PDA

View Full Version : Какво искат момичетата



GShock
12-09-2011, 20:59
Искам да напишете вашите мнения за това какво иска едно средностатистическо момиче.. не кифла или правеща се на 'недостъпна' (:

Verminaard
12-09-2011, 21:02
Точно 'средностатистическите' са кифлите или златотърсачките.
Всички жени искат батко с пари,кола и голям хуй.А това че всички отричат на поразия да те не бърка,генетично им е заложено.

Luidgie
12-09-2011, 21:05
Точно 'средностатистическите' са кифлите или златотърсачките.
Всички жени искат батко с пари,кола и голям хуй.А това че всички отричат на поразия да те не бърка,генетично им е заложено.

Точно така е - браво!

Verminaard
12-09-2011, 21:09
Eстествено.
За ония дето си мислят че системата е по-различна -> добре дошли в реалността,а сега да ви е гнусно.

Luidgie
12-09-2011, 21:22
Това, че попадаш на такива - нищо не означава. Не всички са такива, не може от милион жени всички да са еднакви. Или по твоята логика да се смятам за мъж? (не че вие сте нещо повече...)

babity
12-09-2011, 21:22
Оффф, а вие все едно не искате съвършена външност и примиренческо поведение 24/7. Както от ваша страна, жената иска пари, кола и голяма пишка или там каквото сте казали, така и вие си търсите големи цици с малко, стегнато дупе и желание да ви готви, домакинства и слугува непрестанно. Такава е сделката. Няма как да пполучите, ако не вложите нещо.

djipsito
12-09-2011, 21:23
Всяка нещо различно... понякога и ние не знаем кво искаме точно и по-напред, ама.. такава ни е природата ;д

alekota
12-09-2011, 22:23
има два начина да се оправиш с жените ,но никой не ги знае !!!!

Biskfitka
12-09-2011, 22:28
Искам любов,уважение,доверие,раз иране,секс....и да,няма да е зле да има кола,въпреки че скоро може и аз да имам книжка (не ми пука ква е колата,удобство е...и място за..) :D

Azoria
12-10-2011, 15:52
Ебати тъпата тема ,заклевам се....

Много и различни неща.

SisiStrange
12-10-2011, 16:13
Аз лично искам нежност, доверие, разбирателство и да имаме сходни възгледи над важните неща. Много е хубаво да се различаваме дотолкова, че да спорим от време на време и да си приличаме дотолкова, че да не се караме истински, а да се разбираме, когато опрем до нещо сериозно. Искам вярност. Искам хубав секс. Искам уважение... И май това е най-важното.

А колкото до тия глупости с парите, понякога си мисля, че си ги мелите, колкото да не заспите по навик. Има ги случаите, но чак пък да са мнозинството... айде не.

Positive_SouL
12-10-2011, 16:28
Виж тука колко моми има дето искат любов и уважение вземи се запознай с някоя :P

anonymous708973
12-10-2011, 16:34
Средностатистическото момиче иска доверие, нежност, да не я обарваш насред кафенетата, да я изпращаш до тях, да не се държиш като каруцар, да не си го наместваш насред пътя, да й правиш комплименти постоянно, да не поглеждаш други и т.н. Казвам това, което масово съм забелязала.

Не съм средностатистическо момиче и не се задоволявам със средностатистически момчета. Не ми пука особено как прозвуча това.

FuCKkK13
12-10-2011, 17:49
виж.. по-добре щеше да е всяка да кажe от какво се нуждае,защото колкото и глупости да пелтечите хората са различни и няма 2 жени/момичета,които да са едно към едно.. може по едно нещо да се различават,но се различават !!! .. това с парите и т.н. е клише.. да,има ги случаите,но чак пък всяка втора да иска това ми идва леко пресилено ;) ..
мога да кажа аз какво искам,но няма да е свързано с темата.. и все пак няколко неща,които мисля,че почти всяко момиче иска : вярност,нежност,разбирател ство и да не се държиш като пълен кретен особено на обществени места .. има още милиарди неща,но както казах - хората са различни и искат различни неща..

GShock
12-10-2011, 20:41
Виж тука колко моми има дето искат любов и уважение вземи се запознай с някоя :P

Тръгнах да се запознавам с някоя от форум ..

antifashionshit
12-10-2011, 20:51
виж, има няколко прости неща, които са универсални
добър външен вид, стилно облечен, лъчезарно и добронамерено държание, хумор, емпатичност, да приемаш себе си такъв, какъвто си, етц
тия стават за начало
п.с. верминаард с всеки негов пост удря дъното все по-здраво

umri
12-10-2011, 22:47
Средностатистическото момиче иска доверие, нежност, да не я обарваш насред кафенетата , да я изпращаш до тях, да не се държиш като каруцар, да не си го наместваш насред пътя , да й правиш комплименти постоянно, да не поглеждаш други и т.н. Казвам това, което масово съм забелязала.

