PDA

View Full Version : Как да го накарам да ме иска и да ме ревнува !?!



sweetlifesweet
12-09-2011, 18:07
Аз съм момиче на 14 години !! Харесвам едно момче но той в момента ми е сърдит за нещо за което не съм виновна ?!? Аз нищо не съм направила нито сме ходили нито нищо !!! Но сега искам да го накарам да съжелява да ме ревнува и да ме иска !!! Та това е важното ..Той ме блокира след като сподели нещо с мен за което аз нямам ама никъква вина !! Моля ви за помощ !!!

Meoww
12-09-2011, 19:33
Не можеш да го накараш, той не е животно или предмет. Ако се опиташ да му правиш номера, ще те усети, и ще те отреже още веднъж. За това...по -добре не прави нищо, и почакай да ти се отсърди или поговорете за това , за което сте се скарали.

Azoria
12-09-2011, 21:23
Той не те харесва сигурно. Какво ще го караш да те ревнува ,ако не му пуска за теб . :X

LeprikonA
12-10-2011, 06:57
на него сигурно му е през оная работа за тебе, а ти се впрягаш тука, и се правиш на интересна.

Bukuuu
12-10-2011, 07:07
Еее ама една тема не съм видяла където да не нападате човек. От къде знаете пък, че и той не се прави на недостъпен, за да го иска тя все повече? Това е доста често срещан номер при мъжете.
Обаче съм съгласна с Meoww, че трябва да говориш с него.
Ако пък не искаш, е, ами тогава просто гледай да се разсейваш с каквото и да е. Най-важното е да не му тичаш след г*за. Никое момче не си заслужава да се унижаваш така.
С времето ще се разбере дали коментиралите по-горе са прави или аз.

qkakukla2
12-10-2011, 09:31
Не го карай да те ревнува. Щом ти е сърдит няма да общуваш с него и толква. А ако го наракаш да ревнува не си ли се замислила над това той как ще реагира може още повече да ти се разсърди. Най- добре е да оставиш нещата както са и да не го караш да ревнува. Не общувай с него, а после ако той наистина те харесва ще пожелае да разговаря с теб.

sasha_90
12-10-2011, 11:08
Толкова е и държал на теб,щом те е блокирал,заради глупост.За какво ти е притрябвало да привличаш вниманието на подобна личност?

sweetlifesweet
12-10-2011, 15:46
благодаря за меннията !!!