PDA

View Full Version : Къдрене



BrokenHeartt
12-10-2011, 09:32
Здравейте, знам, че има много такива теми, знам и че повечето започват като мен сега, но наистина ми трябва помош.. косата ми е съвсем мъничко под раменете, а аз всеки ден си е изправям и искам нещо по различно.. искам да се накъдря... ужасно много теми съм изчела.. многоооо неща съм пробвала.. с хартийки - не стана, с ролки - ксоата ми е гъста и хич не ми хареса как стоеше.. като няква овца ;д .. с молив, не съм пробвала.. всъщност пробвах един път-но не успях да го направя и нямам маша.. с плитки н ми стой добре.. хора моля ви помогнете с нещо.. искам да се накъдря и ако може постнете една снимка да видя г/д как ще ми стой като имаме впредвид че косаата ми е малко под раменеете и ще се скъси с къдриците.. ПОМОЩЩ

elinanacheva
12-10-2011, 10:30
с преса пробвала ли си ?? И моята коса е много гъста и с преса зависи как го правиш не стои като овца :D ... виж в това видео, говорят на испански и не казват нищо за къдренето но ти се загледай как го прави и опитай :)
http://www.youtube.com/watch?v=buU-IoSKfFk

ariimeri97
12-10-2011, 10:41
с парцалчета или фолио, и също пробвай пак с молив, защото може би първият път си го направила грешно

FuCKkK13
12-10-2011, 11:42
^ дам.. и ползвай търсачка.. има тема прическите и всичко за тях на едно място.. там има доста споменати начини за къдрене ;) ..

mynichkaTanq
12-10-2011, 12:47
с парцалчета или фолио

Enchanting
12-10-2011, 12:48
Може риба кост, но да е една.
От началото трябва да си намокриш малко косата, при мен се получи.
Разбира се, при всяка коса е различно. Опитай :)

Wannie
12-12-2011, 16:26
Моята коса е г/д такава и я къдря с рибена кост. Значи след баня докато косата е все още влажна се сплитам,спя така и на сутринта разплитам плитката и ми се получава добре ;)

sun251
12-12-2011, 16:53
Аз съм чувала,че можеш да се накъдриш и с белтък!Чупиш няколко яйца ..отделяш жълтъците и разбиваш белтъците.След това заповаш да мачкаш косата.Ефекта е почти същия като с пяна,но по дълготраен.Моята коса лично не се къдри с пяна защото е прекалено гъста и ..просто нищо не става,но с белтъка стана очудващо бързо.Дано съм ти помогнала : )

strawberry88
12-14-2011, 13:43
С чорапи също става много хубаво...ако незнаеш как виж в YouTube има много клипчета,успех! :-)

mynichkaTanq
12-14-2011, 13:54
^да едно момиче беше показало в темата "Всичко за косата"