 12 години 50 килограма само на мен ли ми се вижда много?

Според мен е ОК, макар че аз съм на 14 и съм 48кг. , 1.64 и пак ми се вижда множко, но пък зависи, може пък кокалите да са и тежки.

Colouring
01-05-2012, 13:13
Това с годините е пълна глупост.Зависи от височината.50 килограма може и да са много,и да са малко,без значение възрастта.Не можеш да сравняваш човек 170 висок и един,който е 150?Плюс това на всеки му седят различно килограмите.

пAteNцЕ
01-08-2012, 12:42
ами не просто не са те траснали хубаво хормоните :D :D :D

ZaicheNaXeroin
01-09-2012, 16:11
Една моя приятелка не може да надебелява изобщо защото щом хапне нещо и след максимум 1 час ходи до тоалетната и го изхвърля и така не задържа нищо в седе си.. така че е напъно възможно човек да не е склонен към надебеляване ; )

как така го изхвърля??? повръща ли или по.. естествен начин ? защото ако е първото става въпрос за болимия! ако е второто пак не е възможно,защото организма не може да изхвърли цялата храна без да усвои поне голяма част от нея

kaRamella
01-18-2012, 15:52
Аз съм един перфектен пример за огромно количество храна, скрито под кокали! :D
Аз също, аз също :ДД

PullMeCloser
01-19-2012, 15:38
А аз 15мин след като хапна нещо по-хранително съм до тоалетна :Д Например нещо с хляб ако ям...сандвич или пица. И съвсем не преувеличавам :Д

millmii
01-19-2012, 22:24
А аз 15мин след като хапна нещо по-хранително съм до тоалетна :Д Например нещо с хляб ако ям...сандвич или пица. И съвсем не преувеличавам :Д

Може да измества старата храна, но това в никакъв случай не е същата, защото за пълната преработка са необходими 12 часа..