Не съм средностатистическо момиче и не се задоволявам със средностатистически момчета. Не ми пука особено как прозвуча това.
хахахахх.. мисля, че го приех навътре. И, не, не в тоя смисъл, мръсницо мрасна!

темата: Отговор на тоя екзистенциален въпрос няма. Има някакви неписани правила, по които трябва да се водиш за да имаш успех в тая сфера, но жените не знаят кво искат. Аз от време на време не знам кво искам, кво остава за жените... Тоя въпрос е по-труден и от "смисълът на живота".

Частичен отговор на въпроса ти е: A dick made of chocolate which ejaculates money.

peti123
12-10-2011, 22:50
Чии ако ти кажа , че понякога не знам какво искам няма да излъжа и си признавам .. :D . Работата е там , че да както всички искам любоов , разбиранее ей такива , но получавам ли ги пък някак няма тръпка не ми е интересно , трябва да има и интрига :D .. таа понякога се чудя само аз ли съм така .. :D

anonymous708973
12-11-2011, 08:47
хахахахх.. мисля, че го приех навътре. И, не, не в тоя смисъл, мръсницо мрасна!

Частичен отговор на въпроса ти е: A dick made of chocolate which ejaculates money.

Хаха, тамън се чудих колко време ще ти трябва, за да реагираш възмутено :Д Затова беше уточнението долу. Ама и аз съм много против *ореол*

Няма да изкоментирам частичния отговор, щото ми идват не особено средностатистически мисли в главата. пък.

myHeartIsOnlyForYou
12-11-2011, 15:01
Не знам какво искат другите момичета, мога само да предполагам. Не знам дали аз съм средностатистическо момиче или нещо такова, но все пак ще кажа какво искам.
Искам да имам този, когото обичам! Искам всичко от него и само от него и мога да бъда само за него както съм била 3 години. Искам го само за мен, постоянно да мисли за мен и да прави всичко с мен и за мен.
Ето за това бих се държала лошо с друг, защото има само един, когото обичам. Когато заобичам друг и това ме накара да забравя НЕГО, тогава ще се отдам истински на другия и ще го направя щастлив.
Само не си мислете, че имам друг просто принципно така казвам.
По мойте наблюдения много момичета имам едно такова момче и по тази причина режат другите или ги нараняват след време. За съжаление може би докато са с този обичания се влюбват в друг и нараняват дори и този, който са обичали.

ShUnZyk
12-11-2011, 15:17
Гоуемо ЧЕПЧЕ !

AnzaRe
12-11-2011, 15:22
Гоуемо ЧЕПЧЕ !
+парички,превоз и тн :)

NambyPamby
12-11-2011, 15:37
Авторе, то дали ще е във форум, или на улицата, е все едно и също. Тук поне имаш жокер и посредством постовете можеш да си изградиш някаква представа какво имаш насреща си.

Някои хора цял живот не знаят къде се намират, но това определено не е до пол, ми до личностно израстване и приоритети.
Иначе момичетата искат същото, квото искат и момчетата. Пък и едно е какво искат, а друго е как се държат и какво получават, 'щото съм на мнение, че жената получава това, което си е заслужила - ако се държи кофти с един мъж - ще получи кофти отношение; ако го уважава, подкрепя и го кара да се чувства обичан, в замяна ще получи същото +... целият свят в краката си.

Rabiosa0
12-11-2011, 15:51
Да се държи добре с мен,да ми има доверие и да ме харесва такава каквато съм.

Leticcia
12-11-2011, 16:19
доверие и малко нежност :)

anonymous708973
12-11-2011, 16:34
'щото съм на мнение, че жената получава това, което си е заслужила - ако се държи кофти с един мъж - ще получи кофти отношение; ако го уважава, подкрепя и го кара да се чувства обичан, в замяна ще получи същото +... целият свят в краката си.

Точно. Невероятно е да погледнеш човека до себе си и да усещаш колко много държи на теб, дори без да ти го казва...

eXxXciTeD
12-14-2011, 16:48
Нещо, което не е достъпно за мъжката логика, докато ти си МИСЛИШ как е най-добре, те го ЧУВСТВАТ.

xxKiFlAxx
12-16-2011, 04:46
Само аз знам какво искам :D :P

marilyn
12-16-2011, 09:00
Не мога да отговоря за всички момичета, защото всяка иска нещо различно. Това, че повечето тъпи кифли искат батко с пари и готина кола си е техен проблем. Аз за себе си мога да кажа, че търся у човека до себе си уважение, толерантност, интелект, да знае как да се държи в обществото, да е възпитан и мил, да не е вулгарен, да е същевременно страстен, да не гледа на мен като на предмет или парче секс, а като на личност, защото съм такава. Да знае, че няма да си купи секс от мен със скъпи подаръци и като ме вози в готина кола. Да уважава личното ми пространство и да разбира нуждата ми от това да дишам.