PDA

View Full Version : Ново приятелство



theenimy
12-09-2011, 17:24
Здравейте,искам да попитам кои са първите които правите когато срещнете нов човек с когото искате да се запознайте?За какво си говорите и тъй подобни?

Meoww
12-09-2011, 18:25
Темите за разговор ще си дойдат от самосебе си, спокойно. Не е нужно да си водиш лексикон :D

DesireToFire
12-09-2011, 20:29
Зависи от човека и интересите, както и от обстановката :Д Примерно ако сте на рожден ден можеш да питаш човека от къде познава рожденика и така да почнете да разказвате някакви истории. Може да говорите за времето дори :Д, за нещо, което се е случило скоро, интереси, редовното "Къде учиш? А познаваш ли ...?" :Д Като цяло не се задават въпроси, на които да се отговаря с ДА или НЕ, гледаш да не ставаш досаден и ако се усетиш, че само ти говориш, а човека отсреща само казва нещо от сорта на "мхм", деликатно си тръгваш :Д

teddybearMV
12-10-2011, 10:45
Подхващам някаква тема и тръгва разговорът. Но си зависи от човека, има общителни хора, но има и необщителни хора. С някой е лесно, с други не. Ако имате общи интереси, наблегни на тях.

Bonbonchencetyy
12-10-2011, 14:07
Зависи от човека...

SmilezZz
12-30-2011, 09:13
Зависи.

Но или си задаваме взаимно някакви въпроси , или просто като си говорим за нещо - отваряме без да искаме нова тема и така разговора продължава доста дълго време и е забавно + интересно.

Просто не му мисли толкова какво ще кажеш. Всичко става от само себе си. Не е нужно да си правиш списък, в който да напишеш въпроси и разни подобни.

bloodyF
12-30-2011, 15:23
ами говорим си някакви общи работи
веднъж ми се е случвало да се запозная с човек, който като го питам нещо отговаря с 1 дума и млъква..и така цяла вечер само аз му задавах въпроси, колкото да поддържам разговора и пр.

Wwwooow
01-02-2012, 15:16
ами говорим си някакви общи работи
веднъж ми се е случвало да се запозная с човек, който като го питам нещо отговаря с 1 дума и млъква..и така цяла вечер само аз му задавах въпроси, колкото да поддържам разговора и пр.
най-мразя такива